cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

29.05.2008, 15:37

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

user posted image user posted image  The best! Če bi bila pri meni tud podobna situacija bi blo super. Samo verjetno je tud odvisno kok kilc ma kdo preveč.

clock-img

29.05.2008, 16:23

clock-img

lira22

pencil-img

35

Pravkar sem se do slabosti najela čokolade...user posted image .... Pa še se mi lušta......user posted image .....pa mam tko slabo vest....user posted image  ... pa kg nikamor ne grejo...., ja no, le zakajuser posted image

clock-img

29.05.2008, 19:11

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jenne Jameson



WTF?



Kje si pa njo pobrala? Moj kolega je pa čist nor nanjo. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.05.2008, 21:50

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Špelca, več imaš kil, hitreje gre dol. Od začetka, nato se ustavi.

Meni je šlo 1. mesec 10 kg, nato 6, nato 4, zdaj pa po 2 oz. ta mesec sem kar na istem (oz. ne vem, ker se tehtam z mavcem, mislim pa, da ni nekih sprememb).


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.05.2008, 21:51

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: lira22

Pravkar sem se do slabosti najela čokolade...user posted image .... Pa še se mi lušta......user posted image .....pa mam tko slabo vest....user posted image  ... pa kg nikamor ne grejo...., ja no, le zakajuser posted image



Lira, jej črno, tisto nad 70% kakava, tista ti ne bo naredila neke škode. Pa še luštalo se ti je ne bo potem en čas.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.05.2008, 08:50

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ja špelca res je odvisno kolko kg ima kdo za zgubit....jaz jih imam kar precejuser posted image

lira ne obupat....spij si pol litra vode pa malo temne čokolade pa bo ok. ali pa idi na sprehod da ne boš na hrano mislila




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.05.2008, 08:55

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Jutro.

Uh kar se pa te "prave" čokolade tiče je pa jst niti pogledat ne smem ker mi je ful dobra in jo lahko pojem skorajda neomejeno. Mlečna npr.Milka ipd. mi je pa en košček dovolj, moj user posted image  je pa ravno obratno, ker itak je samo mlečno. Tko da sladkarijam se bom kar izogibala, no edino zdaj poleti mogoče kakšen sladoled. user posted image

clock-img

30.05.2008, 09:32

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ti bom že dala sladoled!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.05.2008, 10:50

clock-img

lira22

pencil-img

35

Alo! Sem včeraj pol po tisti pojedini eno uro telovadla na orbitreku in nič večerjala! user posted image Za kazen....user posted image Pa se mi zdi da sem še danes napeta od tiste čokolade....user posted image
Pa čeprov mi je šlo dol že 11 kg, sem tko žalostna ker mam še vedno take šlavfe user posted image !!!!! Pa še vedno se počutim kot user posted image !!
Rajš niti ne bom jambrala, da še vedno vztrajam na režimu "manj žri", ki ne pelje več nikamor....
Sem pa pogruntala nezdravo rešitev Cocacola Zero... Me kr nastiti....pa dobra je.... Da o tem kok je zdrava rajš ne bi.....
Do božiča bom mogoče glih shujšala.....user posted image

clock-img

30.05.2008, 11:36

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Sem pa pogruntala nezdravo rešitev Cocacola Zero... Me kr nastiti....pa dobra je.... Da o tem kok je zdrava rajš ne bi.....



Ej Lira....ne seri user posted image  Zlij tole svinjarijo proč.

clock-img

31.05.2008, 07:44

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Lira, pusti to metodo "manj žri", ker enkrat se ustavi. Telo se prilagaja količini hrane in enkrat boš morala čist nehat jest, al kaj?

Izloči riž, krompir, belo moko in sladkor in začni kombinirat hrano (ne beljakovine z OH) in to je to.user posted image Poskusi, zgubit nimaš kaj (razen kil, seveda).


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.06.2008, 18:17

clock-img

lira22

pencil-img

35

Hvala Snorlax! Sej maš prav.... Treba bo zares začet.... To ne pelje več nikamor...
So mi danes domači rekel, da brez veze da hujšam, da bom itak vse nazaj dobila user posted image !
Zdaj jem čokolado, ampak od jutri naprej pa iz principa ne jem več sladkega, kruha, krompirja in podobno user posted image

clock-img

01.06.2008, 21:48

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Držim pesti zate! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.06.2008, 08:53

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

od jutri naprej pa iz principa ne jem več sladkega, kruha, krompirja in podobno



jest tudi ne! Sem se včeraj tehtala in bolš da ne govorim kolk sem jih pridelala nazaj. V glavnem, od danes naprej spet držim montija!

clock-img

02.06.2008, 08:54

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej, hoj!

Kako smo kaj? Jaz moram rečt da sem super. Ugotavljam da se dosti boljše počutim zdaj ko jem pa Montignacu pa čeprav je šele 5 dan. Prav da se živeti brez sladkarij, in podobne navlake.  user posted image  Včeraj sva bila pa z user posted image  v Atlantisu in je blo tko luštn, sva zunaj a sončku ležala (no saj danes sem pa ko kuhan user posted image ) user posted image

Aja še eno vprašanje meso z žara se sme jest ampak a sem spada tudi kakšen čevap ali pleskavica?

Punce imejte se skrajno lepo.

clock-img

02.06.2008, 10:12

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

a sem spada tudi kakšen čevap ali pleskavica?



jaz jih jem ja. Edino kar sovražim (ravno včeraj smo bli na pikniku) je to, da jih nekateri zalivajo z oljem in pol kr dol teče. Tistih ne jem ko sem na dieti. Včeraj sem jih user posted image
Doma pa delam čist brez olja, pa še če kaj spustijo nagnem žar, da mi dol odteče.

clock-img

02.06.2008, 10:25

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

maja1488 hvala.

Jaz sem jedla včeraj za kosilo meso z žara (nič mastno) pa sem pojedla tudi pleskavico pa sem se šele potem, ko je bilo že prepozno spomnila, kaj pa če to ne smem. user posted image  No pol mam pa mirno vest. Samo sem pa ravno včeraj opazila kako se lepo naješ samo od mesa (brez kruha) in da nimaš tistega občutka napihnjenosti pa tudi naješ se lepo ne pa tok da ti je pol kar slabo. user posted image
Prav super je to.

clock-img

02.06.2008, 12:50

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ojla dečve....jaz se ta teden tehtam....tudi mi smo grilili čez vikend pa spali v šotorju....je bilo supercauser posted image ....ponoči hladno, ko je pa sonce pokukalo izza obzorja pa vroče ko pesuser posted image


no tudi mene je fajn opalilo po hrbtu in ramah


nič zdaj pa grem na en solatni krožnik papauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.06.2008, 16:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz mesa preveč ne maram, če pa že, potem imam najraje z žara. Če pa pečem noter, pa ne šparam z oljem.

Pismo, danes sem se lotila čokolade (črne) in si zlomila zob. Bemti, čokolado!user posted image Zdaj jo pa res ne pogledam več, pa tudi če je 100% iz kakava. Samo sranje.

Tako sem že naveličana tega gipsa in tega, da sem doma, ker se v službi bolj zamotim in posledično manj jem. Zato mi tudi teža že cel mesec stoji. Sicer se tehtam, gledam, da ne gre gor, ampak ker mirujem in kar naprej nekaj meljem, pa tudi dol ne gre. OK, mogoče kake pol kile ali kilo, kaj več pa ne.

Sem se pa odločila, da začnem intenzivno migat, ko bo roka spet sposobna. Hodit, tečt, trebušnjake delat. Madona, moram spravit do konca leta vsaj še 10 kg dol, ostalo pa drugo leto. Ko se mi kile ustavijo, mi tudi motivacija pada. Sicer sem toliko zaj***, da odnehala ne bom, ampak vseeno.. Malo sem mogla pojamrat, pa sem kar boljš. user posted image

Držte se, bejbe! Se beremo! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.06.2008, 06:05

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro! user posted image

Javim se za tabelco - 25 kg. Sicer z gipsom, tako da je verjetno še kake pol kile manj, pa ni važno,

Kila izgubljena, naj ne vrne se nobena!



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.06.2008, 08:07

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Kila izgubljena, naj ne vrne se nobena!




user posted image user posted image user posted image  Še en naš slogan. Pa bravo za -kg. Super vam gre!
Drugače za tabelco je pri meni trenutno stanje nespremenjeno. Ampak mislim, da bo kmalu drugače, tokrat v negativno-upam (torej - kile).user posted image user posted image

Drugače sem bila pa danes zjutraj prav jezna, ker doma nismo imel niti enega sadja, ki bi ga lahko jedla, samo banane. Tako da sem potem spila 1dcl jabolčnega soka čeprav to ni dobro, ampak vsaj nekaj. Moram danes spet v nabavo. Za kosilo bom imela pa danes ribico pa zelenjavo (njam, njam).user posted image

Lepo se imejte.

clock-img

03.06.2008, 09:25

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Punce čestitke ker ste res vstrajneuser posted image   ne začetku sem bila z vami vendar mi čas ne dopušča javljanja še k vam, no jaz sem nekaj kg zgubila kake 3 še ene tolk jih moramuser posted image ja tiste ki jih imamo za zgubiti manj težje shujšamo ja.

No držim pesti za vas pa se še kaj javim ob prilikiuser posted image

clock-img

03.06.2008, 12:07

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

čestitke snorlax user posted image user posted image


jaz se tehtam v četrtek - standard user posted image user posted image

sem pa neka melanhonična zadnje čase....ne vem kaj mi je. včeraj sem gledala oni film na popu kjer je igrala meg ryan, pa sem na koncu jokala ko dežuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.06.2008, 13:00

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz sem jokava, ko pričakujem M.user posted image Mogoče je to? Ali pa user posted image ?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.06.2008, 14:08

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojla punce. meni pa  kilce zadnje dni stojijo. Sem še zmeraj na istem. Snorči, ti pa nisi kar tako. Še z gipsom imaš manj kil... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem