cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

05.05.2008, 11:56

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jaz sem se pa vmes postarala in mal zredila, ker sem jedla sladkarije. Danes sem pa spet z vami. Za tabelco se ne bom neki časa javljala, ker moram najprej pridet na tisto, kar piše v tabeli :)

clock-img

05.05.2008, 17:05

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Živjo hujšarice. Se javljam nazaj. Kljub temu, da sem vsake tolko probala kako nacionalno jed, ki ni bila glih po montiju in vsake tolko spila malo pirčka, so kile ostale na istem. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.05.2008, 07:56

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dulci čestitke....jaz se še nisem vagala....bom pa kot rečeno to storila v četrtek. upam da bom pozitivno presenečena.

ne vem pa sicer kam so vse izginile.....a še hujšamo???user posted image


dajmo no kakšno konstruktivno debato vrečt o kopalkah pa bikinkah (ki jih letos verjetno še ne bom imela)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.05.2008, 08:28

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

(ki jih letos verjetno še ne bom imela)



jst tudi ne user posted image

clock-img

06.05.2008, 09:31

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Maja, kaj te muči?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

06.05.2008, 12:38

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Mene ni pa več sram obleči kopalke. Pa tudi, če vse visi z mene. Saj nisem edina. Me pa recimo moti, ko se ene oblečejo kavbojke in jim čez visi šlauf, pol se pa oblečejo gor kako fensi šmensi moderno ful obtisnjeno majčko. Bljak. Saj vem, da se naj ne bi sramovali telesa, samo to mi je pa res grdo. JAz se vedno oblečem majčko, ki je vsaj malo ohlapna. Bom pa kmalu lahko tud kako obtisnjeno oblekla, ker ne bo več toliko viselo čez.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.05.2008, 07:54

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz take ženske občudujem, ker imajo očitno veliko samozavesti. Verjetno se dobro počutijo v takih oblačilih, kar se jaz na žalost ne....res svaka jim čast.
je pa to druga pesem, kako je to za pogledatuser posted image

sicer pa hujšarice, kako kaj kile??....za moje bom jutri izvedela


ajmo, gremo gremoouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.05.2008, 09:15

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Maja, kaj te muči?



vse mi je preveč dobro user posted image  pa ne da se mi migat

clock-img

07.05.2008, 11:32

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

welcom to the club of not mooving peopleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.05.2008, 20:23

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Maja, kaj te muči?



vse mi je preveč dobro user posted image  pa ne da se mi migat



Volja, punca, volja! user posted image Daj, no!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.05.2008, 07:43

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

poročam kilce za tabelo.... -2,5....torej skupaj

-15,8 kguser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

08.05.2008, 17:38

clock-img

Anonimen

A katera dela tabelo al sta samo še dve ostali, ki hujšata?user posted image

clock-img

08.05.2008, 19:46

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, enih par nas še vztraja. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.05.2008, 20:47

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz še vsake tolko pogledam sem. Sam se mi zdi, da imam na preveč krajih za poročat o kilah pa mi ni več zanimivo. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

09.05.2008, 08:27

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

kaj zaj ženskice....a ste vse obupale???


poletje bo kmalo tu....jaz pa mam še toooooooooooolko kil viška.....jih podarim kateri koli ehheheheuser posted image user posted image

pa dajmo drugače nam bo tema zamrla....kaj počenjate...vikend je pred vrati....kakšni so načrti za ta vikend??

mi smo mislili v cirkus iti, ampak zdaj nič ne bo, ker ima tamali vročinouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

10.05.2008, 14:13

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jaz nisem obupala in tudi ne bom. Sem pa pokasirala zlom komolca in s tem gips na desni roki.user posted image Kile... še kaka kila manj, a kaj ko zdaj zraven tehtam še gips.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

10.05.2008, 16:51

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

A še kdo dela tabelco? No, jaz sem se danes tehtala in imam od začetka -7. Torej na sredini zadanega cilja.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.05.2008, 08:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz nisem obupala in tudi ne bom. Sem pa pokasirala zlom komolca in s tem gips na desni roki.user posted image Kile... še kaka kila manj, a kaj ko zdaj zraven tehtam še gips.user posted image




ufff....kako pa se ti je to zgodilo....si padla?? zdaj boš verjetno imela gibs kaki mesec dni na roki....bogauser posted image

saj bo....pa ti si itaq večni optimist. mi smo pa tu da se medsebojno bodruimo in spodbujamo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

12.05.2008, 08:15

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

A še kdo dela tabelco? No, jaz sem se danes tehtala in imam od začetka -7. Torej na sredini zadanega cilja.




dulcinea user posted image user posted image user posted image čestitam!!!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

12.05.2008, 11:08

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz nisem obupala in tudi ne bom. Sem pa pokasirala zlom komolca in s tem gips na desni roki.user posted image Kile... še kaka kila manj, a kaj ko zdaj zraven tehtam še gips.user posted image




ufff....kako pa se ti je to zgodilo....si padla?? zdaj boš verjetno imela gibs kaki mesec dni na roki....bogauser posted image

saj bo....pa ti si itaq večni optimist. mi smo pa tu da se medsebojno bodruimo in spodbujamo



Ja, tak butasto sem se spotaknila in padla, pa potem še z zlomljeno taco 1 uro delala v službi, pol pa ni šlo več. Niti v sanjah si nisem mislila, da imam zlomljeno. Za zahvalo mi služba sploh ne prizna 100% bolniške, ker se je to naredilo pri vrtcu, ko sem oddala otroka, pa je vrtec na isti ulici kot šiht. Pa 10 minut za padcem sem bila že na delovnem mestu, ampak ne.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

12.05.2008, 11:38

clock-img

lira22

pencil-img

35

Alo!
Kje ste vse? Se mi zdi da nas je čedalje manj.....user posted image  Kaj tabelco še mamo??
Jz sporočam da mam 1 kg manj....Torej vse skupi -10kguser posted image !! Morem jih zgubit še najman kakih 7! Sam gre pa čedali bolj počasa...user posted image

clock-img

13.05.2008, 05:54

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Čestitke vsem hujšaricam!

Škoda, da je tole takole zamrlo.user posted image Dajmo, javite se vse, ki še vztrajate, pa če ne bo nobena druga, bom jaz naredila tabelco. Samo jaz sem bolj stroga in bom vse, ki se od zadnje tabelce niso pofočkale, vrgla ven.user posted image

No, kje ste zdaj?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

13.05.2008, 06:22

clock-img

Anonimen

Hehe snorčiuser posted image

Jaz vas berem, ampak neke strašne volje pa nimam.user posted image

clock-img

13.05.2008, 08:37

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Čestitke vsem hujšaricam!

Škoda, da je tole takole zamrlo.user posted image Dajmo, javite se vse, ki še vztrajate, pa če ne bo nobena druga, bom jaz naredila tabelco. Samo jaz sem bolj stroga in bom vse, ki se od zadnje tabelce niso pofočkale, vrgla ven.user posted image

No, kje ste zdaj?user posted image




uuuuuuuu madona si pša stroga. jaz se pač vagam na 2 tedna enkrat, se pravi vsak drugi četrtek, tak da če boš delala vsak teden tabelo me vrži komot ven, bom pa pač vsak drugi teden gor hehehehe....

drugače pa je fajn če boš delala tabelico.

jaz še kar naprej montignacam, ampak sem ugotovila da namesto 35 kg moram dati dol 45, tak da lahko še tisto cifro popraviš.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.05.2008, 08:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ej, ne me narobe razumet. Ni važno, al ste shujšale kaj al ne, važno je, da ste še tu, da se trudite, pa da se vsaj 1x na teden javite. Če ne drugega, napišite: "Juhu, še sem tu!!!"user posted image Brezveze pa se mi zdi, da so se ene pofočkale 1.1., potem pa ni sledu od njih.

Evo, danes in jutri imate čas, da se javite, v četrtek ali petek objavim. Če se katera druga javi, ji rade volje prepustim, ker itak težko pišem samo z levo roko. Imam pa res na pretek časa, ker sem doma, delat pa nič ne morem.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem