cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

11.04.2008, 13:54

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

To ima tudi moja mami. Se lahko zmenita, če bo kdaj kriza.

Ona je imela enkrat že ful težave, ker v krvni banki ni blo dovolj krvi zanjo. Potem so ful hitro poklicali darovalce, da so dali kri.

clock-img

11.04.2008, 14:53

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

uf....hvala, upam pa vseeno da je ne bom nikoli potrebovala. sicer pa imata isto grupo kot jaz tudi moja dva sončkauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.04.2008, 20:55

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Midve s sestrico je pa nisva podedovali.

Ja, to da je ne bo nobedn potreboval pa upamo vsi!

clock-img

12.04.2008, 14:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

En lep deževen dan vsem! user posted image

Kako ste? Jaz še vztrajam na Montiju, kile oz. deke spet počasi lezejo navzdol, ampak res slow motion. Samo, da gre.

Ajmo, punce, vztrajat!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

13.04.2008, 09:01

clock-img

mayy

pencil-img

321

Dobro jutro!

Tudi jaz še vedno vstrajam. Kile stojijo in imam občutek da ne bodo šle več dol.
Danes imam OH dan in komaj čakam zvečer, da pojem kaj sladkega.
Ko bi bilo vsaj lepše vreme,  pogrešam kolo user posted image .

No, grem pojest sadje.

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

13.04.2008, 09:26

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dobro jutro sotrpinke....včeraj sva se z mojim malo razvajala, pa sva šla lepo sama, po dolgem času na kosilo. poanta je da sem jedla v skladu z montijemuser posted image

tu še sicer ne dežuje, ampak po moje še bo....tak da nebo nič iz popoldanskega sprehoda

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.04.2008, 10:54

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Midva sva bila tudi včeraj v kitajski. Sem jedla "skoraj" vse po montiju. Edin račka je bila mal ocvrta se mi zdi. No ja, me ne bo konec.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.04.2008, 10:58

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dulcinea....včasih si moram tudi dušo malo pocrkljati, tako, da ti res ne bo hudega

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.04.2008, 19:49

clock-img

lira22

pencil-img

35

Mom povedat kak sem grozna!!!!!
Že cel teden se bašem s sladkarijami..... user posted image Zdaj mi je že slabo od sladkega!!!user posted image Tehtat se sploh ne upam!!!! user posted image
Jutr bom mela post! user posted image Da se očistim te sladke svinjarije!user posted image

clock-img

14.04.2008, 05:01

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Lira!!!user posted image Takoj se sprav k seb in gremo naprej, punca.user posted image user posted image user posted image Saj bo.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

14.04.2008, 07:56

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

lira22user posted image user posted image

packauser posted image user posted image ....eh saj se boš že še skup pobrala...


drugače pa sem zelo vesela da sije sonce, malo manj vesela pa sem, ker je ponedeljekuser posted image

eh saj še malo pa bo petekuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.04.2008, 08:14

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mom povedat kak sem grozna!!!!!
Že cel teden se bašem s sladkarijami..... Zdaj mi je že slabo od sladkega!!! Tehtat se sploh ne upam!!!!
Jutr bom mela post! Da se očistim te sladke svinjarije!



Sva že dve. No danes sem se odločla, da štartam na novo. Brez sladkarij. Je pa v petek prišel razlog mojega basanja in žretja. Zdej se pa že boljše počutim in upam, da bo čimprej mimo.

Ajde HUJŠAT!

clock-img

14.04.2008, 12:05

clock-img

lira22

pencil-img

35

Jep, uradno sem grozna...user posted image  Danes mam post, da se mal očistim, pa da se mi mal želodec skrči, kr skus sam na hrano mislim user posted image . Ne vem če se to še kateri dogaja user posted image . Upam, da mi bo ratal in se ne bom zvečer do slabosti najela user posted image .
Aja, za tabelo ne bom danes neč sporočila, ker me je sram user posted image

clock-img

14.04.2008, 13:29

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst bom tudi s tabelo počakala, ker sem se udebljala v teh dveh tednih ko sem ful jedla. Danes pazim kaj jem, edino mamin štrudel sem pojedla en košček, ker naredi res ful dobrega, pa tako redko se vidiva in nimam prilike dostikrat jest.

Naprej pa sadje in solatke. In veliko veliko vode.

clock-img

14.04.2008, 14:10

clock-img

taja.taja

pencil-img

22

Ojla!

Moji kg. kar stojijo tako, da ni nič novega za tabelco.
LP vsem!
 

clock-img

14.04.2008, 15:29

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Oj. Jst sem se tudi včeraj pregrešila, ampak nimam nič slabe vesti, ker se mi je res zaluštal kebab in sva si ga z dragim privoščla.user posted image   Brez slabe vesti.

Kilce pa sporočim jutri, ker sem se danes zjutraj pozabila stehtat, ker se mi je ful mudilo v službo.

Lep dan vsem

clock-img

15.04.2008, 05:25

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Špelca ima prav. Če se že pregrešite, se dajte, pa brez slabe vesti. Drug dan pa lepo naprej po starem.

Alo, punce, kaj je zdaj to!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.04.2008, 08:08

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Dobro jutro vsem.

Kako ste danes? Jaz sem fino fajn.user posted image

No za tabelco: imam skupno imam skupno -6 kg.

Lep dan vsem skupaj

clock-img

15.04.2008, 08:41

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

alo, da se malo poštemplam. tehtam se naslednji četrtek. včeraj mi je en na puntoju žarnico zadaj menjaval. ne boste verjele, kaj vse je morel reveš odšraufati, da je sploh do žarnice prišo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

15.04.2008, 09:02

clock-img

mayy

pencil-img

321

No punce, kako ste kaj. Jaz sem super in to zato ker gremo danes za kosilo, imam B dan, na pico in solato v mojo najljubšo picerijo v kateri nisem bila že od novega leta.
Imam pa danes 13 dan vzdrževanja in sem zopet na istih kilogramih kot po koncu diete, vmes sem šla za 0.5kg gor. Že en teden ponovno telovadim in počutje je super.user posted image

Tabelica pride jutri.

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

15.04.2008, 09:25

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

včeraj mi je en na puntoju žarnico zadaj menjaval. ne boste verjele, kaj vse je morel reveš odšraufati, da je sploh do žarnice prišo



Jaz ti verjamem, ker sem ga imela. Katastrofa! Cela znanost. To delajo zato, da moreš na servis peljat, tam te pa takoj za 10€ orubijo.

clock-img

15.04.2008, 10:03

clock-img

lira22

pencil-img

35

Alo!
Kak vam gre?
Jaz javljam, da sem post uspešno preživela user posted image , tud stehtala sem se....in ostajam na isti kilaži....No, glede na to, kak (požrešen) teden je za mano, je to super! Sem pa mal jezna nase, da se tko spustim z rok in grešim user posted image , ker bi lahko mela še kak kg manj, če bi bla pridna....
No, upam, da bo drug teden boljš....user posted image
Mogla sem si mal dušo olajšat....user posted image

clock-img

15.04.2008, 13:03

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

alo, da se malo poštemplam. tehtam se naslednji četrtek. včeraj mi je en na puntoju žarnico zadaj menjaval. ne boste verjele, kaj vse je morel reveš odšraufati, da je sploh do žarnice prišo



NI sam punto tak. Še dosti drugih poznam.

Jaz sem bila danes na krvodajalski in so pohvalili hemoglobin v moji krvi.

Sem pa seveda potem tudi grešila, saj sem jedla ciganski golaž. Krompir sem seveda pustila, ma sem jedla omako v kateri je bil krompir razkuhan in ziher tudi moka not. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.04.2008, 16:31

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Zdravo punce!
Me zanima kje si lahko preberem kaj po ločevalni dieti? Kaj pomeni da si na vzdrževanju?
Hvala!

clock-img

15.04.2008, 22:44

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Hojla, jaz se tudi še z vami, čeprav se trenutno malo razvajam, ker sem kr zelo zadovoljna s trenutnim stanjem mojih kg (beri nič ne gre gor kljub greškam).
A ste opazle, da nas je med trenutno še javljajočimi se večina montijevk?
E dejmo zdravo živet, pa bo tudi kilaža vredu.
Imejte se.. kar se pa tabelce tiče - nobenih sprememb, ker sem trenutno na "vzdrževanju". Ma ja, res nimam časa niti jest, kaj šele, da bi si kuhala tisto, kar je treba. Potem pa kr kako hrenavko, al pa baso, pa mi zvečer neki manjka, ker se ne nejem dost... eh. Sej bodo kmalu počitnice pa spet strogo naprej kak teden dva pa bomo na konju...
Lepo lahko nočko vsem...


_____________________________

MONTIGNAC

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem