cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

28.03.2008, 19:38

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

No v glavnem moje drage hujšarce, jaz sem spet na stari poti. Nič pregreh, še kavo sem spila s samo polovičko sladkorja. Komaj čakam tehtanje v ponedeljek.

Mi je pa ratalo se tudi nekaj učit in to brez čokolade user posted image

clock-img

28.03.2008, 21:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No v glavnem moje drage hujšarce, jaz sem spet na stari poti. Nič pregreh, še kavo sem spila s samo polovičko sladkorja. Komaj čakam tehtanje v ponedeljek.

Mi je pa ratalo se tudi nekaj učit in to brez čokolade user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.03.2008, 07:36

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Dobro jutro!

Da ne bomo padle na konec seznamauser posted image


Ponosno izjavljam, da se mi je včeraj uspelo prebiti čez sadni dan, čeprav je bila kriza velika. En velikuser posted image  zameuser posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

29.03.2008, 09:04

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Bravo malamishauser posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2008, 09:29

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Evo punce, jaz sem tudi še tu. Sam nimam časa spljoh! Ko se končno spravim za rač in hočem odpret temo, net crkne!!
Po velikonočnih pregrehah se tudi jaz pridno držim. Je pa šlo kljub temu 1 kg dol. Ja, tak kot pravi Snorči - zdej bo šlo tudi z montijem bolj počas. Tak da men je šlo do sedaj vsega skup -8 Mislim, da - sem mal pozabla, kolk je bilo točno v začetku. Si kr sam ono zadnje kg zapomnim in potem minus. Pa sej ni čudno, ker sem pridna in se sam enkrat na mesec  vagam. No ja, zdej po praznikih in potički sem mogla preverit!
Ja pa res, da sem po dveh kosih potice dva dni, se potem par dni počutla ful slabo - napihnjeno, nič mi ni pasalo jest!... Kaj šele, da bi se mi zdej luštalo vseh tistih čokoladnih jajčk in zajčkov, ki sta jih maladva dobila! V glavnem kr fajn je tole, a ne Snorči!
Lepo, da nas še nekaj vztraja, vsake toliko še kako novo dobimo....
Nataša hvala za tabelco....
Se pišemo...


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

29.03.2008, 10:16

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Kje pa ste tiste, ki bi user posted image morala glih za glih zdaj enkrat 90 dnevno nehat? Kako vam gre?



Evo mene, jaz zaključujem prvih 90 dni, začela sem 3.1.. Danes imam zadnji vodni dan potem pa še B, Š, OH in S dan pa konec, v bistvu je 91 dni.
Dol sem zaenkrat 7.5kg, mogoče bo kakšna deka še šla dol. Zastavla sem si 10kg, ampak je čist O.K., sem zadovoljna.
V četrtek začnem z vzdrževanjem in mogoče izgubim še kakšno kilo.

Toliko zaenkrat, kile pa sporočim še v četrtek ko bo čist konec.
Samo zapustila pa vas ne bom, vas bom še vedno brala, spodbujala in včasih kaj napisala.

Lp


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

29.03.2008, 11:13

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

No, še eno kilco sem spravila doluser posted image  - zdaj sem končno prestopila magično številko. Tempo je blazno počasen, ampak glede na to, da pravzaprav niti ne hujšam načrtno, sem prav zadovoljna.

Še 3 kilce, pa bo!

clock-img

29.03.2008, 11:58

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jaz sem se pa danes stehtala. Če bom pridna pridna čez vikend mogoče prilezen pod 80 v ponedeljek user posted image . Zdaj pa spet k učenju.

clock-img

29.03.2008, 13:12

clock-img

Anonimen

Hoj punce moje zlateuser posted image
Jaz sem se odločila, da preneham z dieto. Bilo mi je v veselje z vami hujšat. Zgleda pa, da rabim malo pavze. Moje stanje kg je trenutno zadovoljivo.
Ko sem začela hujšat z Jovo na novo sem iz 73 prišla na 66. Potem sem jih nekaj dobila gor (kar je normalno, saj sem začela normalno jesti).
No, z vami sem šla iz 70 na 63. Zdaj sem dobila spet 2 gor. Še vedno sem vesela, da jih imam "le" 65. Spet bom poskusila čez kake 3 mesece.
Jaz pravim počasi in vztrajno. user posted image  Vem, da jih bom spet enkrat imela 58 kot nekoč. Nočem pa tega doseči na silo. Se tipkamo spet čez čas.

Natasa77 'ma vas rada.user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2008, 13:12

clock-img

Anonimen

Če boste nadaljevale na tej temi, bi prosila eno drugo, da naprej dela tabelco.user posted image

clock-img

29.03.2008, 13:22

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Ja Nataša, drži se še naprej, pa upam da ti še neki časa ne bo treba nazaj pridet.

clock-img

29.03.2008, 21:19

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Nataša user posted image  pogrešala te bom.

Mayy, čestitke ker si vzdržala vseh 90 dni. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.03.2008, 07:15

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Oj, Nataša, sem vesela zate, da si zadovoljna, sam tema pa res ne bo več, kar je bila, ker te ne bo. Pa tabelca...Jaz bi jo že delala, sam glede na to, kako pogosto pridem do računalnika, verjetno ni smiselno...
No, jaz sem sicer tudi zadovoljna s svojo dosedanjo izgubo kg. Je pa tako, da nameravam na "približno" montiju ostat celo življenje, ker mi ta način prehranjevanja res odgovarja. Tak da jaz vas zares ne bom nikoli zapustila....


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

30.03.2008, 07:30

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Nataša!!!user posted image
Čestitke vsem, ki ste na cilju. Ali pa vsaj približno na cilju.user posted image user posted image user posted image

Jaz bom verjetno zadnja, ki bo ostala tu gor, glede na to, koliko kg še imam za sklestit.user posted image Se bom pa sama s sabo pogovarjala.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.03.2008, 09:34

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jaz bom verjetno zadnja, ki bo ostala tu gor, glede na to, koliko kg še imam za sklestit. Se bom pa sama s sabo pogovarjala.



Snorlax, jaz ostajam s tabo. Imam še minimalno 10 za oklestit, super srečna pa bi bila, če bi mi jih ratalo 16. Potem bi skakala od veselja user posted image . Ampak pot bo še dolga. Na srečo mi spet ne paše nevem kaj jest. Trudim se pojest sadja velik pa zelenjave, ostalo mi pa sploh ne diši. Mi je moj kremšnito včeraj kupil, pa sem mu jo odstopla. Da vidiš izraz na obrazu. Učke so mu kar zažarele, ker je lahko 2 pojedel.

V glavnem jutri se tehtamo, sicer zjutraj ne bom mogla do pcja ampak javim takoj po sestanku.

Ajde...pridne bit.

clock-img

30.03.2008, 10:59

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

včeraj sem se tehtala in je rezultat vzpodbuden....če računamo na to, da je bila vel. noč vmesuser posted image ....

izgubila sem še en kg


tako , da je zdaj skupna cifra -11 kguser posted image user posted image

držimo se....vsaka do svojega ciljas


go girls go go!!!user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.03.2008, 11:11

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

natasa veselas sem zate (za tvoje kguser posted image ) obenem pa žalostna, ker nas zapuščašuser posted image user posted image ....

saj vem, da boš pa včasih le gor pogledala in prečekirala kako nam gre


vse naj naj natašauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.03.2008, 18:29

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst sem pa prej na rojstnem dnevu pojedla 3 kokosove kocke in en piškot! Packa!

clock-img

31.03.2008, 05:25

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!user posted image

Pravkar zajtrkujem sveže hrustljave p.z. žemljice z marmelado. Njami!

Lep dan vsem! In veliko trdne volje.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

31.03.2008, 06:37

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Dobro jutro! Jaz pa kupljen kruh...in marmelado...

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

31.03.2008, 07:54

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jaz pa nič! Novo stanje kilogramov: sprememba -6,2 kg. No sej počasi pa gre dol.

clock-img

31.03.2008, 07:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hehehe....mene je ta ura čisto 'premaknila'.....celi bioritem mam v K...user posted image


zato pa zdaj zajtrkujem v službi in sicer jogurt z ovsenimi kosmičiuser posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

31.03.2008, 09:23

clock-img

taja.taja

pencil-img

22

Oj!

Danes imam na tehtnici 1,2 kg manj, kot pri prejšnjem tehtanju...Skupaj torej -5,8kg.user posted image  No ja, počasi gre, pa bo že!
Vsem čestitke za izgubljene kg.
 
natasa77 čestitke in uživaj v pavzi. Te bomo pa pogrešale!user posted image
 
LP  

clock-img

31.03.2008, 17:55

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Po dolgem času zopet pozdravljene. Kar naprej sem nekaj prehlajena, bolna itd. tako da nisem bila najbolj pridna. Teža je kar stala. Sem pa ugotovila, da je vse skupaj povezano z mojim nezdravim hujšanjem, tako da se zdaj ne držim nobene diete, ampak preprosto jem za zajtrk sadje, polovico manj kosila kot sem ponavadi jedla, ter za večerjo sadje ali jogurt. pa 1x na teden sadni dan. Seveda zraven ogromno gibanja, 2x na teden po 1h pilatesa, ter 4h na teden po 30-45min orbitreka (bom poskusila priti na 1x). In ta način kar deluje=)

Lp

clock-img

31.03.2008, 17:57

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst sem bla pa prejle na limfni drenaži user posted image  Sem lahka kot peresce user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem