cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

14.03.2008, 07:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.03.2008, 07:39

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jutro hujšarce! Jst se pravkar bašem z enim ogromnim jabolkom in čakam sodelavca, da me pelje na kavo. Drugače pa upam, da bo tudi današnji dan uspešen in ne bo nič grehov.

clock-img

14.03.2008, 07:54

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

pikica36user posted image user posted image


jaz sem se včeraj tehtala user posted image user posted image , spet sem zgubila eno kilo, tako, da imam zdaj 10 kg manj kot na začetku user posted image user posted image

zjutraj sem pojedla en kivi in kos pz kruha z marmelado bs in jogurt z mm

počutim se odlično - haha sploh zato ker je peteeeeeeeeeeeeeeeeekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.03.2008, 11:41

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

O komaj čakam, da bom jaz na -10. Zaenkrat -4, če se nisem kej udebljala med tednom ko sem ful jedla. Zaenkrat sem popila 2 kavi z sladkorjem, dve jabolki in 1 liter vode. Doma pa kakšna solatka in meso.

clock-img

14.03.2008, 14:50

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Meni se že pozna ko oblečem hlače, da so mi prevelike. Rabim nujno pas. Tehtam se sicer ne, ampak je fajn videt da gredo kg dol.

Lp

clock-img

14.03.2008, 18:24

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem pa postala "fan PZ palačink"user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

14.03.2008, 19:55

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jaz pa fan čokolade user posted image  Sem MORALA danes pojest dve Kinder Milchscnite, ker poteče rok, pa tamala ni hotla. Ja valda da ne bomo proč metali. Jst vse konzumiram. Drugač se pa kr držim. Upam da bo vsaj kaj videt na vagi v ponedeljek.

clock-img

14.03.2008, 21:28

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Maja, tako sem jaz včasih razmišljala in pridno igrala kantico za vse ostanke hrane. In se pridno redila.

Zdaj razmišljam drugače. Itak vržeš stran (v WC školjko), samo da še prej škodiš sebi oz. nalagaš kile. Čeprav se mi malo toži, raje vržem v smeti.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

14.03.2008, 21:29

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Dulči, a napišeš recept za palačinke. Ali pa daj link. Saj vem, da se je o tem že pisalo tule ali na tvojem forumu, samo se mi ne ljubi zdajle iskat.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.03.2008, 15:14

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

TUKAJ si lahko prebereš recept. Jaz dam namest pecilnega kar malo sode.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

16.03.2008, 07:40

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Halo! Sam da se javim. Sem še z vami sam časa za javljat nimama....

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

16.03.2008, 08:30

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Hvala, Dulči!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

16.03.2008, 11:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.03.2008, 05:58

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!

Nataša
, za statistiko - samo 0,5 kg je šlo dol, tako da ni treba nič popravljat. Se javim, ko bo kaj bolj konkretnega.

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.03.2008, 07:43

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Na vagi nič novegauser posted image

clock-img

17.03.2008, 08:49

clock-img

mayy

pencil-img

321

Na vagi nič novega, oz. tok malo da ni treba pisat.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

17.03.2008, 11:41

clock-img

Anonimen

Meni se je tudi ustavilo.user posted image  Zgleda, da bom morala zamenjat stranko.user posted image  Zaenkrat -6kg.

clock-img

17.03.2008, 11:56

clock-img

No.1 žena

pencil-img

61

Saj ne vem, ali se naj  user posted image ali ne. Odkar sem se nazadnje javila, je samo 0,5 kg manj. V glavnem sem bila prisiljena grešit nekaj dni, ker smo imeli plačano bivanje v hotelu. Težko se pobiram, mislim si, da imam srečo, da nisem kilograme še pridobila .  Svečano sporočam, da sem na polovici user posted image .  Čaka me še - 5 kg (skupno želim imeti - 10 kg).
Da pohvalim še mojega user posted image , on je v tem času, sklatil -10 kg user posted image .
Danes imam sadni dan, jaz pa sendvič s klobaso user posted image . Verjetno bo to vse kar sem danes pojedla, kazen pač mora biti.

Pa pozdrav vsem.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

clock-img

17.03.2008, 13:10

clock-img

taja.taja

pencil-img

22

Pozdravček!

Jaz imam ta teden manj 0,8 kg. Skupno 4,6.
 
LP in lep dan!user posted image

clock-img

17.03.2008, 13:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.03.2008, 14:20

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

No da se javim, čeprav nimam nič novega za povedat kar se mojih kil tiče. Prvi mesec je šla kilca dol zdj pa nč že 2 mesca. Sploh ne vem več kaj nej. user posted image  Mah nej gre v r** vse skup.user posted image

clock-img

17.03.2008, 14:47

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Glede kil pri meni nič kaj preveč novega. - 4 kaže od začetka. Je pa res, da sem danes probala dat na rit kavbojke, ki so mi bile že nekaj časa premajhne, da jih nisem niti na rit spravila, kaj šele zapela. No in danes sem jih normalno zapela, in jutri grem v njih na šiht. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

17.03.2008, 22:35

clock-img

frufru

pencil-img

2857

IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

No da se javim, čeprav nimam nič novega za povedat kar se mojih kil tiče. Prvi mesec je šla kilca dol zdj pa nč že 2 mesca. Sploh ne vem več kaj nej. user posted image  Mah nej gre v r** vse skup.user posted image

Pri vsakemu se prej ali slej ustavi. Bodi vesela vsakea sklatenega dkg tako kot jaz. Jaz se ta teden ne tehtam. Sem obležala z vročino in hudim prehladom (moja dr je za en klinc) Gre vse zeleno od mene. Tako da jem vse kar mi zapaše (sam boh da mi paše kaj jest)

clock-img

18.03.2008, 03:45

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!user posted image

Zgleda, da se je večini ustavilo pri izgubljanju kg. Tudi pri meni. Ampak ne bomo obupale, a ne?user posted image

BOMO ZMOGLE? BOMO, JA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

18.03.2008, 06:28

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Pozdravljene hujšarice! En snežen pozdravček.

Pri zmanjševanju telesne teže še vedno vztrajam. Zmanjševanje teže se je sicer zelo upočasnilo. Sem na polovici ločevalne in danes zjutraj je tehtnica pokazala novihh -2,1 kg. Torej Nataša za tabelo: -9,1 kg. Vesela in ponosna sem. Prav tako želim vsem "sotrpinkam" uspešno izgubljanje prekomirne telesne teže.....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem