cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

01.03.2008, 11:38

clock-img

Sergia

pencil-img

115

No danes se tudi jaz vam pridružujem z ločevalno dieto. Zastavila sem si nekje realne cilje, za začetek bi rada zgubila 15 kg. Ker je pri meni (vsaj tako mislim) podobna zgodba s kilažo kakršno ima snorlax, začetne teže ne bom napisala, bom pa povedala takrat ko jih bom izgubila.
Snorlax, zato sem te takrat spraševala po začetni teži.....ker mislim, da sem v isti situaciji ko si bila ti, preden si začela z Montijem.

clock-img

01.03.2008, 13:37

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Natasa77 čestitke za diplomo, za tako močno voljo in srečno vožnjo z mazdico. Ne preveč šibat po cesti!

No jaz sem bla pa včeraj do zvečer brez jest. Pa ne po svoji volji. Imeli smo seminar v koloseju in niso cel dan nič za jest dali. Mislim, kako si lahko to privoščijo. Tam smo bli od 9 do 17. Sem bla tako jezna! Zjutraj sem popila en Smoothie in potem dva litra vode med seminarjem. Zvečer mi je pa možek pripravil zeljno solato s fižolom in košček sira.

Danes pa sem za zajtrk dve rezini rženega kruha z marmelado (100%), za malico jabolko, za kosilo pa bom piščančji zrezek in zeljno solato s fižolom.

Za jutri pa sem že kupila orado in solato.

Skoraj pozabila...jutri zjutraj se tehtam. Upam, da bo -kg.

clock-img

01.03.2008, 15:23

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

Kompanjonke, pozdravljene. Po  11 dneh se še nisem vagala, pač pa sem si včeraj oblekla nekaj, kar mi je blo nekoč premalo, zdaj pa mi je prav. Tak se fajn počutim, ko vidim, da moj trud ni zaman.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

clock-img

02.03.2008, 09:19

clock-img

mayy

pencil-img

321

Dobro jutro!

Vse manj se se oglašamo. Jaz sem še vedno brez grehovuser posted image , kile se počasi premikajo in odlično se počutim, tako lahko user posted image .
Danes imam škrobni dan in bo za kosilo in večerjo riž, ga obožujem.
Jutri pa sporočim še kilograme.

LP mayy


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

02.03.2008, 13:36

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jaz pa sem danes dobila user posted image , a se moram prav tako držati svojih pravil, le tehtala se jutri ne bom, ker se bojim, da mi ponovno pade moja zagnanost do hujšanja.

clock-img

02.03.2008, 22:31

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Sam sporočam, da se jutri ne morem tehtat, ker še nisem kupla zmajev za tehtnico...user posted image Aja pa danse sem grešila tudi (po moje zarad nedelanja tehtnice...)



_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

03.03.2008, 05:07

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!

Samo pozdravim vas in vam zaželim lep dan, veliko sončka in trdne volje!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.03.2008, 07:03

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Pozdrav vsem sotrpinkam.
Kot sem si obljubljala se nisem tehtela vso 1/3 svoje 90 dnevne ločevalne. V nedeljo zjutraj je napočil teško pričakovani trenutek. Pogled na tehnico mi je pokazal celih -7 kg. Veselje so razkrivale moje očke.
Torej po 1/3 tehtam 68 kg. Vem, da naprej ne bo šlo tako hitro. Vendar sem skoraj polovico načrtovane teže že izgubila.

clock-img

03.03.2008, 08:10

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa včeraj zvečer ob 23-ih pojedla polovico 100g Milke s celimi lešniki.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.03.2008, 08:39

clock-img

daysi

pencil-img

249

Ojla bejbe, spet smo tu z novimi rezultati. Spet sem na izgubljenih kilogramih, to se pravi -4 kg. V enem tednu sem se sčistila vse nesrnage prejšnega tedna, sedaj pa gremo v boj. Imam spet dovolj energije in motivacije, da se podam novim ciljem naproti.
danes imam škrobni dan(če se ne motim). Jedla bom regrat( če se mi ga bo dalo nabrat) in krompir skupaj.

Še to, nataša77, čestitkke za diplomo.

clock-img

03.03.2008, 08:47

clock-img

mayy

pencil-img

321

Jutro!

Prišel je dan ko tudi jaz povem kile. Ta mesec jih je bilo -2.7, torej skupaj -6.4kg.
Sem kar zadovoljna, glede na to da jih nima več veliko za izgubit.

Danes imam OH in komaj čakam sladko, sem lih teto fasalauser posted image .

Vsem čestitke za izgubljene kilogrameuser posted image

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

03.03.2008, 08:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.03.2008, 09:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tako- zdaj pa vem, kje tiči vzrok za mojo 2-dnevno požrešnost po sladkem -  obisk user posted image . Tako, da se danes raje sploh ne bom vagala. Sicer sem jo pričakovala šele konec tedna, a hudič si pač premisli. user posted image .
Čestitke vsem za uspešno odpravljene kilograme. Jaz sem ugotovila, da se moram pošteno spravit k sebi, če hočem kak rezultat dosežt, ker tako ne gre.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.03.2008, 10:31

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Ojla!
Jaz pa sem v tem tednu izgubila 1 kilo, skupaj v treh tednih (oz. jutri bo) pa 4 kile. Kar lepo,ne? Sicer pa po prejšnjem vikendu ne grešim več, ker vem, da če enkrat začnem, pol nam nehala (z grešenjem), pol se mi pa itak brezveze zdi it neko dieto. Danes sem na sadju, jutri pa upam, da bom lahko jedla regrat z jajci. Sem ga šla enkrat prejšnji teden nabirat, pa sem ga komaj nabrala eno majhno skledico-ga namreč nabiram le na domačem travniku.
Upam, da ga je zdaj že kaj več.
Lepo se imejte, čestitke vsem za izgubljene kilograme, pa seveda tebi Nataša za vse dosežke v prejšnjem mesecuuser posted image

clock-img

03.03.2008, 10:42

clock-img

janjja

pencil-img

1078

No tudi jaz sem se sama stehtala danes in je pokazala tehtnica po enem tednu - 1,7 kg.
Sem zadovoljna in sem dobila voljo za naprej. Danes imam sadni dan in veselo na delo. Ne bom se pregrešila!!!!user posted image

clock-img

03.03.2008, 11:29

clock-img

blanč

pencil-img

3419

Pozdravljene!
jaz sem v zadnjih 2 letih pridobila 13 kg, ki sem se jih odločila shujšat. Tako se vam danes pridružujem na dieti.

clock-img

03.03.2008, 13:10

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

blanč


Dobrodošla med namiuser posted image Le pogumno invztrajno, pa ti bo zagotovo uspelo.

clock-img

03.03.2008, 13:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pozdravljene!
jaz sem v zadnjih 2 letih pridobila 13 kg, ki sem se jih odločila shujšat. Tako se vam danes pridružujem na dieti.



Dobrodošla user posted image
Upam, da imaš tršo voljo, kot jaz in me boš brcala v rit, da ne bom grešila user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.03.2008, 14:28

clock-img

taja.taja

pencil-img

22

Pozdravček!

Evo, prvi teden diete je za mano...Tehtnica kaže -2,8 kg.user posted image
 
Nataša 77 čestitke za vse lepe stvari, ki so se ti zgodile in želim, da bi se ti dogajale večno!user posted image
 
Vsem sotrpinkam čestitke za izgubljene kg.
Dobrodošlica novim! Lep dan vsem!!

clock-img

03.03.2008, 15:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no, da se še jaz malo javim. sem naa bolniški ima moj dvoletnik neko bolezen, ki je podobna škrlatinki, vendar baje ni škrlatinka, tako da....sem danes bila 6 ur pri zdravnikih, ker se melai ni hotel polulati. glede kg.....sem bila danes lačna ko volk, pa sem soi šla po 2 navadna jogurta z mm in tri jabolke (pojedla en jogurt in 2 jabolki) in to je bilo pač moje kosilo.

tudi jaz sem mela danes hlače, ki mi že 2 leti niso bile prav, tak da sem zelo ponosna sama na sebe

dobrodošle vse nove....pa user posted image user posted image user posted image , za vse izgubljene kg

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.03.2008, 16:45

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Meni se pa danes tako sladko paše. Pa nisem pred user posted image . Grrrr sem jezna. Še bolj pa bom, če me bo premagalo...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.03.2008, 18:25

clock-img

blanč

pencil-img

3419

Ej punce se mi ne da vse za nazaj brati. A ste ve na kakšnih posebnih dietah. Jaz sem se odločla za francosko "mnj žri" in tako kot učasih bom imela ob ponedeljkih sadni dan. Tako mi je uspelo nekako vzdrževati težo. Zdaj sem pa bila nekajkrat na hormonskih terapijah (ivf), pa so kg kr nekok name padluser posted image user posted image . Evo danes je moj sadni dan, ki je bil zares sadni danuser posted image user posted image user posted image . Ob 2o.oo pa spijem en fat burner in se zapodim z orbitrakom po dolinah in širinah najine spalnice za kako uro.

clock-img

03.03.2008, 18:45

clock-img

blanč

pencil-img

3419

Lelaval te bomuser posted image z veseljem, če bo trebauser posted image

clock-img

03.03.2008, 20:44

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

Bravo punce. Pa enega za vzpodbudo, user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

clock-img

03.03.2008, 23:56

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Kaj je zdaj , sam tolk ste naklofala? user posted image
Jaz sem danes z odbojke in bilo je fenomenalno! Sem pa grešila... Madona, no, če je pa tolk drugih stresov, da je ful težko se še pri tem tak strogo držat... Ja, ja, sama sebe tolažim... Sej načelno sem pa skoz na Montiju, tak da vsaj gor ne gre...
No čestitke vsem za izgubljene kg, vztrajnost in ostale dosežke...
Lahko nočko


_____________________________

MONTIGNAC

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem