cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

03.01.2008, 20:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jza sem dane sklonila pod težo ... ma svojo težo, očitno. Ni dobro tole trenutno, da do treh, pol ptirih jem samo jabolka. Bo treba nekako drugače začet, ker tole sem preveč lačna, pa bi potem, ko pridem do hrane, pojedla celega vola in še več.
Pa še zvečer sem potem jedla in to celo enega indijančka.

Ma ne vem, se bo treba kako dugače zorganizirat. Kakšne polnozrnate štručke za v službo.



Jaz i svetujem, da narediš Montijev zajtrk. Najprej sadje,, potem pa polnozrnat kruh z marmelado brez sladkorja (OH zajtrk) ali pa kaka jajca, hrenovke ali kaj podobnega (B zajtrk).



Ja, saj to sem mislila, samo jaz bi kar samo kruh za zajtrk, kak polnozrnat, pa vodo zraven. To mi je čisto dovolj.

clock-img

03.01.2008, 20:55

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Eto, moj prvi dan je minil brez kakih velikih pregreh. Večerja bila ob 17.30 (jajčka -je to po Montiju user posted image ),



Sevede je.

 telovadba -- nisem (še) nič... Mislim da premikanje miške že kole kalorije & dela mišice...

 

Pol bi jaz imela ful mišic.  user posted image user posted image user posted image user posted image


Ampak zdaj.. zdaj seeem paaaa laaaaačnaaaaaaaaaaaaaaaaaa. user posted image  Ampak bom vzdržala. Ni user posted image !


Mnjami, zakaj že nimam nobene 70 % temne čokolade...user posted image



Pridi k meni. Imam eno od 99% pa jo ne upam načet.  Me bo verjetno vse veselje do čokolade minilo. Pa pojej kake arašide al pa kaj podobnega. Al pap spij ful tekočine.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.01.2008, 20:56

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, saj to sem mislila, samo jaz bi kar samo kruh za zajtrk, kak polnozrnat, pa vodo zraven. To mi je čisto dovolj.



Ja, saj to je tudi vredu, če ti je dober sam kruh. meni se PZ kruh melje med zobmi. zato dodam gor še marmeladko.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.01.2008, 20:59

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea



Ampak zdaj.. zdaj seeem paaaa laaaaačnaaaaaaaaaaaaaaaaaa. user posted image  Ampak bom vzdržala. Ni user posted image !


Mnjami, zakaj že nimam nobene 70 % temne čokolade...user posted image



Pridi k meni. Imam eno od 99% pa jo ne upam načet.  Me bo verjetno vse veselje do čokolade minilo. Pa pojej kake arašide al pa kaj podobnega. Al pap spij ful tekočine.



user posted image

Ti kar izzivaj s to čokolado. Sem si skuhala metin čaj, pa je boljše... Zaenkrat. user posted image
Zdaj se pa zritam na orbitrek. Vsaj 5 minutk. Bo boljši feeling.user posted image

clock-img

03.01.2008, 21:01

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

hojla! ste zagnane , ni kajuser posted image user posted image
no, danes je tud moj prvi dan!! sem namreč danes samo na vodi, da se malo sčistim- jutri začnem po dieti zeleni slap.
danes sem si kupila novo tehtnico, ker je stara že ful dotrajana in sem si lepo naredila razpredelnico, kamor vpisujem težo, obseg stegen ,bokov pasa... % maščobe v telesu in ITM.
user posted image user posted image user posted image  močne priprave.... ni kaj



Si pa pridna.. Si me spomnila, da imam jaz tudi nekje tako razpredelnico.. Le nekaj še moram s tehtnico ukreniti, da jo ''k sebi'' spravim...

Just U go girl! user posted image

clock-img

03.01.2008, 21:26

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Ej, Dulči, a lohk za fruštk jem jogurt pa polnozrnat kruh? A sem ga še mem biksnla?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

03.01.2008, 21:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.01.2008, 21:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.01.2008, 21:40

clock-img

daysi

pencil-img

249

O, kva ste tukej vse zagnane, sem kar debelo pogledal, saj je že 10 polnih strani.

Moj prvi dan je potekal ok, sedaj se pripravljam , da naredim še vaje za ritko in trebuh, ki so nekj postov nižje dol (jih delam že ene štirinajst dni in se mi že kar malo pozna na oblačilih, saj jih brez kakega napora dam naseuser posted image ).

Jaz sem zjutraj pila iztisnjeni sok iz pomaranč in polnozrnati kos kruha. Dopoldne smo z otroki mleli mandarine, opoldne sem jedla hrenovke in solato, otroka zraven še malo krompirčka, zdajle zvečer pa sem si pripravila čokolino(user posted image se nisem mogla upret), vendar le tričetrt škodelice. Bom pa sedajle malo več potelovadilauser posted image user posted image .
Zelo se trudim z vodo in sem jo danes popila cela dva litra, brez vstetih drugih tekočinuser posted image user posted image .

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

03.01.2008, 21:42

clock-img

daysi

pencil-img

249

birdy, če hujšah po montignacu je to pravilna kombinacija zajtrka. Jaz imam raje belo kavo ali pomarančni sok, če ni druheha pa gre tudi jogurt.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

03.01.2008, 21:42

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Ej, Dulči, a lohk za fruštk jem jogurt pa polnozrnat kruh? A sem ga še mem biksnla?



Mislim, da lahko. Ne vem sicer zakaj, ma mende lahko če ima ful malo maščob. Zdaj si me pa dobila. K nisem ziher.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

03.01.2008, 22:07

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Ja, Dulči je tako! Čim manj maščob v jogurtu in ga lahko s polnozrnatim kruhom, al pa z otrobi - sej to je isto, a ne?
Drugače pa sem jaz tudi pridna in sem danes kr brez večerje (no sam en košček 70% čokolade), ker sem šla delat in sem prišla domov šele ob 20 in to je čist prepozno za jest! Bom jutri zjutraj z veseljem zajtrk pojedla pred razgovorom za šiht! user posted image user posted image
Ja, še več motivacije sem dobila. Me je en ravnatelj klical, da rabijo nadomeščanje bolniške! Upam, da se mi izteče, da grem vsaj za par mesecev delat.

Ti Natassa - a boš vsak ponedeljek beležila, kolk se nas bo javilo? Me res zanima, kolk nas bo čez kak mesec?! user posted image Če se neham javljat, bom vsaj pogledat prišla, ziher! Je pa ful fajn, ker je meni tole kr motivacija in glede na to, da nas je ful velik, bo tema kr neki časa aktualna in polna... Na Montiju smo kr malo zaštekale, a ne punce s teme?
Sem si pa zdejle privoščila en deci vinčka! Sej ni tak zelo narobe, ga Monti dovoljuje, sam po kosilu...user posted image
A tale, kaka sol že za sčistit je tist javorjev sirup? Ne vem, če sem ravno prav razumela. Naj me ena pouči, kje se kupi - oz., če je to ta sirup, si ga bom pri tašči sposodla, da se malo prepucam, ker bi mi ful pasalo. Čeprav je z montijem prebava čist ok. (nekako trikrat in več grem na dan na veliko potrebo, kljub temu, da ne jem veliko - smo se s puncami na temi Monti, o tem že pogovarjale in res deluje pri vseh tako)
Evo, moje poročilo za danes je končano - jutri pa se javim, ko uspem vse prebrat, ko pridem z razgovora in vam poročam, če slučajno katero zanima...user posted image
Zdržte še kak dan - bomo zmogle!!!


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

04.01.2008, 07:40

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

JUTRO PUNCE!

lačne?? user posted image user posted image

meni je včeraj uspelo biti na vodi cel dan, zvečer sem si skuhala še postni čaj in ga spila kak liter(no, vmes sem malo grešila, ker sem pojedla en korenčekuser posted image user posted image user posted image )
danes, kot sem rekla začnem po dieti zeleni slap. korenčke za malico sem si lepo pripravila doma na mizo, da bi jih nesla v službo... ampak so ostali domauser posted image , tako da se bo post podaljšal do pol štirih popldan, ko pridem domov.
ma... saj bo za zdržat. user posted image sem pa naročila, da mi skuha eno porcijo kislega zelja in pa malo prekajenega mesa .... njami že komaj čakamuser posted image user posted image user posted image , to pa bo verjetno za danes tudi vse, kar bom dala vase.
se pa odlično počutim, ker nisem več tako " nabulana"od vsega prazničnega žritja.
potem pa vikenduser posted image user posted image  hm.. veliko volje bo potrebno ta dva dni da ne bo pregrehovuser posted image user posted image
ampak BOM zdržala!!!

clock-img

04.01.2008, 07:42

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

aja še nekaj sem pozabila, v  navodilih za tehtnico, ki sem jo kupila včeraj piše, da naj je ne bi uporabljale nosečnice in srčni bolniki oz. tisti  z vzpodbujevalnikomuser posted image
ker pa mi delamo nauser posted image , me malo skrbi , če je kaj narobe, če slučajno zanosim user posted image user posted image
a ima katera izkušnje s tem?

clock-img

04.01.2008, 07:46

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Pikica36 si me prehitela, sem mislila, da bom prva. Jaz sem včerajšnji dan preživela brez pregreh. Je pa res, da se nisem odločila za nobeno striktno dieto. Za zajtrk sem pojedla dve jabolki, za malico kos sira, kosilo zelenjavno juho, za popoldansko malico čokolino, za večerjo pa en jogurt. Spila sem cca. 2 litra čaja, pa na orbitreku sem bila in že se mi zdi kot bi bila lažja. Kar seveda ni res.
Zdajle pa pijem kavico, čaj si moram skuhat in se odločit, kaj bomo danes jedli. Malo razmišljam, da bi naredila testenine z gobicami in solato, vendar sem ugotovila že davno, da po OH postanem zelo, zelo hitro lačna. Bom še razmislila.
Ah seveda, orbitrek me tudi vabi. Me zanima, koliko sem preforsirala včeraj. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

04.01.2008, 07:52

clock-img

Anonimen

u js sem bla tut pridna včer.
sumim pa da je moja vaga mal ubrisana, ker mi kaže minus 3 kile v 1 dnevu??!! je pa v bistvu čisto možno, sej sem bla res prenažrta prejšne dni user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.01.2008, 07:53

clock-img

Anonimen

Jutro.
Evo, že sedim na šihtu in pijem svoj prvi zeleni čaj brez sladkorja.user posted image  Zjutraj mi je celo uspelo pojest eno pomarančo. Eno imam pa še s seboj.

clock-img

04.01.2008, 08:02

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: mojčca

No, jaz pa moram shujšati 8 kg (drugače 10, ampak rajši napišem kakšen kg manj, da ne bom potem tako razočarana user posted image ).

Premišljujem pa tudi o kakšni aerobiki ali pa fitnesu. Gorenjske oz. kranjčanke in okoličanke, a je kakšna, da bi se šle skupaj malo razmigati na kakšno aerobiko???




jst hodim v aerofit na pilates...rula :)

clock-img

04.01.2008, 08:06

clock-img

dory

pencil-img

8852

No jest sem bla tud pridna včer...še dober da sem imela tolk dela,da ni blo krize,ko nisem nič jedla...torej za ,kosilo sem musli, za kosilo,ki je bla  v bistvu večerja pa zelenjavno župco...vmes pa samo jogurt...dones zjutri sem ponovno začela z muslijem, za malco me čaka jogurt, za kosilo pa tenstan krompir z dušenim zeljem...njami...

clock-img

04.01.2008, 08:07

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

sumim pa da je moja vaga mal ubrisana, ker mi kaže minus 3 kile v 1 dnevu??!! je pa v bistvu čisto možno, sej sem bla res prenažrta prejšne dni user posted image user posted image user posted image


je možno ja, tudi men se je že to zgodilo, da sem mela naslednji dan 2-3 kg manj, ko sem bila full nabulana( temu se rečejo pivske kileuser posted image user posted image user posted image user posted image )

clock-img

04.01.2008, 08:10

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro.

Tudi jaz že v službi, danes igledam nekako takole user posted image user posted image user posted image . Sem spala vsega skupaj dve uri, ker je ta večja bolna, ta mala pa ne bi spala sama v sobiuser posted image . Komaj čakam da minejo tele bolezni, se nam vleče vse skupaj že od božiča naprej.

Jaz trenutno pijem kavo-sem bila včeraj pridna in sem spila samo eno. Čaj imam že tudi skuhan. Bom pa začela s tisto malo bolj strogo dieto v ponedeljek, saj ima danes moj oče rojstni dan, v soboto pa ga praznuje še sestra. Pa še včeraj zvečer sem malo grešila, sem ob sedmih pojedla en kos kruha s pršutom. Drugače je pa tudi moj mož rekel, da se mi bo pridružil pri dieti, tako da se zna zgodit, da bova šla kar na ločevalno v ponedeljek.
Kar se pa tiče pitja, sem bila pa zelo pridna včeraj. sem spila ene tri litre vode in pa nesladkanega čaja.

Danes sem si pa prinesla v službo mandarine. To bo do kosila, za kosilo bo pa danes mož naredil krompirjevo musako.  Za večerjo se bom pa danes poskusila vzdržati-pršuta je itak zmanjkalouser posted image , za hrenovke in paštete mi ni, sem si pa včeraj kupila v trgovi kislo repo-ko bo kriza zvečer, jo bom malo žulila med zobmiuser posted image user posted image .

evo, telefoni že zvonijo, tako da šibam malo delat.

Se vam še kasneje kaj javim.

clock-img

04.01.2008, 08:10

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

u js sem bla tut pridna včer.
sumim pa da je moja vaga mal ubrisana, ker mi kaže minus 3 kile v 1 dnevu??!! je pa v bistvu čisto možno, sej sem bla res prenažrta prejšne dni user posted image user posted image user posted image




kje si vago kupla? jst bi tud tako :)

clock-img

04.01.2008, 08:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

u js sem bla tut pridna včer.
sumim pa da je moja vaga mal ubrisana, ker mi kaže minus 3 kile v 1 dnevu??!! je pa v bistvu čisto možno, sej sem bla res prenažrta prejšne dni user posted image user posted image user posted image




kje si vago kupla? jst bi tud tako :)



hehe v merkurju user posted image
a veš kako hit bom shujšala s to vago 20 kg :) v 7 dneh user posted image

clock-img

04.01.2008, 08:14

clock-img

Anonimen

Pozdravljene

Še ena, ki ima butasto vago.user posted image  Mislim, da je možno, da gre v enem dnevu toliko dol, sploh, če je bil očiščevalni dan.
Včeraj sem bila pridna.Spala sem nocoj kot top, zdaj sem pa že z 1.urne hitre hoje z user posted image .
Moj jedilnik danes(beljakovinski)
Z; 3 mandarine
M: 2 kuhani jajci
K; puranji zrezek, zelena solata
M.navadni jogurt
V; skleda solate
Pijem veliko vode in kavo brez sladkorja.
                                   Uspešen dan vam želimuser posted image

clock-img

04.01.2008, 08:17

clock-img

neanja duo

pencil-img

465

Oj!

Jedilnik danes(zeleni slap)

Z:2 jajci na oko
K:čevapi+ajvar
V:zelena solata

+

veliko vode

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem