cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Tudi nam...

clock-img

31.12.2007, 11:39

clock-img

rožaboža

pencil-img

5

Hvala vsem!
Res je težko,vsako sekundo mislim nanjo, vidim jo v mojem naročju, sanjam kako me gleda. Ljubim jo!user posted image

clock-img

31.12.2007, 16:37

clock-img

Pia73

pencil-img

4176

Moje iskreno sožalje! user posted image

clock-img

10.01.2008, 22:29

clock-img

zirafa76

pencil-img

811

ISKRENO SOZALJE SE OD MENE......user posted image user posted image niti predstavlajt si ne morem, kako je ce otrok umre ob porodu, moj angelcek je zivel 19 dni..in vcasih si mislim, da bi bilo boljse, ce bi umrla ob porodu, ker bi bilo trpljenje manjse..pomagat ji niso mogli, jaz pa sem 19 dni trepetala zanjo in hodila gledat kako mi umira pred ocmi....bila je dvojcica..se huje mi je bilo zacet skrbet za drugo, brez da bi jokala..ampak oni mi je dala moc...

VEM KAKO TI JE HUDO..pri meni je minilo tri mesece..pa se vedno jocem, ob tvoji zgodbi sem jokala in bila besna....to zdravnico bi spravla ob njen obstoj....kaksna neodgovornost...
ampak, ne poskusaj misliti na to...jaz si pomagam s tem, da se je zgodilo z razlogom, ker prihaja nekaj boljsega.....ampak joci, izlij bolecino, pogovarjaj se o tem s partnerjem, midva sva skupaj jokala, je bilo lazje...

saj bo slo pocasi, ampak spomin bo ostal..za vedno..v tvojem srcu..in ona bo vedno s tabo...........

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

clock-img

10.01.2008, 22:48

clock-img

abj

pencil-img

39

Moje sožalje. user posted image  
Ni nobene besede, ki bi pregnala to žalost.  user posted image  Mislim nate.

clock-img

11.01.2008, 07:53

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

user posted image , sožalje ob izgubi princeske user posted image . ni besed za tolažbo, želim pa ti da najdeš voljo in moč

clock-img

11.01.2008, 08:38

clock-img

Anonimen

Tudi moje sožalje.user posted image

clock-img

11.01.2008, 10:50

clock-img

rožaboža

pencil-img

5

V kateri porodnišnici se je to zgodilo?




Jeseniceuser posted image .
Vseeno če bi rodila doma.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem