cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Mi se pa gremo tandemca

clock-img

03.01.2008, 10:44

clock-img

Pikca

pencil-img

1988

Superuser posted image  
Pri nas je bilo skoraj čisto enako, kot ti opisuješ (do 4. mes.), le, da nisem imela problemov s preveč mleka.

clock-img

04.01.2008, 20:40

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Bravo, raho user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

01.02.2008, 19:26

clock-img

Lolypop

pencil-img

156

Samo eno vprašanje za Raho, ker so me eni drugi temi brisali user posted image . Seven je pisala, da se mleko spreminja glede na otrokovo starost, glede na njegove potrebe. Kako pa to zgleda pri tandemskemu dojenju? A leva joška za ta starejšega, desna za mlajšega . Resnično me zanima  

clock-img

02.02.2008, 09:41

clock-img

anju

pencil-img

2573

ne, po kvaliteti mleka sta obe za mlajšega (no, očitno tudi starejšega). po količini pa se polnijo glede na porabo in je zelo možno da različno. pri meni že, pa ne dojim dveh, sin ima eno rajši od druge user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem