cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: naprava za trebušnjake

clock-img

09.01.2008, 11:10

clock-img

pety78

pencil-img

6109

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

pametno!Sem slišala ja da so te žoge koristne. Samo kje dobiti vaje, ti si jih že naučena jst pa nimam pojma. Kaj naj delam na njej ter kako dolgo!?Napiši nam malo o tem, če se ti da.

lp



Tudi mene to zanima. Sicer sem trenutno noseča, bi rabla kake vaje za nosečice, po porodu pa se mi obeta velik boj s kilogrami, glede na to, kako hitro mi gredo sedaj gor, pa sem šele v 15. tednu...user posted image




raje se zdej malo bol čuvaj, potem je katastrofa s temi kilogrami jst se jih nikakor ne morem znebit s tem, da sem jih nekaj celo dobila še zraven!user posted image



Saj vem, ampak sem imela nemogoče slabosti in sem po malo skoz nekaj grickala, pa še sedaj moram žvečit, lizati lizike, ali pa kake mentol bonbone. Za ****!user posted image


_____________________________


clock-img

09.01.2008, 11:32

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

AL bina : ko kliknem danes na tvoj  vzdevek mi izpiše da " član ne želi razkriti svojega profila"...tako, da po moje si nevedno spremenila svoje nastavitve ali pa gre za kakšne motnje.

pety78 user posted image  iskreno ne vem kaj naj ti svetujem, mogoče vsaj kakšni sprehodi in  aktivnosti, ki ne bodo preveč obremenitvene, da ne  bi škodovale tvoji nosečnosti.

lp

lp






< Sporočilo je popravil reflekoterapevtka -- 9.1.2008 11:33:01 >

clock-img

09.01.2008, 12:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

AL bina : ko kliknem danes na tvoj  vzdevek mi izpiše da " član ne želi razkriti svojega profila"...tako, da po moje si nevedno spremenila svoje nastavitve ali pa gre za kakšne motnje.

pety78 user posted image  iskreno ne vem kaj naj ti svetujem, mogoče vsaj kakšni sprehodi in  aktivnosti, ki ne bodo preveč obremenitvene, da ne  bi škodovale tvoji nosečnosti.

lp

lp







Aja? TO a potem pojma nimam, če se nij prenasatavilo samo od sebe, ker jaz itak ne znam, sem aberveznik za take stvari. No, morda se pa samo od sebe tudi popravi nekoč user posted image

clock-img

09.01.2008, 14:45

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

AL bina : ko kliknem danes na tvoj  vzdevek mi izpiše da " član ne želi razkriti svojega profila"...tako, da po moje si nevedno spremenila svoje nastavitve ali pa gre za kakšne motnje.

pety78 user posted image  iskreno ne vem kaj naj ti svetujem, mogoče vsaj kakšni sprehodi in  aktivnosti, ki ne bodo preveč obremenitvene, da ne  bi škodovale tvoji nosečnosti.

lp

lp







Aja? TO a potem pojma nimam, če se nij prenasatavilo samo od sebe, ker jaz itak ne znam, sem aberveznik za take stvari. No, morda se pa samo od sebe tudi popravi nekoč user posted image



user posted image

ojla,

po moje so se ti v moja ringa raja pod moje  nastavitve, spremenili ukazi..ker imaš, pod moja ringaraja-moje nastavitve-nastavitve zasebnosti- možnost oblkjukati "ne prikaži mojega profila"...in ne vem kako ampak to si si  včeraj oziroma danes nekako spremenila. Tukaj moreš kljukico izbrisati, da bo spet viden.

lp

clock-img

09.01.2008, 18:03

clock-img

Anonimen

Reflekoterapevtka- ne smeš kliknit na al binino ime, ampak na ikono Album pod al bininim postom.
BTW- V podpisu imaš reklamo. To na RR ni dovoljeno.

clock-img

09.01.2008, 19:16

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

hvala za pojasnilo pa tudi opozorilo user posted image ....nisem vedela, da ne smeš imeti objavljene svoje spletne strani v podpisu.Bom izbrisala!

Abina, končno mi je uspelo po napotkih priti v tvoj še drugi album. Moram rečt, da tudi debela albina ni bila nikoli debela user posted image ..ampak daleč od debela.

lp

clock-img

10.01.2008, 07:02

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Jao Al bina,hudo. Tolkle definiran trebuh sem pa nazadnje vidla v kaki reklami. Ej vsa čast ti,res si dobra,da ti je tkole uspl. No sej em pogledla tudi tvoje befor slike (btw jest bi bla zadovoljna e,če bi shujšala tolk,da bi bia tol debela,kot si na prvih slikahuser posted image ). Kolik si pa kg izgubila (če ni skrivnost)? A si po ločevalni hujšala?
Skratka,še enkrat čestitke.

clock-img

10.01.2008, 07:07

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Boni3

Jao Al bina,hudo. Tolkle definiran trebuh sem pa nazadnje vidla v kaki reklami. Ej vsa čast ti,res si dobra,da ti je tkole uspl. No sej em pogledla tudi tvoje befor slike (btw jest bi bla zadovoljna e,če bi shujšala tolk,da bi bia tol debela,kot si na prvih slikahuser posted image ). Kolik si pa kg izgubila (če ni skrivnost)? A si po ločevalni hujšala?
Skratka,še enkrat čestitke.



8 kil po ločevalni, vse dobila nazaj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem