cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

naprava za trebušnjake

  
clock-img

26.12.2007, 09:40

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

A ima katera to zadevo iz top shopa? Se ne spomnim točno kak se imenuje, stane pa okoli40- 50 evrov, če ne še več ab king pro, mogoče?Vem samo da ti med vadbo hrbtenica miruje in delajo dejansko res samo trebušne.
Je katera st o stvarjo shujšala in kolko časa ste vztrajale?Jaz se ful bojim, da bi hitro odnehala.Včasih sem hodila na aerobiko 3x/teden, pol pa so mi ugotovli poškodbo hrbt., pa še išias me je zagrabil.Tako da ne smem več skakat.Hoja in plavanje, si misliteuser posted image user posted image .
Tekalna steza mi tudi zelo diši.Je pa ubibože draga, pa ne vem kam bi jo postavila.Seveda bi samo hitro  hodila na njej.Pozimi se mi res ne da znaj hodit.

clock-img

26.12.2007, 09:46

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Pa še to, a si ne s krepitvijo mišic naberete še dopdatne kg, zaradi miš. mase. A jezraven obvezna aerobna vadba?katero jo lahko doma izvajam?

clock-img

26.12.2007, 12:36

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ab king je super zadeva, ampak namesto tebe pa seveda ne dela vajuser posted image . Za dodatne kg je treba kar orenk veliko mišične mase nabrati, tako da tega se ti ni treba bati. Sicer pa - večja je mišica, več energije potrebuje za delo, torej pokuri več kalorij.

Jaz imam za premostitev dni, ko ne morem teči zunaj, eliptik (nabavila sem ga za med nosečnostjo, ker ni udarcev ob tla in je boljši za sklepe; prostora ne zavzame niti približno toliko kot tekalna steza). Fajn mi služi, ampak spet - ne dela sam od sebe!

clock-img

26.12.2007, 12:49

clock-img

Anonimen

Sam od trebušnjakov ne boš shujšala.
Moreš kombinirat z aerobno vajo(kkšn orbitrek) in pravo prehrano.

clock-img

26.12.2007, 12:57

clock-img

kovač

pencil-img

679

Kaaariiiin a si  kaj prebrala že svojo pošto na zs?????


Ja samo zdravo jest in veliko gibanja na svežem zraku.user posted image

clock-img

26.12.2007, 12:59

clock-img

Anonimen

Kovač nič nism dobilauser posted image

clock-img

29.12.2007, 21:16

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Hvala.Saj poskšam zdravo jest.Pred kratkim sem na top shop videla na tv neko novo stvar za trebušnjake ki stane 4x20 evrovuser posted image .Nekam dosti.Naslonjalo je na vzmet in imam občtek kot da te vzmet sama potiska goruser posted image se splača dat tolko keša?A niso druge naprave  lih tako ok?Malo sem skeptična.

clock-img

30.12.2007, 09:06

clock-img

Anonimen

Ab king pro imam jaz in dela, če delaš. Ni pa zdaj, da boš jedla oz. žrla, pa delala trebušnjake, pa hujšala. Če želiš, lahko rezultat pogledaš v mojem albumu, pod suha al bina, geslo: pajek.

clock-img

03.01.2008, 14:46

clock-img

riders

pencil-img

475

Al bina - kolk si morala delat, da si prišla do takega (lepega) rezultata? Sto trebušnjakov dnevno ali nekaj podobnega?

Drugač pa user posted image  za tvoj trebušček!

clock-img

03.01.2008, 17:45

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: riders

Al bina - kolk si morala delat, da si prišla do takega (lepega) rezultata? Sto trebušnjakov dnevno ali nekaj podobnega?

Drugač pa user posted image  za tvoj trebušček!



100 za začetek ja, potem pa vse več, ne vem, morda tudi po 400 na dan, sem že pozabila. No, saj se vidi, tudi na trebuhu, ja user posted image

clock-img

03.01.2008, 20:26

clock-img

riders

pencil-img

475

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

100 za začetek ja, potem pa vse več, ne vem, morda tudi po 400 na dan, sem že pozabila. No, saj se vidi, tudi na trebuhu, ja user posted image



O matr user posted image  Ja, seveda se vidi, sam vseeno nisem mislila, da si jih delala po 400. In to koliko časa, da je bil tak rezultat? No, sklepam, da jih delaš še vedno, ampak me zanima, po kakšnem času so se pokazali taki rezultati? 

clock-img

04.01.2008, 06:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

100 za začetek ja, potem pa vse več, ne vem, morda tudi po 400 na dan, sem že pozabila. No, saj se vidi, tudi na trebuhu, ja user posted image



O matr user posted image  Ja, seveda se vidi, sam vseeno nisem mislila, da si jih delala po 400. In to koliko časa, da je bil tak rezultat? No, sklepam, da jih delaš še vedno, ampak me zanima, po kakšnem času so se pokazali taki rezultati? 



Nekje po treh tednih se začne kazat, sam jaz sem jih delala ene tri mesece mogoče ali pa malo več. ne, zdaj jih pa ne delam, pa bo treba spet.

clock-img

08.01.2008, 17:27

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

user posted image  ko že glih imata debato, kaj je boljše po vajino AB KING PRO ali AB ROCKET!?In zakaj?

lp

clock-img

08.01.2008, 17:32

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: riders

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

100 za začetek ja, potem pa vse več, ne vem, morda tudi po 400 na dan, sem že pozabila. No, saj se vidi, tudi na trebuhu, ja user posted image



O matr user posted image  Ja, seveda se vidi, sam vseeno nisem mislila, da si jih delala po 400. In to koliko časa, da je bil tak rezultat? No, sklepam, da jih delaš še vedno, ampak me zanima, po kakšnem času so se pokazali taki rezultati? 



Nekje po treh tednih se začne kazat, sam jaz sem jih delala ene tri mesece mogoče ali pa malo več. ne, zdaj jih pa ne delam, pa bo treba spet.



Kak je pa geslo za debela albina? user posted image user posted image user posted image  Drugače pa..vsaka čast.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

08.01.2008, 18:18

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

user posted image  mene tudi zanima še geslo za debelo albino, da lahko vidim razliko.

lp

clock-img

08.01.2008, 18:21

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jaz sem ravnokar naročila Ab king pro. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

08.01.2008, 18:27

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

in kako to, da si se odločila prav zanj!?Če sem iskrena tudi men deluje bolj kvalitetno,kot ab rocket ampak , imam problem,ki se imenuje prostorska stiska user posted image ...pri tebi sem videla , da tega problema nimaš imaš zelo velikooooo in prostornooooo hišo...pa tudi zelo lepo!

lp

clock-img

08.01.2008, 19:14

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

in kako to, da si se odločila prav zanj!?Če sem iskrena tudi men deluje bolj kvalitetno,kot ab rocket ampak , imam problem,ki se imenuje prostorska stiska user posted image ...pri tebi sem videla , da tega problema nimaš imaš zelo velikooooo in prostornooooo hišo...pa tudi zelo lepo!

lp



O hvala. Prostorskega problema res ni. Jah, ne vem. Deluje kompaktno, pa Al bina pravi da dela. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

08.01.2008, 23:20

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

Mogoče mimo teme o napravah...pa vendar...jaz sem najboljše rezultate dosegala z vajami na veliki fitnes žogi.
Trebušnjaki so zelo učinkoviti, delaš za vse mišične skupine - prednje, stranske,spodnje...
Ni obremenitev hrbta, še celo krepiš hkrati križne mišice.
V istem položaju,ko končaš trebušnjake, lahko delaš raztezne vaje.
Pri meni nobena naprava ne menja žoge!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

09.01.2008, 10:49

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

pametno!Sem slišala ja da so te žoge koristne. Samo kje dobiti vaje, ti si jih že naučena jst pa nimam pojma. Kaj naj delam na njej ter kako dolgo!?Napiši nam malo o tem, če se ti da.

lp

clock-img

09.01.2008, 10:50

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

user posted image  mene tudi zanima še geslo za debelo albino, da lahko vidim razliko.

lp



Geslo je pujda.

clock-img

09.01.2008, 10:53

clock-img

pety78

pencil-img

6109

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

pametno!Sem slišala ja da so te žoge koristne. Samo kje dobiti vaje, ti si jih že naučena jst pa nimam pojma. Kaj naj delam na njej ter kako dolgo!?Napiši nam malo o tem, če se ti da.

lp



Tudi mene to zanima. Sicer sem trenutno noseča, bi rabla kake vaje za nosečice, po porodu pa se mi obeta velik boj s kilogrami, glede na to, kako hitro mi gredo sedaj gor, pa sem šele v 15. tednu...user posted image


_____________________________


clock-img

09.01.2008, 10:55

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

user posted image  mene tudi zanima še geslo za debelo albino, da lahko vidim razliko.

lp



Geslo je pujda.




hvala za geslo albina ampak, zdej pa še v tvoj vzdevek ne pridem user posted image

clock-img

09.01.2008, 11:03

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

pametno!Sem slišala ja da so te žoge koristne. Samo kje dobiti vaje, ti si jih že naučena jst pa nimam pojma. Kaj naj delam na njej ter kako dolgo!?Napiši nam malo o tem, če se ti da.

lp



Tudi mene to zanima. Sicer sem trenutno noseča, bi rabla kake vaje za nosečice, po porodu pa se mi obeta velik boj s kilogrami, glede na to, kako hitro mi gredo sedaj gor, pa sem šele v 15. tednu...user posted image




raje se zdej malo bol čuvaj, potem je katastrofa s temi kilogrami jst se jih nikakor ne morem znebit s tem, da sem jih nekaj celo dobila še zraven!user posted image

clock-img

09.01.2008, 11:06

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

user posted image  mene tudi zanima še geslo za debelo albino, da lahko vidim razliko.

lp



Geslo je pujda.




hvala za geslo albina ampak, zdej pa še v tvoj vzdevek ne pridem user posted image



Ne razumem. Pod mopjim avatarjem klikni na albumi in se ti odprejo. Kjer je debela al bina, pač vtipkaš pujda in to je to. Morda pa kaj ne delajo albumi, tudi to je možno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem