cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 3.januar 2008

clock-img

29.12.2007, 10:32

clock-img

ami2

pencil-img

89

Se pridružim še jaz! Ko sem ravno na dopustu user posted image

Danes sem začela s telovadbo (http://www.youtube.com/watch?v=OTCc_17kNMk), 3.1. pa začnem tut jaz ločevalno. Itak da bomo zmogle!user posted image

clock-img

29.12.2007, 12:06

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Še ena se pofočka!user posted image

Začnem definitivno 1.1., ne glede, koliko bo ostalo za požret in na kateri dan pride.user posted image

Aja, s stričkom Montignacom. user posted image Prvič na ta način. Se priporočam za recepte, nasvete, podporo....user posted image



Več dobiš na tej strani  ali pa na tej.  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.12.2007, 14:35

clock-img

kai1

pencil-img

638

hojla


Ali ima katera od vas izkušnje s hujšanjem glede na luno??

Drugače se vam pa 100% pridružim 3.1.

clock-img

30.12.2007, 15:21

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Jst bom mela pa 3.1. velik dela glede na to kok se nažiramuser posted image
Se psihično pripravljam na hujšanje s tem da jem ferero roše. Mjamiiiiiiuser posted image
Pač, praznim zaloge, če ne bom težko hujšalauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

31.12.2007, 08:05

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst bom tud mal SPET začela..sicer samo 1m pa še to si bom mal prilagodila,ker si ne bi rada spet pokvarla želodca...ampak ker gre relativno hitr dol, bom pač mal bolj vztrajna :)

clock-img

31.12.2007, 10:31

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Še jst se pridružujem da po novem letu začnem z ločevalno dieto...upam da uspeuser posted image

clock-img

31.12.2007, 12:47

clock-img

Sash

pencil-img

133

O kar nekaj nas bo na ločevalni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bi svojo dieto dopolnila z vajami. A mogoče katera ve, če se kje na netu dobijo vaje za pilates? ...Ali priporočate katero drugo telovadbo?
Naslov pa mi je res všeč...jasno, da bomo zmogle, saj smo se za to odločile....



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

clock-img

01.01.2008, 10:53

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro!

Srečno vsem, ki ste tu gor!user posted image

Jaz sem kar začela, kot sem obljubila. Sicer sem še malo po polnoči mlela neke smokije in tudi popila 1dcl šampanjčka, ampak zjutraj sem začela z Montijem.

Na tešče sem pojedla par mandarin in jabolko. Čez pol ure pa jogurt z 1,6 % maščobe in polnozrnat kruh (sem ga sama spacala iz celega zmletega pšeničnega zrna). Pa čaj brez sladkorja. Bo OK?

Za kosilo gremo pa k mami. Verjetno bom kar meso in solato.

Lep dan.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.01.2008, 12:12

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Snorčica, tukaj sicer piše 3. januar. Sam jst sm tud že danes začela.

Jaz tudi o Montiju. sem pojedla en kivi pa eno pomarančo. potem pa črn kruh (na žalost ni bilo drugega) z lahkim sirnim namazom in malo marmelade BS. Pa zeliščni čaj (z mal meda, k sm prehlajena, pa mi je blo že žal, ker je boljši brez).

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

01.01.2008, 20:41

clock-img

tatam

pencil-img

1230

Jaz pa mam v planu začet v ponedeljek.V soboto majo moji trije pubeci rojstni dan in ne vem,če se bom uspela zadržat.Nisem pa se še odločla kako bi hujšala??? Verjetno po metodi "manjžri".
Kolko pa mate v planu shujšat??Jaz bi kake 20 kg,pa bom tudi z 10 zadovoljnauser posted image
Pred štirimi leti mi jih je uspelo zgubit 15,tak da upam,da bom zdaj tudi dovolj vztrajna!!!

clock-img

02.01.2008, 08:54

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Čau sotrpinkeuser posted image
No jst začnem jutri z ločevalno,zdaj trenutno še praznim zaloge od praznikov,da slučajno ne bi kaj ostalo in bi me potem jutri premamilouser posted image
Jst upam da mi uspe shujšat 20 kil ker imam res veliko podlage...mislim že 3 mesece po porodu nosim še nosečniške kavbojkeuser posted image
Vglavnem punce za poletje bomo vse napete in fituser posted image

Srečno vsem pri hujšanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.01.2008, 09:01

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Smo se preselile na http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2249549

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem