cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Uspelo mi je...

  
clock-img

08.12.2007, 20:36

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!

Moram vam povedati, da sem shujšala za 36 kg. Bila sem prava pujsika, imam PCO, želela sem si zanositi....

Ne da se hvalim, ampak res sem ponosna nase. Počutim se odlično!

clock-img

08.12.2007, 20:37

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

user posted image Ful dobro!Zdaj pa obdrži to težo in kondicijo, ki si si jo ziher nabrala!user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

08.12.2007, 20:38

clock-img

Anonimen

Čestitke za tak uspeh. 36 kg pa res ni malouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2007, 20:41

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

user posted image user posted image user posted image  čestiem!!!!!!!! lahko si ponosna nase!!!!!in kako ti je to uspelo??daš recept?

clock-img

08.12.2007, 20:49

clock-img

Anonimen

Uauuuuuuuu, to je pa res veliko user posted image  user posted image . Čestitke za vztrajnost :)).

clock-img

08.12.2007, 20:54

clock-img

stuhica

pencil-img

1146

oj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ami lahko poveš kako ti je uspelo tudi mene čaka boj z kg in prav tako imam PCO!?

lp stuhica

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..

clock-img

08.12.2007, 20:55

clock-img

Anonimen

Ja, obdržati bo težje kot shujšati, se mi zdi. Sploh zdaj, ko sem srečkauser posted image . Ampak se bom potrudila.

Recept? GIBANJE+ KUHALA SEM SI PO SVOJE IN SICER;
nič kruha, krompirja, riža, testenin.
Pojedla sem ogromno sadja, zelenjave, od mesa pa: piščančje prsi, puranje zrezke, teletino, pljučno pečenko, puranja prsa v ovitku, bele hrenovke, jetrca.
Jedla sem še npr. gobe z jajco, sataraš, navaden jogurt in vanj sem narezala sadje.

Ni bilo težko, razen prvi teden, poleg tega pa se mi je občasno česa zaluštalo in takrat je bilo pol ure krize. Res pa je, da sem imela motivacijo, ki mi je pomenila življenje: ZANOSITI IN IMETI ZDRAVO BEBICO!

SREČNO VSEMuser posted image

clock-img

08.12.2007, 20:57

clock-img

Anonimen

Stuhica, pri PCO je zelo pomembno, da imaš takšno dieto, ki vsebuje čim manj OH.

Meni so se jajčniki zelo izboljšali.

LPuser posted image

clock-img

08.12.2007, 21:05

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  čestitke bejba. To je res veliko. user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2007, 21:16

clock-img

Anonimen

HVALA VSEM!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2007, 21:28

clock-img

eva1

pencil-img

4835

user posted image user posted image user posted image user posted image bravo, bravouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2007, 21:32

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Bravo za izgubljeno težo. Upam da boš zdravo prehrano in gibanje tud nadalje vseeno držala, ker če ne bodo kilce spet veselo šle gor.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

08.12.2007, 21:34

clock-img

Anonimen

Vauuuu, frajerka!user posted image user posted image user posted image Vsaka ti čast, to pa res! Čestitke!

clock-img

08.12.2007, 21:35

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Vauuu, bravo! user posted image user posted image user posted image
In v kolikem času ti je to uspelo? Koliko obrokov pa si imela dnevno?

_____________________________

ROŽICA

clock-img

08.12.2007, 21:39

clock-img

Anonimen

user posted image

To pa je res za čestitat!user posted image

clock-img

08.12.2007, 21:47

clock-img

Anonimen

Hahauser posted image user posted image , dobra fotka. Moje "bivše" hlače res izgledajo tako.

Na dan sem imela 3 obroke.
Z dieto sem začela na začetku julija. Jedla sem normalne obroke, nisem šla v ekstreme, ker sicer ne bi zdržala.


Papauser posted image



clock-img

08.12.2007, 21:49

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

user posted image user posted image Čestitke, to pa ni kar tako.
In čestitke še za user posted image .


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

08.12.2007, 22:19

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image . Sedaj bi bilo pa res lepo,da dobiš še malo nagrado v naročje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

08.12.2007, 22:51

clock-img

Kaštrun

pencil-img

668

IZVIRNO SPOROČILO: urskaj

Hahauser posted image user posted image , dobra fotka. Moje "bivše" hlače res izgledajo tako.

Na dan sem imela 3 obroke.
Z dieto sem začela na začetku julija. Jedla sem normalne obroke, nisem šla v ekstreme, ker sicer ne bi zdržala.


Papauser posted image






a v 5ih mesecih toliko kg dol??!! AAA?? svaka čast! user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

clock-img

08.12.2007, 23:06

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Carica si...user posted image
vse lepo in poročaj, kako raste mala pikicauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

08.12.2007, 23:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.12.2007, 23:59

clock-img

Anonimen

Bravo in čestitke za nosečnost user posted image

clock-img

09.12.2007, 08:32

clock-img

Anonimen

Vsaka čast user posted image user posted image

clock-img

09.12.2007, 10:08

clock-img

Anonimen

Punce, res hvala!
Full ste prijazne!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, komaj čakam, da bom držala svojo pikico v naročju, samo ona me je držala po konci in mi bila največja motivacija, poleg mojega dragega seveda. Brez misli na mojega bodočega user posted image mi ne bi uspelo.
Bejbe, itak, da bom poročala, kak je... upam, da bo z user posted image vse ok, imam šele 11.1. prvi pregled... ah, sej bo hitro... upam, ker december ponavadi hitro mine.


Papauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.12.2007, 12:11

clock-img

mayy

pencil-img

321

BRAVO, ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image
Bi te pa prosila kakšen jedilnik si imela, kaj si jedla za zajtrk, večerjo on kdaj ob kateri uri si nazadnje jedla. HVALA
Lepo nosečnst ti želim

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem