cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Telovadba vsak dan

clock-img

01.12.2007, 10:55

clock-img

eva1

pencil-img

4835

caffee-koliko kg pa si imela preveč? Od tega je ful odvisno koliko shujšaš!
Sicer pa kiki-brezveze se nekaj zaletet, bolje počasi hujšat, spremenit način življenja in bo!

clock-img

01.12.2007, 11:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

caffee-koliko kg pa si imela preveč? Od tega je ful odvisno koliko shujšaš!



18 jih je bilo viška user posted image

clock-img

01.12.2007, 18:44

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

KIKI - kako gre?
 
Jaz že nekaj časa delam na tem, da bi izgubila vsaj 8 kg pa mi nekako ne uspeva. Dvakrat tedensko hodim na aerobiko in če se mi da kdaj pa kdaj doma sedem na kolo ali pa grem na steper.
 
Zaenkrat pa ni šlo še nič kg dol. Jem tudi manj kot sem pa sploh ne vem v čem je problem. Ravno ne vem kakšne diete nimam - pijem malo več vode, pojem sadje, poskušam, da ne jem preveč sladkarij, pa zaenkrat ni uspeha.
 
Meni je vaditelj na fitnesu že nekaj časa nazaj povedal, da 80% je v hrani, 20% pa v telovadbi. Jest pa valda moram - prazna vreča ne stoji pokonci. Tudi cel dan ne morem bit na sadju, ker mi je ful slabo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem