cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Telovadba vsak dan

  
clock-img

16.11.2007, 09:54

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

No punce še jazuser posted image
Upajoče se vsako jutro gledam v ogledalo če me bo kaj manj skupajuser posted image
pa ugotovim da sem vedno ista če ne širšauser posted image

No zdaj že en mesec hodim na aerobiko-res je to samo 1x tedensko ampak zdaj mi bo vaditeljica posnela CD z glasbo in zaklela sem se da bom vsak večer 1 uro imela aerobiko-razen nedelja bo prost dan.user posted image

Poled aerobike bom pri razteznih vajah (za rit, trebuh, hrbtne mišice, prsne mišice in stegna) naredila še poleg tega kar imamo na aerobiki 50 sklec in + 50 trebušnjakov. user posted image
Poleg tega sem se zaklela da po 6 uri ne bom več jedla (poročam če rata), da bom dala na stran do božiča vse sladkarije user posted image (katerim se ne da upreti, ampak se bo treba).
No poleg vsega tega bom jela bolj zdravo-na 3-4 ure veliko sadja in zelenjave, juhce in predvsem zdrave jedi. Vnos kalorij bom zmanjšala iz cca 1400 na 900 na dan. Za deo čez dan pokurimo cca 600 kcal+aerobika 500 kcal vsak dan-torej bi nekje mogla zgubit kaj?


Hm do konca aprila moram menjat konfekcijsko št, če ne 2, je to možno, kaj ne?

Dajte me prosim spodbujat,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker sem že 2 meseca nazaj začela hujšat shujšala 3 kg in 2 dobla nazaj ker smo meli 2 dnevno feštouser posted image , zdaj pa bi rada temu za letos naredil akonec. Imam zelo visok cilj in tega hočem ureničit .
5, 5 mesecev---->30kg manj.

Gremo našiuser posted image -vsak petek poročam kolk je šlo dol čez teden.

clock-img

16.11.2007, 09:55

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

Navijam zate.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

16.11.2007, 09:57

clock-img

Anonimen

No poleg vsega tega bom jela bolj zdravo-na 3-4 ure veliko sadja in zelenjave, juhce in predvsem zdrave jedi. Vnos kalorij bom zmanjšala iz cca 1400 na 900 na dan. Za deo čez dan pokurimo cca 600 kcal+aerobika 500 kcal vsak dan-torej bi nekje mogla zgubit kaj?



jaz bi ti svetovala, da si začetek prebereš kakšno knjigo ali članek o zdravem načinu življenja, da se ne boš zapletla v začaran krog hujšanja, stradanja in rejenja.

clock-img

16.11.2007, 10:01

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Ne bi ti rada zbijala volje, toda vadba enkrat tedensko NE bo prinesla nobenega uspeha, maščobo pa začnemo kuriti šele po pol ure aktivne vadbe na dan. Torej tudi 50 sklec in 50 trebušnjakov ne bo naredilo dovolj. Predvsem se začni pravilno prehranjevati in več gibati - tudi hitra hoja je zelo učinkovita, a kot sem napisala - več kot pol ure na dan.
Želim ti veliko trdne volje user posted image .

clock-img

16.11.2007, 10:03

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Ne bi ti rada zbijala volje, toda vadba enkrat tedensko NE bo prinesla nobenega uspeha, maščobo pa začnemo kuriti šele po pol ure aktivne vadbe na dan. Torej tudi 50 sklec in 50 trebušnjakov ne bo naredilo dovolj. Predvsem se začni pravilno prehranjevati in več gibati - tudi hitra hoja je zelo učinkovita, a kot sem napisala - več kot pol ure na dan.
Želim ti veliko trdne volje user posted image .



kaj sem napisala?user posted image  daj preberi še enkrat. prosim pa brez zamere
zaklela sem se da bom vsak večer 1 uro imela aerobiko-razen nedelja bo prost dan.user posted image

clock-img

16.11.2007, 10:04

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No poleg vsega tega bom jela bolj zdravo-na 3-4 ure veliko sadja in zelenjave, juhce in predvsem zdrave jedi. Vnos kalorij bom zmanjšala iz cca 1400 na 900 na dan. Za deo čez dan pokurimo cca 600 kcal+aerobika 500 kcal vsak dan-torej bi nekje mogla zgubit kaj?



jaz bi ti svetovala, da si začetek prebereš kakšno knjigo ali članek o zdravem načinu življenja, da se ne boš zapletla v začaran krog hujšanja, stradanja in rejenja.



Al bina poznam te zadeve, ker sem imela sladkorno in sem bil a6 mesecev na strogi dieti in poleg tega se se odlično počitila in shujšala.user posted image

clock-img

16.11.2007, 10:06

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

Dejča....ccc....nisi pozorno brala.Gospa Kiki bo vsak dan telovadila...
Moje mnenje o tem: sicer fajn, da si tako zagnana in vse..ampak vsak dan?!Če ti bo zneslo, svaka ti čast...ob otrocih, šihtu...dobra si, če ti bo ratal.Nekje sem enkrat brala, da je za telo, če ga želiš oblikovati in shujšati, boljše, da telovadiš vsak drug dan, ker je poraba kalorij bolj učinkovita baje.
Zjutraj ješ sadje, za kosilo pač kar imaš, zvečer pa kaj mlečnega...tako je baje najboj naravno za človeka.
Je pa res, da brez gibanja ni ničuser posted image Jaz tudi načeloma hujšam, niti ne jem ne vem kako veliko, ampak, ker se mi ne da telovadit, so kile še vedno tam, kjer jih ni trebauser posted image No, moram začet spet migatuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

16.11.2007, 10:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No poleg vsega tega bom jela bolj zdravo-na 3-4 ure veliko sadja in zelenjave, juhce in predvsem zdrave jedi. Vnos kalorij bom zmanjšala iz cca 1400 na 900 na dan. Za deo čez dan pokurimo cca 600 kcal+aerobika 500 kcal vsak dan-torej bi nekje mogla zgubit kaj?



jaz bi ti svetovala, da si začetek prebereš kakšno knjigo ali članek o zdravem načinu življenja, da se ne boš zapletla v začaran krog hujšanja, stradanja in rejenja.



Al bina poznam te zadeve, ker sem imela sladkorno in sem bil a6 mesecev na strogi dieti in poleg tega se se odlično počitila in shujšala.user posted image



Aha, potem veš, da je 900 kalorij premalo za odraslega človeka in da če telo ne dobiva dovolj goriva, le tistega, ki ga dobi skladišči v maščobah, pa četudi je to samo 900 kalorij. In da je hujšanje s premalo hrane zelo kratkoročno in da se kile + dodatek pojavijo takoj, ko se začneš spet normalno prehranjevati. prav zato, pa je treba spremeniti način življenja za vekomaj. Če ti rata. Kratkoročne diete naredijo telesu samo škodo in zelo malo kratkotrajene koristi v smislu zadovoljstva. pa preveč športa tudi ni dobr, no, saj to pa itak veš, če si že imela diete user posted image

clock-img

16.11.2007, 10:10

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Kiki, brez zamere, ampak čisto dobro sem prebrala. Enkrat tedensko si imela telovadbo do zdaj in zato pač NISI MOGLA shujšati.
Če se boš zdaj držala svojega načrta, ti bo morda uspelo. Vendar se strinjam s predhodnico, da so mogoče načrti za začetek previsoki in da začneš z vsakim drugim dnem. Veliko uspeha!

clock-img

16.11.2007, 10:14

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Dejča....ccc....nisi pozorno brala.Gospa Kiki bo vsak dan telovadila...user posted image (si me nasmejala)
Moje mnenje o tem: sicer fajn, da si tako zagnana in vse..ampak vsak dan?!Če ti bo zneslo, svaka ti čast...ob otrocih, šihtu...dobra si, če ti bo ratal. vsak večer od 7-8 ure (v primerih d ares ne bo časa, vsak drug dan ali kak dan vmes ne drugače pa bom, bosta še tamala dva troša energij in prej zaspala.
Nekje sem enkrat brala, da je za telo, če ga želiš oblikovati in shujšati, boljše, da telovadiš vsak drug dan, ker je poraba kalorij bolj učinkovita baje.
Zjutraj ješ sadje tako jem že 2 letiuser posted image , za kosilo pač kar imaš, zvečer pa kaj mlečnega...tako je baje najboj naravno za človeka.
Je pa res, da brez gibanja ni ničuser posted image  no meni manjka predvsem gibanje ker ga nimam splohuser posted image  Jaz tudi načeloma hujšam, niti ne jem ne vem kako veliko, ampak, ker se mi ne da telovadit, so kile še vedno tam, kjer jih ni trebauser posted image No, moram začet spet migatuser posted image lahko greš z manouser posted image

clock-img

16.11.2007, 10:36

clock-img

Janya

pencil-img

547

Jaz nisem prve mesece skoraj nič telovadila. Hujšat sem začela  konec marca in do začetka junija nisem telovadila nič, potem pa sva z možekom začela z igranjem badbintona in to vsak dan če le ni bilo vetra. Zdaj pa ker ni več vremena za badbinton vsak večer na orbitreku prelaufam 13 km in naredim do 70 trebušnjakov, ker mi nosečniški trebušček noče zapustit. user posted image  user posted image  pa sem se odločila da ga bom jaz. Tako da vse se da samo cilj je treba imeti.
Nisem pa se tehtala vsak teden ravno zaradi tega, da me nebi potrlo ker nebi bilo pravih rezulatov

clock-img

16.11.2007, 10:38

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No poleg vsega tega bom jela bolj zdravo-na 3-4 ure veliko sadja in zelenjave, juhce in predvsem zdrave jedi. Vnos kalorij bom zmanjšala iz cca 1400 na 900 na dan. Za deo čez dan pokurimo cca 600 kcal+aerobika 500 kcal vsak dan-torej bi nekje mogla zgubit kaj?



jaz bi ti svetovala, da si začetek prebereš kakšno knjigo ali članek o zdravem načinu življenja, da se ne boš zapletla v začaran krog hujšanja, stradanja in rejenja.



Al bina poznam te zadeve, ker sem imela sladkorno in sem bil a6 mesecev na strogi dieti in poleg tega se se odlično počitila in shujšala.user posted image



Aha, potem veš, da je 900 kalorij premalo za odraslega človeka in da če telo ne dobiva dovolj goriva, le tistega, ki ga dobi skladišči v maščobah, pa četudi je to samo 900 kalorij. In da je hujšanje s premalo hrane zelo kratkoročno in da se kile + dodatek pojavijo takoj, ko se začneš spet normalno prehranjevati. prav zato, pa je treba spremeniti način življenja za vekomaj. Če ti rata. Kratkoročne diete naredijo telesu samo škodo in zelo malo kratkotrajene koristi v smislu zadovoljstva. pa preveč športa tudi ni dobr, no, saj to pa itak veš, če si že imela diete user posted image



Al bina ne razume me narobe no. Jaz sem imela dieto ki je imel anajveč 1200 kcal čez dan. S tem, da imam sedečo de v službi od 6-16 ure sedim na riti in nič ne počnem in če pojem dovolj sadja da sem sita in dovolj zelenjave, dovolj OH in beljakovin ter majhen % maščob, vem da mi ne bo treba čez 900-1200 kcal. No sicer bom pa sama vidla kako je treba. Vem da meni ni potreben večji vnos, glede na to kako delo imam.
Itak pa 1.500 nekje je povprečen odmerek za ženske. Če se motim me popravite.

clock-img

16.11.2007, 12:13

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Hja lepo si tole napisalauser posted image in močno držim pesti da te po 14 dneh ne bo minilo, ker zastavljeno je dobro ampak jaz bi naredila malo popravkov:

Tole me je zmotilo da boš jedla samo 900 kalorij na dan, to se mi zdi odločno premalo in tud telo ne pokuri 600 kalorij ampak veliko več, TUKAJ si izračunaj koliko je primerna vrednost kalorij da jih vneseš v telo (vmes pri forumuli so plusi). Meni npr. kaže da porabim dnevno 665 kalorij v mirujočem stanju, pa nisem pretežka ampak na nižji vrednosti v normalnem obsegu. Tako da po moje tvoje telo porabi veliko več kalorij kot si jih ti izračunala in zato tako drastičn ukrep v zmanjšanju kalorij za telo ne bo najboljši pa tud moči ne boš imela vsak dan toliko da bi zvečer še telovadila.

Priporočam ti da se prehranjuješ zdravo 4-5 obrokov dnevno, popoldne večinoma beljakovine (jajca, meso-piščanc, puran, tuna, vse ribe, mlečni izdelki z čim manj maščobami (sadni jogurti sam drek ker vsebujejo sladkor kljub temu da piše gor 0,1%maščobe redijo, soja...), zjutraj pa OH (polnozrnate žitarice, polnovreden kruh) vse to kombiniraj s sadjem in zelenjavo. Če boš slučjno lačna zvečer ker tale ukrep po 6 uri ne jej več je lahko najprej ful kriza, pol pa se počas navadiš, no če te premami raje pojej kak jogurt kot pa kakšno sadje. Redno telovadi kot si si zadala in si na najboljši poti da ti uspe.

Ja pa še to, kakšne male pregrehe po moje niso nevarne ala košček čokolade ali 1 bombon, košček peciva na vsake nekaj dni, tako da kar pocarti se s tem, da ti ne bo motivacija upadla. Pa ne zdej  tega jest vsak dan ampak sam tu pa tam.

Naj povem da se sama v grobem držim tega da jem 80%zdravo in 20% grešim in naj povem da se v pol leta ko sem dosegla zadano nisem zredila niti za dekco celo še kilca je šla dol. Sicer pa sem imela za izgubit le 5 kilogramčkov kar je po moje zelo težko.

uh sem naložila user posted image res močno držim pesti zate  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

16.11.2007, 12:25

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Džim pesti, da ne bo vsakodnevnih izgovorov in, da ne boš nekje na sedi obupala. Vse je namreč v glavi - če si se tukaj prepričala, pol ti bo uspelo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

16.11.2007, 13:15

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Hja lepo si tole napisalauser posted image in močno držim pesti da te po 14 dneh ne bo minilo, ker zastavljeno je dobro ampak jaz bi naredila malo popravkov:

Tole me je zmotilo da boš jedla samo 900 kalorij na dan, to se mi zdi odločno premalo in tud telo ne pokuri 600 kalorij ampak veliko več, TUKAJ si izračunaj koliko je primerna vrednost kalorij da jih vneseš v telo (vmes pri forumuli so plusi). Meni npr. kaže da porabim dnevno 665 kalorij v mirujočem stanju, pa nisem pretežka ampak na nižji vrednosti v normalnem obsegu. Tako da po moje tvoje telo porabi veliko več kalorij kot si jih ti izračunala in zato tako drastičn ukrep v zmanjšanju kalorij za telo ne bo najboljši pa tud moči ne boš imela vsak dan toliko da bi zvečer še telovadila.

Priporočam ti da se prehranjuješ zdravo 4-5 obrokov dnevno, popoldne večinoma beljakovine (jajca, meso-piščanc, puran, tuna, vse ribe, mlečni izdelki z čim manj maščobami (sadni jogurti sam drek ker vsebujejo sladkor kljub temu da piše gor 0,1%maščobe redijo, soja...), zjutraj pa OH (polnozrnate žitarice, polnovreden kruh) vse to kombiniraj s sadjem in zelenjavo. Če boš slučjno lačna zvečer ker tale ukrep po 6 uri ne jej več je lahko najprej ful kriza, pol pa se počas navadiš, no če te premami raje pojej kak jogurt kot pa kakšno sadje. Redno telovadi kot si si zadala in si na najboljši poti da ti uspe.

Ja pa še to, kakšne male pregrehe po moje niso nevarne ala košček čokolade ali 1 bombon, košček peciva na vsake nekaj dni, tako da kar pocarti se s tem, da ti ne bo motivacija upadla. Pa ne zdej  tega jest vsak dan ampak sam tu pa tam.

Naj povem da se sama v grobem držim tega da jem 80%zdravo in 20% grešim in naj povem da se v pol leta ko sem dosegla zadano nisem zredila niti za dekco celo še kilca je šla dol. Sicer pa sem imela za izgubit le 5 kilogramčkov kar je po moje zelo težko.

uh sem naložila user posted image res močno držim pesti zate  user posted image user posted image user posted image




Ne bom nič pametovala, ampak bom rekla samo NAJLEPŠA HVALA za pomoč. Točno tako bo kot si reka in tud jaz upam  da me ne mine po 14 dneh. no vsaj telovadba vem da ostane če ne vsak dan sigurno vsak 2 dan.

In ja bom potrudla se da nardim svoje telo polepšano ker ta presneti špeh je za kozlat.
Rada bi bla vsaj enkrat user posted image  lep av kopalkah-da bom zadovoljna vsaj jaz, za druge me malo mar briga.user posted image
No pa da lahko kak lepši kos z aoblečt kupim-hm to me najbolj mikauser posted image

clock-img

16.11.2007, 14:35

clock-img

puncica

pencil-img

9847

A ja pa še to zadaj si realni cilj kolk kg bi rada izgubila in kolk misliš da si sposobna izgubit, ker če bo ta številka tu mač velika npr. da si težka 80 kil pa velika 165 pa bi rada imela 50 kil se mi to zdi mal tu mač no ful bi mogla bit pridna in ustrajna vsaj kake pol leta če ne že kej več, če pa je tvoj cilj npr. najprej 70 kilc in potem 60 kilc je pa to čist realno in mislim da v mejah normale kar lahko dosežeš, no sej potem lahko še kej dol daš ampak začetk je pa super a ne.

Res držim pesti pa kej piš da te mal v rit nabrcamo ko ne bo in ne bo šlo.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

21.11.2007, 12:24

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Kot jaz poznam sebe in še mnogo druge je tole kako bom pridno telovadila doma en velik bla bla bla..... ok so izjeme in upam, da si ti ena izmed njih.

Jaz grem raje 2x na teden ven na aerobiko, ali pač 3x. Potem res tolikokrat telovadim. Doma se hitro najde kaj "bolj pametnega" za počet.

Pa jaz bi si najbrž želela najti kaj bolj razgibanega za telovadit, ker 6x na teden aerobika je mal dolgčas. Mogoče malo kombiniraš kolo, sprehode, aerobika, pilates????

clock-img

21.11.2007, 16:37

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Jaz sem šla včeraj na pilates. Danes zjutraj sem mislila, da mi bodo odpadle trebušne mišice. Še zakašljati ne morem normalno.

Komentar mojega moža : ti vsaj verjamem, da si res delala, da se nisi samo po blazini valjala v tri dni

user posted image

Zdaj grem hodit.
Potem moram psa pelat hodit.
Potem moram stopnišče pomit.
Potem bom pa počasi naredila še nekaj pilatesa. Čeprav zaleže le tisti, ki je pod nadzorom.

Aja, kot ste verjetno ugotovile, sem se odločila, da bom zdaj pa zares več migala.

Pa manj jedla.

Kiki, drž se.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

22.11.2007, 09:06

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Jaz imam en cilj in zdaj sem vsak dan telovadil ana aerobiko in malo drugih vaj za trebušček in ritko ter stegna. In sem zadovoljna, ampak 1x tedensko pa vseeno hodim na aerobiko .

Žal nismo vse iz glavnih mest da bi lahko 3x tedensko hodle na aerobiko. Jaz mam 30 minut do prvega centra za aerobiko in res nimam časa vsake 2-3 dni se tja vozit ker kdo bo pa otroke čuvaluser posted image . Pač dela vsak po svoje in jaz delam to doma-zase in ne za druge.

No sicer je pa od petka že šlo dol 1,5 kg, tko dauser posted image

clock-img

22.11.2007, 11:29

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Ko človeku pride v kri, kot se temu reče potem vse gladko steče. Počutje je mnogo boljše in kar je najbolj pomembno naše telo dobiva novo podobo. Ni vse v izgubi telesne teže pač pa v spremembi mišične mase. Sama sem pred dvema tednoma pričela z daljšimi sprehodi navkreber in malo sem spremenila način prehranjevanja in moj rezultat je tudi tu. Tako pogumno naprej.
Imam pa vprašanje če katera ve kje so organizirane vaje Pilates v okolici Žalca (Celje ne pride v poštev).
KIKI le tako naprej..

clock-img

22.11.2007, 21:49

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

iz kje pa si, oz. predusem me zanima kam hodiš na aerobiko??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

25.11.2007, 16:28

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

pri nas imamo aerobiko v našem kraju sv. štefanuser posted image pa ne tist na jugu dalmacijeuser posted image

no sporočam -3 kg

clock-img

26.11.2007, 13:03

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Ne bi ti rada zbijala volje, toda vadba enkrat tedensko NE bo prinesla nobenega uspeha, maščobo pa začnemo kuriti šele po pol ure aktivne vadbe na dan. Torej tudi 50 sklec in 50 trebušnjakov ne bo naredilo dovolj. Predvsem se začni pravilno prehranjevati in več gibati - tudi hitra hoja je zelo učinkovita, a kot sem napisala - več kot pol ure na dan.
Želim ti veliko trdne volje user posted image .




Baje šele po 45 minut aerobne vadbe - pravi moj športni pedagog....user posted image   Tako da če že kdaj steppam, nikoli več kot 35 minut ne zdržim....

clock-img

27.11.2007, 17:16

clock-img

mayy

pencil-img

321

Moj mož je telovadil čez cel dan kadar je imel čas. Delal je trebušnjake, dvigal utež, hodil, vendar nikoli vse skupaj. Tako da ni telovadil 45 min. skupaj, pa je vseeno shujšal. Tako da ne verjamem da je potrebno telovaditi 45 min., glavno je da telovadiš.

clock-img

01.12.2007, 10:02

clock-img

Anonimen

30 kil  minusa v manj kot pol leta?user posted image Nočem ti zbijat motivacije, ampak bodimo realni no user posted image . Jz sem ob Montignacu (zdrava prehrana+pravilno kombiniranje) + vsakodneva kardio aerobna vadba + pilates, shujšala "samo" 18 kilogramov v slabih 12 mesecih user posted image Je pa res, da bolj ali manj težo držim z 2 kg nihanji v + ali -.

Samo to sem hotla reči: imej realna pričakovanja, sicer pa   BRAVO PUNCA, da si se odločila shujšat, držim pesti, da ti uspe čim več kil sklatit! Pa čimveč vztrajnosti ti želim!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem