cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Primoža ni več...

  
clock-img

07.11.2007, 11:55

clock-img

mama76

pencil-img

182

Umrl je v prometni nesreči v ponedeljek zvečer le par korakov od svojega doma, trenutno sem doma in samo premišljujem o tem, danes je pogreb kot sovaščani imamo dolžnost, da gremo na pogreb oz. vsaj pokropit pokojnika in izreč najbljižji sožalje, kar v grlu me stisne ko pomislim na njegove starše in mlajšega brata.Groza.
Sožalje vsem in Primož počivaj v miru, upam,da bodo policaji sedaj vseeno razmislili preden bodo prižgali sirene in lovili nedolžne otroke po cestah pa saj ne da zagovarjam, samo mislim da bi na našem koncu lahko počeli kaj veliko koristnejšega...user posted image user posted image user posted image user posted image zate Primož.

clock-img

07.11.2007, 11:57

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

Sožaje svojcem.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

clock-img

07.11.2007, 11:58

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Sožalje vsem ki so ga poznali user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

07.11.2007, 12:02

clock-img

srki

pencil-img

9222

Sožalje!

Oprosti, ker vrtam, ali so ga lovili policisti in je pri tem (pri begu), umrl?

Sprašujem zato, ker so lani enkrat pri nas lovili nekega fanta. Jaz pravim, če te ustavlja policaj, ustavi. Ker, seveda, mulc ni ustavil, je bezlal naprej, mimo našega hiše, na sosedov vrt, kjer se ponavadi igrajo otroci. Takrat jih na srečo ni bilo, ker drugače bi tisti mulc z mopedom čez kakšnega zapeljal, ker se valjajo po travi.

Tudi jaz mislim, da če že en mulc, ki ga oznajo, ne ustavi samo zaradi tiste čelade, se jih splača lovit?

Vsem v poduk, če te policaj ustavlja, zakaj hudiča je treba bežat?

Pa se opravičujem, če je to preboleče za nekatere.

< Sporočilo je popravil srki -- 7.11.2007 12:09:02 >

clock-img

07.11.2007, 12:08

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sožalje vsem njegovim.


Srki, tebi pa dam prav, ker sem sama imela izkušnjo s temi policaji. S kolegico sva padli z motorjem in vse potolčene bežale po zavrtovih, ker sva se jih bale. Čeprav so se potem policaji smejali, ko so vedli, da sva se skrivali pri kolegu v bližini v hiši, nisva prišli ven, ker je bil strah prevelik. Šele zdaj se zavedam, kaj bi lahko bilo.

clock-img

07.11.2007, 12:15

clock-img

mama76

pencil-img

182

Ja lovili so ga policaji in ne da zagovarjm njegovo dejenje oz. bežanje pred policaji samo te policaje oz.nekatere poznam tudi osebno in vem, da, ko oblečejo uniformo mislijo da držijo Boga za j...in hop po mladih motoristih, ki že tako brezglavo vozijo potem pa se zgodi kaj takšnega pol pa oni niso nič krivi oz. še lažejo, da so ga izgubili zanesljive priče tragedije pa povejo, da so mu bili ves čas za petami še enkrat poudarjam ne zagovarjam takega početja mislim pa da bi se tudi policaji včasih lahko vprašali, če je vse skupaj res vredno tega...No Primoža ni več in ga nikoli več ne bo starši so izgubili sina, brat je izgubil brata, babica in dedek vnuka,dekle fanta, mi sovaščana...

clock-img

07.11.2007, 12:16

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Iskreno sožalje.user posted image
user posted image

Se pa strinjam s predhodnico, brezveze bežat, če te lovijo.
Jih je že preveč umrlo zaradi tega, samo kaj ko imaš 18 let ne razmišljaš tako.
Pa tudi kapsi bi lahko že vedli.user posted image

clock-img

07.11.2007, 12:24

clock-img

Anonimen

Iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.11.2007, 12:28

clock-img

srki

pencil-img

9222

IZVIRNO SPOROČILO: mama76

mislim pa da bi se tudi policaji včasih lahko vprašali, če je vse skupaj res vredno tega...



Saj tako tudi jaz mislim.

clock-img

07.11.2007, 12:30

clock-img

Naty_ka

pencil-img

2255

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

clock-img

07.11.2007, 12:39

clock-img

lex

pencil-img

6532

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskreno sožaljeuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

07.11.2007, 13:16

clock-img

Ninica

pencil-img

900

user posted image sožalje

_____________________________

LP, Ninica

clock-img

07.11.2007, 13:26

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

Iskreno sožalje vsem njegovimuser posted image user posted image user posted image

O policajih pa ne bi izgubljala beseduser posted image

clock-img

07.11.2007, 13:42

clock-img

fragola

pencil-img

3082

Sožalje!

clock-img

07.11.2007, 14:54

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Iskreno sožalje vsem žalujočim user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.11.2007, 15:42

clock-img

Anonimen

Sožalje vsem ki so ga poznali user posted image

clock-img

07.11.2007, 15:49

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

tudi moje sožalje.
ampak mislim da policaji niso nič krivi.
če nimaš kaj za skrivat se boš ustavil.
tu policaji niso nič krivi,kriv je žal samuser posted image ne razumem vas kaj naj bi se policaji mogli vprašat.
To je njihovo delo in zame oni niso nič krivi.

clock-img

07.11.2007, 16:00

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

tudi moje sožalje.
ampak mislim da policaji niso nič krivi.
če nimaš kaj za skrivat se boš ustavil.
tu policaji niso nič krivi,kriv je žal samuser posted image ne razumem vas kaj naj bi se policaji mogli vprašat.
To je njihovo delo in zame oni niso nič krivi.



Preveč nesreč se je zgodilo, ko so bežali pred policaji. Ena huda je bila pri nas dolgo nazaj, ko je en bežal in izsilil prednost motoristu, zadaj je bila tudi punca na motorju. Motorista sta oba umrla.user posted image

Tukaj se gre predvsem za strah, ki ga doživiš, ko jih zagledaš. Sama sem okusila ta strah, ker nobena od naju s kolegico nisva imeli čelade.Čeprav je to majhna kazen, takrat tega mulci...sej veš kako je bilo v puberteti. Pa staršev sva se tudi bali s kolegico in vseh prepovedi med poletnimi počitnicami.user posted image
Nihče ne krivi policajev, samo včasih naj pa tud sami malo presodijo, koga naj lovijo.

clock-img

07.11.2007, 16:25

clock-img

Anonimen

Hvala bogu za policaje in učitelje....dežurni krivec pač mora bit.


Drgač pa škoda mladega življenja, ki je ugasnilo po lastni neumnosti.

clock-img

07.11.2007, 17:00

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Hvala bogu za policaje in učitelje....dežurni krivec pač mora bit.


Drgač pa škoda mladega življenja, ki je ugasnilo po lastni neumnosti.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se podpišem. Mi je pa tale ko vsi krivjio policaje zelo podbna tem: Prokleti policaji so mi napisal kazen za 60€,ker nisem bila pripetauser posted image user posted image user posted image
Ja, mislim, škoda besed,lovil ga že verjetno niso zastonj.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

07.11.2007, 17:12

clock-img

Anonimen

Ugasnilo je še eno mlado življenje na pragu odraslosti.

Moje iskreno soželje svojcem.user posted image

clock-img

07.11.2007, 17:23

clock-img

mika

pencil-img

6485

iskreno sožalje vsem, ki ga pogrešajouser posted image .


mene so policaji ustavili samo enkrat, ko so imeli kontrolo prometa. noge so se mi tako tresle, da sem komaj speljala s postaje. ne vem od kod strah, pa sem vedela, da nisem naredila prekrška. enostavno so mi noge odpovedale.

bogve, kaj se je fantu pletlo po glaviuser posted image . tudi policisti so že umrli na takšnih 'lovih'. po moje bi  morali zasledovati le tako dolgo, dokler ne vidijo registrske in ne do konca, da pride do takšne tragedije

clock-img

07.11.2007, 18:28

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

user posted image  Iskreno sožalje! user posted image

clock-img

07.11.2007, 20:31

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Moje sožalje svojcem in vsem ,ki so ga poznali.

clock-img

07.11.2007, 20:59

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Moje sožalje!
                                       user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem