cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Pogrešam trebušček!!

clock-img

06.11.2007, 16:59

clock-img

Anonimen

Jaz tudi pogrešam ta bušček, brcanje otročka v bušiju.. Tudi jaz sem ponosno kazala svoj trebuh, ki se iz dneva v dan večal.. user posted image

clock-img

07.11.2007, 15:40

clock-img

prolet

pencil-img

134

jst pa pogrešam to kako so vse majčke hudo izgledale čez trebušček, zdej pa kr neki visi, bljek in pa seveda brcanje, božanje, pogovarjanje s trebuščkom... no ja dej pač to počnem z Lano, pa brca me tud tako kot prejuser posted image

clock-img

07.11.2007, 15:42

clock-img

Anonimen

Pa se malo poredite, pa bo.

clock-img

07.11.2007, 20:08

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Jaz ga tudi pogrešam... Kadar sta tamalidve sitni in tečnarita (vsaka posebi ali pa obe skupi) si mislim, kolk je bilo luštno, k sta bili zapakirani v trebuhu user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

21.11.2007, 19:00

clock-img

emina83

pencil-img

428

oh, jst sem se tud na tele našeuser posted image vrgla!
vsem ki bušija pogrešate se veselo pridužim!!! tamala je 6,5 mesecev stara, jst pa že spet premišljujem o novem user posted image in bušiju.
pa še niti nisem vseh kg dol spravlauser posted image . bomo vidli, mogoče bo pa dedek mraz kej prinesu...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem