cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ukiniti dodatek - misija nemogoče?

clock-img

25.11.2007, 14:26

clock-img

rumenasoncnica

pencil-img

112

Zdravo,

pri nas je od petka tako, da smo poskusno povsem brez dodatka. Sicer ne vem, kako dolgo bom še vztrajala, ker se ponoči zbujamo na 2 uri in sem že kot zombi....zmanjševali smo tako, da je 1. teden dodajanja dobival po vsakem dojenju (in se v tistem tednu zredil 400g), v 2. tednu cca. 4-5x (zvečer in ponoči), v 3. tednu pa 2-3x (ponoči). Sedaj torej poskušamo čisto brez, ampak jaz imam občutek, da je user posted image  nenehno lačen.....med dojenjem še vedno kar velikokrat zaspi, sploh ponoči. Me je že imelo, da bi šla kupit tehtnico, da bi ga redno tehtala.....

A ima katera izkušnje z dojenjem in dodajanjem samo zvečer - kako dolgo ste potem še uspele dojiti?

Cuma, kako pa si ti zmanjšala - je user posted image  sama od sebe nehala pit?

clock-img

28.11.2007, 07:07

clock-img

pajac

pencil-img

6695

IZVIRNO SPOROČILO: cuma

Ojla pupe!

Kako vam gre? Pri nas smo na -2 dodatka in sicer ponoči in zjutraj ga ne rabi. user posted image  Zdaj pa bomo videli, če nama bo uspelo še kakega ukinit ... samo da ne bo že polnoletna do takrat user posted image  ...

rumenasončnica? pajac? žirafka? ostale? kako pa gre pri vas?

user posted image a vas vaši tudi včasih prav boleče stiskajo (grizejo) med dojenjem?

En lep pozdravček!

Cuma



Pozdravljena!

Predvidevam, da uživate v blagodetih popolnega dojenja user posted image user posted image user posted image

Midva s Petrom (bolj jaz, kot on user posted image ) sva ukinila dodatek že pri 6. tednih in to kar naenkrat. S tem seveda, da je čez dan dobil dodatek le občasno, zvečer pa redno. In... danes  je star ravno 3 mesece in težek 6350g user posted image user posted image user posted image user posted image

Še vedno pa občasno imam občutek, da mogoče nima zadosti, ampak polulan in pokakan je vrh glave vsak dan, vesel in buden (ta veselost je prišla v zadnjih tednih, prej so ga kar krči zdelovali in o kaki živahnosti ni bilo govora) tako, da to kar odpišem. Rokice pa še vedno tišči v usta in še vedno mislim, da je to faza v razvoju otroka, posebej če ima močan sesalni refleks....

Držim pesti vsem pri odstavljanju od dodatka!!!! Pogum in vztrajnost sta osnovi za to!!


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem