cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Spominjajmo se...

clock-img

03.11.2007, 11:33

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

IZVIRNO SPOROČILO: Jaz*

Pravkar je minilo leto dni, odkar sem izgubila svojega najdražjega. Spominjam se ga vsak dan in neprestano mislim na njega, pogrešam ga, tako zelo ga pogrešam...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bolečina preprosto ne preneha, upam pa, da me moj nejdražji čaka, tam, nekje... in da bova nekoč zopet skupaj, srečna in zaljubljena.

Počivaj v miru Matej in nikoli ne pozabi "Za naju ni slovesa, za naju je le ljubezen"
Tvoja zvezdica



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

24.12.2007, 15:38

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

Prazniki so najhujši, kar se tiče spominov....veliko jih je lepih, samo ljudi s katerimi smo jih ustvarjali ni več....mati...kjerkoli si...upam, da ti je toplo, lepo , da ti je bolje.....RTM tvoja hči

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

29.12.2007, 15:58

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

Jaz pa norooo pogrešam mojo princesko Ajšo in njenega bratca.Ne da se opisat  bolečin v teh prazničnih dnevih.Ne mine dan ,da se ju ne bi spomnila!

Počivajta v miru moja dva ljubljena otroka!

clock-img

30.12.2007, 22:27

clock-img

Anonimen

Jaz pa pogrešam dedija... Kljub temu, da je njegovo zdravje pešalo, nikoli ne bom sprejela tega dejstva, da se je sam ubil... Nikoli mu nisem rekla, da ga imam rada, saj sem bila bolj sramežljive sorte... Upam, da je to vedel... 4 mesece je od tega, in boli bolj kot prvi dan njegove smrti... Tako si ga želim spet videti, in ga objeti in mu reči, kako rada ga imam, sramežljivost gor in dol... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

30.12.2007, 22:34

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

Dragi moji obe babici, oba dedka, ata,  tetica, moj zlati moj Klemen, Tomi, draga moja Beba

z vami v srcu nisem nikoli samauser posted image

clock-img

30.12.2007, 22:35

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

velikokrat se spomnim na dedija,ki je naredil pred kratkim samomor..malo sem razočarana,ker ga je naredil 2dni po rojstvu moje hčerkice,se pravi njegove pravnukinje in je niti ni videl..res mi je bilo hudo in še vedno mi je.Naj počiva v miru..user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

30.12.2007, 22:36

clock-img

Anonimen

Teta Dragi, rada vas imam. user posted image

clock-img

31.12.2007, 18:39

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

 
"Prava ljubezen nima srečnega konca, saj se prava ljubezen nikoli ne konča! Srce, ki resnično ljubi nikoli ne izgubi upanja temveč vedno verjame v obljubo ljubezni - ne glede na čas in razdaljo!"
 
Najdražji moj!
Kjerkoli že si, vem da misliš name. Tudi jaz te noro pogrešam, še posebej v teh prazničnih dneh. Polšiljam ti nežnega * samo zate.
Tvoja zvezdica 

clock-img

31.12.2007, 19:59

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

mati, slišiš...angelčki pojejo za te.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

01.01.2008, 21:40

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Tudi pri nas ravno te dni minevajo 3 leta,od kar je moji pikici/pikecu prenehal biti srček user posted image .Kljub dvema nagajivkama,se večkrat spomnim na ta dan,ki mi ni bil namenjen.Tolažba je ta,da je tako moglo biti,da mati narava naredila svoje,čeprav boli še vedno.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

25.03.2008, 18:43

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

mati...tvoj praznik.....user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem