cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: spet poskušam

clock-img

31.10.2007, 10:36

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

_andrea_ -  user posted image  se strinjaš z načrtom?

clock-img

31.10.2007, 10:36

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

aya, jz bom kr klinično šla...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

31.10.2007, 10:38

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Super! Kdaj začnemo? Ta teden ali pa z ponedeljkom?

clock-img

31.10.2007, 10:39

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

_andrea_ -  user posted image  se strinjaš z načrtom?

jaja strinjam...sam da mau shujšam...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

31.10.2007, 10:42

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

začnemo, kadarkol, sam dans ne kr greva zdle s sinom počasi ričet jest....user posted image  lahk jutri...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

31.10.2007, 14:35

clock-img

Allia

pencil-img

251

Men je sicer vseeno kdaj, le shit je, ker imamo v soboto praznovanje roj.dne in moram obvezno iti, ampak upam, da se bom izmaknila torti,...in raznim pogledom folka.Lahko tudi jutri začnemo.Bo pa zame preizkušnja v soboto :-)

clock-img

31.10.2007, 16:50

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Potem pa jutri! user posted image

Allia - moj nasvet za zabavo - kombiniranje hrane (npr - če je kosilo - juha (s čim manj rezanci), meso in dooosti solate). Pa če te zamami torta - en košček še tudi ni konec sveta (le počakaj dlje časa - vsaj minimalno 2-3 ure po kosilu).

Torej kaj nas čaka jutri:

Četrtek, 1.11.07:

- zajtrk: kava brez sladkorja v poljubnih količinah (lahko je tudi zeleni čaj - če ima katera preobčutljiv želodec, le brez mleka)

- kosilo: 2 kuhani jajci, osoljena špinača kuhana na vodi  (namesto špinače je lahko tudi zelena solata, ker jaz špinače v tej obliki več ne spravim dol po grlu ...)
 
- večerja: velik zrezek ali biftek na olju v ponvi, zelena solata.
 
 

clock-img

02.11.2007, 10:51

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

PETEK, 2.11.07

- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja (polnozrnata - pnz)

- kosilo: velik zrezek, zelena solata, poljubno sadje

- večerja: kuhana šunka (poljubna količina)



No, včeraj sem se držala jedilnika (le špinačo je nadomestila zelena solata, pa še sadje sem vrinila med jedilnik). Z mojim sva šla na sprehod (uro in pol), pa še na orbitreku sem bila (sicer le 10 min user posted image  ali bolje išta nego ništa user posted image ).
 
Hm, imam občutek, da se sama s sabo pogovarjam, oz. da sem edina ostala na tej temi user posted image . Mah, potem mi boste pa vse fauš  user posted image  user posted image
 
Danes - 10 minutk orbitreka (že zgodaj zjutraj) - pa še sprehod je na vidiku v tem lepem vremenu!
           - zajtrk - črna kava in polnozrnat kruh (+ manj sladka marmelada)
           - kosilo - mnjami --- danes je pa dobro! user posted image  user posted image  user posted image
           - večerja - se že kuha user posted image

clock-img

02.11.2007, 11:24

clock-img

Allia

pencil-img

251

Se nisem nič oglasila, ker sem 2 dni pohajala. Bom pa začela danes dieto, ker včeraj nisem imela sestavin-jajc, mesa.Danes grem v shoping.A v kavo sploh ne smeš mleka?Jaz sem danes dala malo mleka o,5.

clock-img

04.11.2007, 00:34

clock-img

Allia

pencil-img

251

No, zdaj sem pa jaz sama ostalauser posted image
Serendipity, jaz sem se odločila, da grem kar  na Montija, ker to je zame prehudo.Ne zmorem, se mi prav blede od lakoteuser posted image
Pridi še ti, pa bomo skupaj poskusili zbijat te user posted image kiligrame

clock-img

04.11.2007, 14:45

clock-img

kaja26

pencil-img

320

No evo js sem tudi tukaj. Začnem jutri , torej v ponedeljek z tahudo dieto.

Torej

PONEDELJEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja v poljubnih količinah
- kosilo: 2 kuhani jajci, osoljena špinača kuhana na vodi (špinača ni glih simpatičnega okusa s tem ''receptom'' in jo bom tut js zamenjala z zeleno solato
- večerja: velik zrezek  na olju v ponvi, zelena solata

A je ostala še katera tukaj? 


clock-img

04.11.2007, 15:14

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

user posted image

A v ponedeljek je tvoj prvi dan! user posted image  Super! Jaz se kar fajn držim, le danes sem si dovolila en majhen prekršek. Ampak, ne bo konca sveta!

Ps: meni so moje kavbojke prav fajn fit ratale! (skoraj mi že dol lezejo, ampak skoraj user posted image )

Allia - ja, saj je boljše če ti ne paše. Je kar huda. Ampak, jaz sem si vmes dala kar nekaj sadja, tak da sem si jo omilila. Na Montija papridem po dveh tedni te diete.

_andrea_  kaj pa ti? Še z nami?

clock-img

05.11.2007, 16:51

clock-img

kaja26

pencil-img

320

Evo mene... Zeankrat trdno prepričana da se znebim dosti kilogramovuser posted image user posted image user posted image

clock-img

06.11.2007, 15:12

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Pozdravček!

UH, danes je bil naporen dan v službi... ampak user posted image  user posted image  user posted image  Zdržala sem in se vzdržala številnim pregreham v trgovini (beri čokolada, čips in vabljivi crossainti).
Pa ti kaja26? Je šlo?

clock-img

06.11.2007, 18:51

clock-img

kaja26

pencil-img

320

js se m ga danse malo mimo pihnila. Sem imela kr sadni dam, ker do kaj drugega nisem prišla, tako da samo mandarine sem danesj jedlauser posted image .

Jutri bom spet pridna in se držala jedilnika. Sem pač imela SADNI DANuser posted image

clock-img

07.11.2007, 12:24

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

živjo punce, ja jaz se vam bom jutri pridružla, ker sta mali pa moj dragi bolana in je treba kuhat user posted image  saj vem sami izgovori... ampak pri meni tko negre da morem kuhat pa pol druge gledat kako jejo.... user posted image  jutri gre pa dragi v službo, mali bo verjetno še doma, ampak bom že....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

08.11.2007, 09:27

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

no, punce kje pa ste zdej ve, jz sem za akcijo...user posted image  

oz. jz grem še eno mal bolj kruto metodo, kot ve, namreč grem orenk očiščevalno dieto, pijem javorjev sirup, upam da bom zdržala 5 dni toliko imam namen, če se bom pa počutla, o.k. bom pa še 5 dni šla, bom vidla, kako bo...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

08.11.2007, 13:57

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Jaz sem se danes tehtala! user posted image  


SEZNAM:

NICK:                           CILJ:                po enem tednu:
SERENDIPITY            - 6 KG                  - cca 3kg  user posted image  user posted image   
(iz 71, 8 na 68, 4 --- saj je majcinek več ampak sem raje zaokrožila)
 
 
Iz tega:

user posted image  
 
gremo na to: user posted image
 
user posted image  
 
 
 
Torej punce - Greeeeeeeemoooooooooooooo!!!!!

kaja - kako gre?

_andreja_ - če si trdno odločena ni razloga, da ti e bi uspelo! Go for it!

Alia - kako ti gre Montignac?

clock-img

08.11.2007, 19:04

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo punce.
Vidim, da se trudite. Jaz tudi....zapet hlačeuser posted image . Groza te kile kr grejo nekam gor v višave. Se vam lahk pridružim?
Jutr bom najprej začela s sadnim dnevom, ker se morem mal spucat. Taka šunka se počutim.

clock-img

08.11.2007, 19:25

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Js sm tud jezna sama nase.. user posted image user posted image user posted image user posted image   skos jamram, skos gledam kok mi vsepovsod špeh visi, skos sama sebe prepričujem.... rata pa nič..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



enakouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

09.11.2007, 12:19

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: Maja0505

. Taka šunka se počutim.

me veseli, da nisem edina, ki se tko počutm...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem