cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Tudi jaz sem žalostna...

clock-img

06.12.2007, 16:55

clock-img

eva1

pencil-img

4835

moje sožaljeuser posted image

clock-img

06.12.2007, 21:29

clock-img

smrka

pencil-img

3582

moje sozalje

clock-img

07.12.2007, 17:54

clock-img

nu_tella

pencil-img

394

Moje sožalje. Jokam s tabo. Tudi meni je v torek umru nono :( Vceraj smo ga pokopali... Drži se...

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

clock-img

07.12.2007, 22:47

clock-img

malenaa

pencil-img

474

se sozalje iz moje strani.

vem, da ti ne moremo odvzeti tvoje tolazbe, a si lahko vesela, da tvoja babi ni trpela. pri nas v druzini je rak kar pogost, do sedaj sem edina, ki sem ga prezivela. A vendar mi to nic ne pomaga, ko se spomnim svojih dedkov, kako sta trpela - eden je ko je umrl tehtal slabih 30kg - star 80 let.
bodi srecna za vse trenutke, ki si jih prezivela s svojo babico, saj so to dragoceni spomini.


clock-img

10.12.2007, 11:39

clock-img

TODI

pencil-img

1022

LIDJOČKA!!!

Prejmi moje iskreno sožalje!!!
Vem kako je to, mi smo v soboto zjutraj izgubili moževo sestrično staro 37 let, še sedaj nemorem verjeti da je ni več. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  že tri dni in v četrtek se bomo dokončno poslovili od nje.

Moraš pa vedeti, da se je vsaj odrešla trpljenja in ji je sedaj lepo. Na nas in na tebe gleda z neba in ti imaš tam gor svojo zvezdico in sončka, ki te bo čuval!!!

Bodi močna!!!



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem