cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ponovno umrla porodnica

  
clock-img

24.10.2007, 00:16

clock-img

Anonimen

Grozno.user posted image Iskreno sožalje vsem žalujočim!user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 01:49

clock-img

dmavrel

pencil-img

168

user posted image user posted image user posted image  ISKRENE SOŽALJE VSEM ŽALUJOČIM!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 06:51

clock-img

Tejcha

pencil-img

840

Iskreno sožalje družini, user posted image user posted image .

Bodite močni, mali možic vas potrebuje!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

clock-img

24.10.2007, 07:29

clock-img

murkica

pencil-img

2075

Iskreno sožalje

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

clock-img

24.10.2007, 07:39

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 07:41

clock-img

Fargesia

pencil-img

5014

user posted image

ostala sem brez besed....ISKRENO SOŽALJE...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

clock-img

24.10.2007, 07:57

clock-img

Ozone

pencil-img

116

iskreno sožalje.

_____________________________

Where there is a will, there is a way.

clock-img

24.10.2007, 09:07

clock-img

Anonimen

Pia77 ae popolnom strinjam z napisanim.


Moje iskreno sožalje ob tragični izgubi maldega življenja,vsem bližnjim.
user posted image

clock-img

24.10.2007, 09:14

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Danes zjutraj sem videla v oddaji svet, me je zelo šokiralo. Že drugič v Postojni, ne vem kaj delajo tam. Žalostno.

Iskreno sožalje svojcemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

24.10.2007, 09:15

clock-img

mojamura

pencil-img

5505





user posted image  iskreno sožalje sinku, partnerju, staršem in vsem, ki jim je bila blizu.
 
user posted image




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.10.2007, 09:16

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Ojej, hudo, hudo. user posted image

Pri meni ni več nobene dileme, ali grem spet v LJ rodit.

clock-img

24.10.2007, 09:18

clock-img

Mala_princeska

pencil-img

5621

Sožalje user posted image user posted image user posted image



clock-img

24.10.2007, 09:22

clock-img

melanija

pencil-img

934

Iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image

Glede na to kar zadnje čase slišim o Postojni se ne čudim več. Sestra je julija rodila tam in je rekla da je katastrofa.

clock-img

24.10.2007, 09:50

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

user posted image Tudi od mene iskreno sožalje vsem njenim najbližjim.

user posted image

Prav zato sem jaz na prošnjo moje ginekologinja rodila pod njenim okriljem, sja ji popolnoma zaupam in rekla bi ji lahko le hvala, ker mi je dvakrat pomagala da sem na svet porodila dva prečudovita otročka. Moji obe nsečnosti je spremljala zelo resno, imela sem izventrminske preglede, če je zaznala najmanjšo možno napako. Jaz dam njej vse točke in pohvale. Vedno si vzame čas za pogovor, nariše, pokaže iz knjig, kakorkoli.

user posted image  Bravo Peternelj-Marinšek Suzanauser posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 10:10

clock-img

LARIKA

pencil-img

701

Grozljivo user posted image user posted image user posted image
Iskreno sožalje družini user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

clock-img

24.10.2007, 10:42

clock-img

ta.nja

pencil-img

360

moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Anejko bejko

clock-img

24.10.2007, 11:03

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Grozno. user posted image
Me kar mraz obliva, ko pomislim, da bi se lahko to zgodilo meni pred 2,5 leti.. Midva bi lahko oba umrla, zaradi njihove nestrokovnosti in malomarnosti!

Iskreno sožalje.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

clock-img

24.10.2007, 11:17

clock-img

Anonimen

Najprej seveda sožalje svojcemuser posted image .

Vsi vemo, da se to lahko zgodi povsod. Sploh pa je porodnica umrla v KC v Ljubljani.  Najprej počakajmo, da vidimo kaj je bilo narobe, predno sodimo.

Porodnica, ki je nekaj časa nazaj umrla, je umrla zaradi čisto drugih stvari, ki niso povezano z nosečnostjo in porodom in nihče ni predvidel, da sploh lahko umre. Ker je umrla zaradi anevrizme!!! In bi umrla v katerikoli porodnišnici in bi lahko za vsako porodnišnico rekli SPET TA PORODNIŠNICA!

Jaz vsekakor bom ostala pri svojih načelih in rodila v Postojni.

Vsekakor pa ni prav, da sedaj "pljuvate" po Postojni...dejstvo je, da v vsaki porodnišnici umre enako število porodnic, samo da nekateri svojci to dajo v medije, drugi pač ne.

Se pa tudi strinjam, da je za otroka in mamico, v primeru da se kaj zgodi, boljše biti v Ljubljanski porodnišnici in seveda KC.

Seveda pa sočustvujem z vsemi, ki se jim je to kdaj zgodilo. IN ABSOLUTNO SE STRINJAM Z VSEM KAR JE NAPISALA PIA77.

Pozdravček.
Vesna

< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 24.10.2007 11:22:59 >

clock-img

24.10.2007, 11:26

clock-img

ally1

pencil-img

460

moje sožalje vsem bližnjim in družini, posebej partnerju in malčku, ki žal nikoli ne bo čutil materinega objema user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

clock-img

24.10.2007, 11:27

clock-img

renata nana

pencil-img

254

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskreno sožalje družini.

clock-img

24.10.2007, 11:28

clock-img

tinči25

pencil-img

45

iskreno sožalje vsej družini...user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 11:38

clock-img

Disney

pencil-img

528

Iskrene sožalje. user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 12:38

clock-img

Anonimen

Jaz vam pa takole povem.Vsaka,je hotla it roditi v Postojno.Zakaj?Ker je bla to ena modna muha pri tistih slovenskih "zvezdah"ali pač tistih,ki so mele malo več denarja.Ve se,da carskega ne naredjo kr tak,da čakajo do konca,ker je pač drag.Če si pa mal bol pr dnarju pa si ga lepo naročiš in juhu.Saj ne mečem vse v isti koš,ki ste ali pa še bote tam rodile,ampak tak je.Groza,ko prebereš kaj takega,res ubogi otrok,mož in starši.Vsem izrekam sožalje.Ob taki grozni novici si ne morem kaj
,da nebi mal pošinfala,čeprav mogoče to ne spada sem.Brez zamere,če sem katero užalila,upam pa tudi,da se vsaj katera strinja z mano.

clock-img

24.10.2007, 12:41

clock-img

Solzice

pencil-img

162

POzdravljene uporabnice in uporabniki foruma,
lepo bi vas prosili, če ( nekateri )pokažete malo strpnosti oz. se vzdržite "strupenih" komentarjev vsaj do takrat, ko bo malce bolj jasno kaj se je dogajalo. Obtoževanja na podlagi ugibanj niso primerna in še posebno ne na forumu, ki je namenjen žalujočim in ki ravno zaradi podobnih - neprimernih postov izgublja svoj namen.
V upanju, da razumete vas prosimo za strpnost tudi mi.
Partnerju in staršem mlade mamice pa izrekamo globoko sožalje in čutimo njihovo bolečino tudi v naših srcih.
Vse dobro,
Solzice


_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

clock-img

24.10.2007, 12:43

clock-img

Anonimen

Se popolnoma strinjam z moderatorko!!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem