cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ponovno umrla porodnica

  
clock-img

23.10.2007, 21:36

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Iskreno sožalje vsem prizadetim. user posted image

P.S. A se samo meni zdi, da je prav vsak dan neka tragedija? user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

23.10.2007, 21:37

clock-img

Lupita

pencil-img

514

Moje sožalje  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nimam preveč zaupanja, da je bilo vse strokovno - preveč časa je minilo in pač ne rečeš nekomu, da se tvar umirja, ko pa je bilo ravno obratno. Očitno tega niso prepoznali - SPET! Meni je novica grozna in upam, da ni bila zdravniška napaka, da se razumemo, ampak kljub vsemu - KC je očitno varna porodnišnica za primere, ki so zapleteni ali pa se zaplete pri porodu.

clock-img

23.10.2007, 21:41

clock-img

*lenc@*

pencil-img

4637

Veliko poguma in moči vam želim vsem! user posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

clock-img

23.10.2007, 21:45

clock-img

pikola

pencil-img

20

Sožalje.

clock-img

23.10.2007, 21:47

clock-img

sklobuc1

pencil-img

11

user posted image Groza! Kar naprej težave. 

clock-img

23.10.2007, 21:47

clock-img

sklobuc1

pencil-img

11

Iskreno sožalje družini!

clock-img

23.10.2007, 21:49

clock-img

saraja

pencil-img

770

Pa kaj se danes vse dogaja!!!!

Sožalje njenim svojcem, bogi sinček, ker ni spoznal mamice od zunajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

23.10.2007, 22:05

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Ostala sem brez besed..... Sožalje vsem svojcem. 

clock-img

23.10.2007, 22:06

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

IZVIRNO SPOROČILO: nicnic

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

meni te strani ne odpre user posted image , tak, da ne morem prebrat user posted image user posted image user posted image



Video je, mogoče ti zato nagaja.

Uboga družina, ubogi sinček, ki je že prvi dan ostal brez mamice...user posted image user posted image user posted image



ja, zdaj sem vidla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sožalje družini user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

23.10.2007, 22:06

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

O mog bog, pa ne že spet.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje svojcem. user posted image

user posted image

clock-img

23.10.2007, 22:07

clock-img

Anonimen

Grozno..
moje sožalje!user posted image

clock-img

23.10.2007, 22:16

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Upam da bodo porodnisnico v Postojni zaprli, ker niso sposobni upravljati svojega dela!!!!!!!!

clock-img

23.10.2007, 22:21

clock-img

eya

pencil-img

4615

Iskreno sožalje partnerju in mali šunčki-držta se!

clock-img

23.10.2007, 22:34

clock-img

klarisima

pencil-img

374

Sožalje svojcem user posted image  user posted image  user posted image
Kako boli prebrati kaj takega...

A vas lahko vprašam zakaj je umrla?
Kaj je bilo narobe?
Zakaj naj bi bili krivi v bolnišnici?
A ve katera kaj več?

Vem, da se kaj takega lahko zgodi v vsaki bolnišnici pa vendar, zakaj toliko govora o Postojni, ko se zgodi tragedija? Ali je v ozadju kaj drugega, kakšna zmešana politika? Ker ko se kaj takega zgodi kje drugje ne vidim, da se takooo zeloo poudarja...



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

clock-img

23.10.2007, 22:34

clock-img

tadejat

pencil-img

156

Pa ne me j.. pa spet lih v PO!

clock-img

23.10.2007, 22:43

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Grozna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

23.10.2007, 22:44

clock-img

jooly

pencil-img

932

user posted image
Predstavljajte si nas nosečke, ki smo tik pred porodom... user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

clock-img

23.10.2007, 22:46

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 22:47

clock-img

baja*

pencil-img

2454

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Iskreno sožalje družini! user posted image

clock-img

23.10.2007, 22:56

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

res grozno. ne glede na to, kaj je bil vzrok je pač izredno tragično, če mlada mamica umre user posted image user posted image user posted image . čas bo pokazal, zakaj je prišlo do te tragedije, za Ano pa je že vsega konec. Naj počiva v miru. Veliko moči očiju in staršem ter sorodnikom pokojne in iskreno sožalje ob izgubi njihove Ane.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

clock-img

23.10.2007, 23:01

clock-img

gloria

pencil-img

4900

Iskreno sožaljeuser posted image .

clock-img

23.10.2007, 23:08

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

V teh sodobnih časih se pa to res ne bi smelo več dogajat.Sožalje družini.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

23.10.2007, 23:08

clock-img

ona

pencil-img

3685

grozno,sožalje družiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 23:26

clock-img

ella79

pencil-img

4871

... sem brez besed ... sožalje ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 00:02

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

žalostno,kruto.....user posted image

kar pa se tiče postonjske porodnišnice - po letih slave in superlativov je postala preobremenjena,vsaka je hotela postati mamica prav tam...posledice pa logične,sedaj je "le" še porodnišnica,kot vse ostale v Sloveniji...s vojimi dobrimi in slabimi stranmi.
Take napake,kot so smrti porodnice brez predhodnih težav pa se v današnjem času ne bi smele nikjer dogajat!!!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem