cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prometna nesreca

  
clock-img

24.10.2007, 17:25

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

iskreno sozalje user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

24.10.2007, 18:41

clock-img

žigolino

pencil-img

386

Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

24.10.2007, 20:26

clock-img

amaya

pencil-img

4434

Joj, vem da ti je grozno in kar srce se mi trga, ko pomislim na bolečino, ki jo doživljaš. Ne razumem zakaj te je ponoči tako strah. Ne rabi te biti strah. Verjemi, da je tvoja ljubezen in očka tvojega sončka še vedno s tabo in te čuva. Prepusti se tem čutom. Mogoče ga boš začutila. Velik objem obema user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

clock-img

24.10.2007, 20:56

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

26.10.2007, 00:29

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image .

Verjamem da je teško, iz dneva v dan bo težje, vendar bodi močna zaradi svoje male deklice.

Piši, če kaj potrebuješ,

Sandra




_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

26.10.2007, 08:15

clock-img

Anonimen

Iskreno sozalje tudi od nas stirih, Junior... user posted image user posted image user posted image

In to ravno TA nesreca... moji fantje so mi povedali zanjo takoj, ko se je zgodila... eden od njih se je pripeljal mimo nekaj minut zatem... Med Lavrico in Skofljico... in jaz Kamikaze nisem dobila na telefon od polnoci do 4-ih zjutraj... tako paniko sem imela, da... no, pa je bila samo baterija, on pa brez avtopolnilca, ampak... Zal mi je, Junior... ce kaj potrebujes, se mi javi... na ZS... obe sva Ljubljancanki, pa... saj ves...

clock-img

26.10.2007, 13:30

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Junior, oglasi se, prosim.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

26.10.2007, 15:55

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Junior je imela sedaj skoz polno dela v sredo so imeli pogreb tako da ni uspela biti kaj veliko na rač.Lahko pa vam povem da se dobro drži .

clock-img

27.10.2007, 11:58

clock-img

junior

pencil-img

125

joj sploh ne vem kaj naj napišem.sem se pogovarjala s psihologinjo v vrtcu in je rekla,da je treba otroku kar čimprej povedati kaj se je zgodilo.
Laura sedaj spi v atijevi postelji,noče spati v svoji.Ponoči lučka gori,brez tega ne gre,sredi noči je Laura rekla,da jo učki pečejo pa sem potem lučko ugasnila.
Včeraj sem delala pa me je ena oseba vprašala,kako,da že delam,pa da se ji nič žalostna ne zdim.
Ful me je prizadela s tem,ah kaj bom govorila ljudje so različni.
lp Karmen

clock-img

27.10.2007, 12:11

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Velikokrat se spomnim na vaju in vama pošiljam same dobre in pozitivne misli. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

27.10.2007, 12:18

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Junior, lepo, da si se javila. Naj te ne prizadenejo takšne neumnosti oz. blesavi komentarji ljudi, ki kaj takšnega oz. niti podobnega še niso doživeli. Eni ljudje pač potrebujejo delo/službo, da lahko odmislijo in koliko toliko normalno funckionirajo. Vsak žaluje in preboleva po svoje. In žaluje se najprej v srcu, ne pa samo s solzami.....

Resnično mi je hudo za vaju...če lahko kako pomagamo...samo reči.

Ja, tvoji pupi pa povej...počasi..., da ne bo šok še večji....Groza...ko pomislim, kaj daješ skozi...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

27.10.2007, 12:23

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Junior, ljudje žalost kažemo na različne načine. Tudi jaz sem ena od tistih, ki se hoče z delom čimprej in čimbolj zamotit, na pa ždet v nekem kotu in se smilit sama sebi. Če TI čutiš, da ti paše delat, potem delaj. Ne oziraj se na druge. Oni imajo tako ali tako veliko opravka s teboj. Saj veš, kakšni so ljudje.

Velik objemček za vaju s princesko user posted image

clock-img

29.10.2007, 09:58

clock-img

junior

pencil-img

125

včeraj mi je pa še oče umrl,bil je hudi bolnik,imel je sladkorno, odpovedale so mu ledvice,imel je gangreno,dva dni nazaj so mu nad kolenom odrezali nogo,srce je imel zelo slabo.
oh joj kako sem žalostna.

clock-img

29.10.2007, 10:00

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: junior

včeraj mi je pa še oče umrl,bil je hudi bolnik,imel je sladkorno, odpovedale so mu ledvice,imel je gangreno,dva dni nazaj so mu nad kolenom odrezali nogo,srce je imel zelo slabo.
oh joj kako sem žalostna.



OMG   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se, upam, da nisi sama pri vsem tem....Jočem s tabo.user posted image

user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2007, 10:05

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

o,groza-ti imaš pa res vse na enkrat-moje sožalje-še za očeta!
za raznorazne provokacije se pa ne sekiraj.samo ti veš kako ti je..tud jest sem šla takoj po mamini smrti delat zato,da sem se zamotla,čeprav je tvoja izguba dosti težja in prav je,da hodiš v službo med druge ljudi..
drži se in glavo pokonc!!

clock-img

29.10.2007, 10:05

clock-img

Anonimen

Junior, moje sožalje. user posted image user posted image
V teh težkih trenutkih ne bodi sama, ker to je pa res preveč za eno dušo.Najdi nekoga, ki bo s teboj v teh  žalostnih dneh.Če karkoli potrebuješ povej, saj je veliko deklet, ki bi bile pripravljene pomagati.user posted image user posted image

clock-img

29.10.2007, 10:23

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Zelo mi je hudo zate ...user posted image user posted image ... v mislih sem tudi jaz s teboj     user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2007, 10:24

clock-img

zungi

pencil-img

290

Junior, iskreno sožalje ob prerani izgubi partnerja in očeta.
Bodi močna in nikar ne zadržuj v sebi žalost in bolečino.

user posted image

clock-img

29.10.2007, 10:30

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Iskreno sožalje. user posted image

Upam, da imaš ob sebi veliko dobrih ljudi.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

29.10.2007, 11:36

clock-img

tina a

pencil-img

626

Junior ... še enkrat moje sožalje.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

clock-img

29.10.2007, 11:44

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

junior - Iskreno sožalje ob izgubi očeta!
 
 user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2007, 11:46

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: junior

včeraj mi je pa še oče umrl,bil je hudi bolnik,imel je sladkorno, odpovedale so mu ledvice,imel je gangreno,dva dni nazaj so mu nad kolenom odrezali nogo,srce je imel zelo slabo.
oh joj kako sem žalostna.

Moje sožalje tebi in seveda tudi tvoji mami  drži se .Pokliči ko boš lahko ,saj veš moja rama je vedno tu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ko si mi dones to povedala sploh nisem mogla verjet sva v soboto govorile in je bil kr ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drži se.

clock-img

29.10.2007, 12:17

clock-img

diva 4

pencil-img

1199

OMG - še enkrat iskreno sožalje user posted image

clock-img

29.10.2007, 12:54

clock-img

Anonimen

O uboga junior.user posted image Koliko se je naenkrat zgrnilo nate.user posted image Iskreno sožalje tudi za očeta.user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.10.2007, 13:21

clock-img

pikica69

pencil-img

19

user posted image Junior bodi močna. In sožalje še za očeta!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem