cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prometna nesreca

  
clock-img

23.10.2007, 12:17

clock-img

junior

pencil-img

125

evo zdej ko sem prebirala te maile se tako jokam in tresem hvala vsem,ki ste z mano.
včeraj smo celi dan bili na poti,najprej pogrebne storitve,izbiranje žare.potem cvetličarna,nato policijska postaja,nato klinični center, nato zavarovalnica,vidla sem v kakšnem stanju je avto,notri je velika luža krvi,ni bil pripet z varnostnim pasom zato ga je vrglo skozi sprednjo šipo ven do ramen.
Šli smo na kraj nesreče svečke prižgat.
Ponoči imam luč prižgano,strah me je.Sem sosedo prosila,da je v drugi sobi prespala,njo je tudi strah tako,da se je zelo težko odločila,da prespi.

clock-img

23.10.2007, 12:19

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Junior. V mislih sem s tabo. Vem kaj preživljaš in vem kako težko je. Drži se in če ti boš čutila potrebno piši zs. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

23.10.2007, 12:37

clock-img

PALOMA

pencil-img

14

Junior,

iskreno sožalje, težko ti povem kakšne besede v tolažbo, ker sem tudi sama na začetku žalovanje, pred 14 dnevi je umrl moj oče na katerega sem bila zelo navezana, v kolikor bi potrebovala osebo za pogovr me lahko kadar koli kontaktiraš pa se bova dogovorili.
Mislim nate in na tvojega malega sončka.
Drži se kolikor se lahko.

PALOMA

clock-img

23.10.2007, 12:58

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

junior, verjamem, da si najtežje dala skozi (izbira žare user posted image user posted image ), zdaj te čaka še ena težka stvar - pogreb user posted image ,.... verjamem, da boš zmogla. Glede strahu - naj te ne bo strah. Česa te je strah? Rad vaju je imel in on si zagotovo ne bi želel, da te je strah v lastnem domu.

user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

23.10.2007, 13:22

clock-img

Anonimen

Draga junior, veliko mislim na tebe in žal mi je, da vse to preživljaš. Upam, da se čim prej sestaviš skupaj.user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 13:37

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Junior,vem da besede v tem trenutku ne pomenijo nič,ampak vseeno,drži se zaradi vajine hčerkice, potrebuje te,tako kot ti potrebuješ njo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

23.10.2007, 13:44

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Res ne vem, kaj naj ti napišem. user posted image Bolečine ni moč zbrisati, solze tečejo, pa nič ne moreš narediti. Stisni svojo punčko, opri se na dobre ljudi okoli sebe. Veliko bo vprašanj in razmišljanja, pa vse brez odgovora. Ostala pa bo lučka na nebu, angel, ki vaju bo čuval in vaju bo imel rad kot takrat, ko ste bili skupaj. Človek oddide s sveta, a bo večno v vajinem srcu.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

23.10.2007, 16:45

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Bodi močna, Junior.

Vendar si boš morala vzeti tudi čas zase in za bolečino, ki je samo tvoja.

Mislim nate.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

23.10.2007, 18:43

clock-img

spacey

pencil-img

2359

Iskreno sožalje tudi iz naše strani. user posted image user posted image user posted image

Bodi močna Junior. user posted image



_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

clock-img

23.10.2007, 19:58

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 20:27

clock-img

altati

pencil-img

5724

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

23.10.2007, 20:43

clock-img

pikica69

pencil-img

19

user posted image Iskreno sožalje, bodi močna na pogrebu in pazi nase in svojo punčko!

clock-img

23.10.2007, 21:43

clock-img

Lupita

pencil-img

514

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 21:45

clock-img

ema82

pencil-img

89

iskrene sožalje!user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 22:00

clock-img

sandrca

pencil-img

75

iskreno sožalje user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 22:15

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Iskreno sožalje, Junior.user posted image user posted image user posted image  Nepredstavljivo ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

23.10.2007, 23:07

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Iskreno sožalje!user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

23.10.2007, 23:11

clock-img

Pi-kica 1

pencil-img

1526

Iskreno sožalje. Kaj več ti ne znam rečiuser posted image

clock-img

24.10.2007, 08:12

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Iskreno sožalje. Upam, da boš dovolj močna zate in za tvojo punčko, da vse to preživiš.

clock-img

24.10.2007, 08:21

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Tudi jaz mislim na vaju. Ne gre mi iz glave, kako je življenje minljivo in kako hitro se lahko zgodijo takšne tragedije. Ne znam si predstavljati, da bi bila v tvoji situaciji in ne znam si predstavljati, kaj trenutno prestajaš..

Zato...piši, če ti to vsaj malo pomaga pri tvoji bolečini. Me smo tu, da ti lahko pomagamo, kolikor ti seveda lahko in če je to sploh možno...

V mislih sem z vamauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

24.10.2007, 08:49

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

tako kot vse ostale sem tudi jaz z mislimi z vama. saj ni besed za tolažbo. solze tečejo in naj tečejo tako gre vsaj delček bolečine ven. Vedi da nisi sama

clock-img

24.10.2007, 08:50

clock-img

anonimna thumbs up

pencil-img

315

junior user posted image user posted image user posted image user posted image  Srce se mi trga........... Ojej user posted image user posted image  Drži se, draga moja user posted image

Iz vsega srca ti izrekam globoko sožalje, tako zelo mi je hudo....... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

clock-img

24.10.2007, 09:24

clock-img

Mala_princeska

pencil-img

5621

user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje in bodi močna zaradi punčke.

user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.10.2007, 13:09

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image Iskreno sožalje! Objemi svojo punčko in bodi močna!

clock-img

24.10.2007, 15:36

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image .Na svetu ne obstajajo besede, s katerimi bi te lahko potolažila. Lahko ti samo pošljem en velik, topel user posted image . Tudi sama sem izgubila partnerja pred 1 letom in dobro vem kaj preživljaš. Če rabiš pogovor, oz. karkoli, mi piši na zs.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem