cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prometna nesreca

  
clock-img

10.01.2008, 22:01

clock-img

mama54

pencil-img

1315

Moje izkreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

clock-img

11.01.2008, 12:25

clock-img

srki

pencil-img

9222

Joj, iskreno sožalje, čeprav za nazaj, pa naj ravno tako velja.

Drži se, Karmen.

To je pa res ena huda preizkušnja, noben res ne more vedeti, kako je, ko izgubiš dve ljubljeni osebi.

Ampak, imaš zaklad, ki te bo spominjal na tvojega moža, vajino hčerkico Lauro. Bodi močna še za njo!

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2008, 19:39

clock-img

junior

pencil-img

125

joj kaj je danes za mene en grozen dan,a je kriva menstruacija,ki je prvi dan,tako sem občutljiva,takoj imam solzne oči.upam,da bo jutri boljši dan.Laura vpraša mami kje  je ati,jaz pa ja ati je umrčku....

clock-img

13.02.2008, 19:47

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

sej ne vem kaj naj ti rečem,žeilim ti,da čimprej preboliš..ne morem ti reči sej bo bolš-ker vem,da veš da enkrat bo....do takrat pa imej moč..se pa nate spomnim skoraj vsak dan

clock-img

13.02.2008, 20:00

clock-img

junior

pencil-img

125

ja sej vem,da se spomniš na mene in na Lauro,ampak tako prazna se počutim in takoj sem imela polne učke solz ko sem prebrala kar si napisala.Laura pravi mami ne jokat,in me boža.

clock-img

13.02.2008, 21:00

clock-img

madela

pencil-img

4734

Draga Junior,spremljam te že ves čas,pa vendar nisem imela besed,ki bi te potolažile. user posted image
Zelo kruto je to,kar se ti je zgodilo. Ne morem si predstavljat tvoje bolečine in mi je zelo,zelo žal zate in tvojo punčko Lauro.
Z Lauro vama želim mir v srcu in naj vama vajin angel na nebu pomaga prebroditi bolečino skozi katero se prebijata iz dneva v dan. user posted image

clock-img

14.02.2008, 09:34

clock-img

snake

pencil-img

716

lubčka obemauser posted image

clock-img

16.02.2008, 19:15

clock-img

Mia007

pencil-img

210

Junior lubčka tebi in mali Lauri.

Se spomnim, ko je moja tamala, imela je 2,5 leti  ravno tako cca čez 6 mesecev,ko je bil mož mrtev in  ko sva šli mimo bolnice rekla "gemo atiju, gemooo atijuuu".user posted image


Bodi močna Junior...... mislim na vaju.

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..

clock-img

19.02.2008, 00:12

clock-img

soncek28

pencil-img

239

Draga Laura in Junior,sedim in prebiram vaše vrstice,in jokam kot dež,sla sem gledat album,in sem videla Lauro z atijem,jokam že celo uro.Lubice,bodite močne,tudi jaz mislim na vaju.Junior,čuvaj svojega zakladka.

clock-img

21.02.2008, 00:39

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Sožalje tudi iz moje strani,čeprav za nazaj.Bodi močna.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

21.02.2008, 01:01

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Junior in Laura...tudi jaz mislim na vaju in se vsake toliko tukaj javim...Vedi, da bo tudi za vaju prišel čas, ko bosta vedno manj jokali, ko bo za vaju vse skupaj lažje....

Držita se in se pocartajta, ko vama bo hudo. Saj imata druga drugo.....user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

21.02.2008, 09:09

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Držita se user posted image user posted image user posted image




_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

21.02.2008, 12:23

clock-img

junior

pencil-img

125

evo danes sem kupila avto,še Laurin sedež je treba notri montirat pa ne vem na katero stran ga je bolje postaviti.

clock-img

21.02.2008, 12:25

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

IZVIRNO SPOROČILO: junior

evo danes sem kupila avto,še Laurin sedež je treba notri montirat pa ne vem na katero stran ga je bolje postaviti.



Mi smo ga dali odzadaj, ne za voznikom, temveč za sovoznikom, da kljub temu lahko lažje nazaj pogledaš ali mu pobereš kakšno padlo igračko....ali pa ga enostavno pobožaš. Nam se pač zdi bolj pregledno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

21.02.2008, 12:38

clock-img

sazi

pencil-img

5175

evo danes sem kupila avto,še Laurin sedež je treba notri montirat pa ne vem na katero stran ga je bolje postaviti



po statistiki je najbolj varno mesto v avtomobilu na sedežu za sovoznikom

clock-img

21.02.2008, 12:39

clock-img

junior

pencil-img

125

ja sej jaz sem tudi premišljevala,da bi ga dala za sovoznikov sedež iz istih razlogov.samo moram nekoga dobiti,da mi ga montira,kajti jaz ga ne znam.

clock-img

21.02.2008, 12:51

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Mi imamo tudi avtosedež za sovoznikom!
Kateri avtosedež pa ima?Jaz sem tudi rekla, da ga ne znam montirat in sem se potem kar lotila in je čist simpluser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

22.02.2008, 10:09

clock-img

smigli

pencil-img

1088

Tudi moj sine sedi za mojim hrbtom, ker statistika pravi, da je tam najbolj varno (upam). user posted image

Ob prvem pogledu na avtosedež, sem se tudi jaz vprašala, kako naj to reč montiram. Razmišljala sem na koga se lahko sploh obrneš, če tega sam ne znaš, mehanika user posted image user posted image user posted image ? Uf bi se mi smejali v kaki mehanični delavnici! No sem zavihala rokave, navodila v roke in glej sploh ni težko, celo enostavno! Poiskusi sama, boš vidla, da je simple!

lp, nerodni Smigli!  user posted image

clock-img

22.02.2008, 10:15

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

jaz imam malega za sovoznikovim sedežem. Sem ga imala za voznikovim ampak ga nisem videla kakšne luparije počne, pa sem prestavila.

Če pa imaš težave z montažo, kar sigurno nisi edinauser posted image , pa mislim da te noben ne bo postrani gledal če se zapelješ na AMZS in prosiš da ti ga montirajo, pa še sigurno bo prav namontiran. Ali pa prosi kakšnega sosdeda.

clock-img

25.02.2008, 20:44

clock-img

junior

pencil-img

125

Joj celi cirkus je bil z otroškim avtosedežem,najprej sem jaz probala,pa ni šlo potem sem prosila soseda ,pa ni šlo,naslednje jutro sem prosila prijatelja,ki ima 4 mesece starejšega sina ,pa ni šlo, pa še soseda ki ima tudi majhne otroke,pa ni šlo.nato sem šla na AMZS kakor ste mi svetovale in so mi rekli da so mi slabo svetovali nato je prišel en mlad fant in on poskusil in ni vrag uspelo mu je .joj kako sem bila vesela,vprašala sem ga kaj je naredil,pa je rekel ja montiral sem ga tako kot treba.

clock-img

26.02.2008, 20:11

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

user posted image user posted image user posted image  za avto in namontiran sedež. Dobro ste se namatraliuser posted image

Uživajta na potepanjihuser posted image

clock-img

04.03.2008, 10:57

clock-img

junior

pencil-img

125

ja se sploh ne da opisati kakšen je to občutek dober ko te na dvorišču čaka svoj avto,pa nobenega ni treba prositi,da te kam pelje.res super sem zelo vesela,in Laura tudi prav uživa ko se voziva naokoli,danes sem jo celo v vrtec peljala ko je pa tako lilo kot iz škafa,pa še če be šle peš bi tako po lužah skakala  je že doma rekla da bo.

clock-img

04.03.2008, 13:55

clock-img

smigli

pencil-img

1088

IZVIRNO SPOROČILO: junior

Joj celi cirkus je bil z otroškim avtosedežem,najprej sem jaz probala,pa ni šlo potem sem prosila soseda ,pa ni šlo,naslednje jutro sem prosila prijatelja,ki ima 4 mesece starejšega sina ,pa ni šlo, pa še soseda ki ima tudi majhne otroke,pa ni šlo.nato sem šla na AMZS kakor ste mi svetovale in so mi rekli da so mi slabo svetovali nato je prišel en mlad fant in on poskusil in ni vrag uspelo mu je .joj kako sem bila vesela,vprašala sem ga kaj je naredil,pa je rekel ja montiral sem ga tako kot treba.



Hejla, lepo da se nam spet oglašaš, te imam v mislih! user posted image

Kaj za en sedež pa so ti prodali, da si se tako namučla? user posted image

clock-img

24.03.2008, 20:48

clock-img

junior

pencil-img

125

ja včeraj smo bili na obisku pa so kazali Lauri slikce od atija pa je rekla da je ati na sliki in da je ati umrcku in da se je z avtom bum,tko da so kar vsi debelo gledali.
lp LAURA IN KARMEN

clock-img

25.03.2008, 08:27

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Ojla Karmen,

samo pozdravim Te,  velikokrat mislim na vaju.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem