cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prometna nesreca

  
clock-img

24.11.2007, 22:22

clock-img

eva1

pencil-img

4835

user posted image user posted image user posted image pazita naseuser posted image user posted image user posted image

clock-img

25.11.2007, 18:32

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

 
Zdaj komaj
sem prebrala, kaj se je zgodilo. Draga Junior, bodi močna za sebe in hčerkico. V takih trenutkih je tako težko najti prave besede.
Z vama smo vsi na tem forumu. DRŽI SE. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.11.2007, 21:37

clock-img

Anonimen

Draga Junior!
Težko je če igubiš očeta, mati- sorodnika. Ampak izgubiti ljubezen svojega življenja pa je naj huje. Nemorem si prestavljati tvoje bolečine ampak ti kljub vsemu izrekam sožalje in ti želim da bi si hitro opomogla. user posted image  naj ti bog da moč. Me na forumu pa smo s tabo in smo ti v oporo. VEDNO!

user posted image TOPEL OBJEM TEBI IN TVOJI PIKICI!

clock-img

02.12.2007, 20:01

clock-img

mulatka

pencil-img

47

Draga Junior, ravnokar sem prebrala user posted image ........moje sožalje.....Tudi sama sem ostala sama pred 10 leti, ko je bila hčerkica stara 2 leti........ Ni lahko, ampak srčka-hčerkico  imaš ob sebi...... v veliko pomoč ti bo.... Drži se....Ven, ven, ven.....ne doma se zadrževati.... Če želiš mi lahko pišeš pod osebna...

Junior....DRŽI SE, čas poceli rane...., ne daj se.........user posted image

_____________________________

Rada te imava zaradi takšne, kot si,
zaradi tvoje iskrenosti in optimizma.
Rada te imava, ker si resnična, realna...
Rad te imava, ker si posebna.

clock-img

02.12.2007, 22:15

clock-img

junior

pencil-img

125

ne vem kaj je danes en čuden dan,tako me v prsih tišči.Laura je bila proti večeru že tako utrujena,da je samo še padala,malo nazaj se je zbudila in tako močno jokala,da sem potem še jaz začela,tako mi je hudo jo gledat ko joka.tako sem utrujena pa ne morem spati.
lahko noč Karmen in Laura

clock-img

03.12.2007, 07:46

clock-img

samomi

pencil-img

39

kaj naj ti rečem? Ali imaš v tem trenutku koga na katerega se lahko opreš in se mu zares zaupaš, da ti ni treba resnice skrivati in lagati, kako si dobro, čeprav nisi? Upam, da se boš psihično dobro pripravila na prihajajoče praznike, kajti to zna biti zelo stresno obdobje, saj bosta prvič brez moža in očeta. Da ne bosta sami, vzemi mamo s sabo, ki je tudi ostala sama in pojdite skupaj nekam za par dni.

Velikokrat se spomnim na vaju in tudi med prazniki bosta v mojih mislih. Kadar se z možem skregam, se spomnim nate in pomislim, kakšen bedak sem ker se obremenjujem z malenkostmi, saj se ne zavedam, kako hitro se mi lahko življenje obrne na glavo, tako kakor tebi.

Ne vem no, kjer je ljubezen pride smrt ali bolezen, spet drugi se pa ločujejo in pobijajo med sabo. Kam gre ta svet?


Upam, da te nisem s tem pisanjem spravila v slabo voljo, ampak danes imam tak dan, da mi gredo takšne misli po glavi. Lepo se imejta in oglasita se še kaj. Čao

clock-img

04.12.2007, 11:29

clock-img

junior

pencil-img

125

ja samomi ful si dobro napisala,včasih res pride kak dan ko človek razmišlja o malenkostih i kreganju,ampak to je del življenje in tako je povsod,nekateri se hvalijo kako se dobro razumejo,pa to v resnici sploh ni res.
lp Karmen

clock-img

22.12.2007, 23:02

clock-img

kew kew

pencil-img

85

junior in Lavra, velikokrat se spomnim na vaju. Pa verjamem, da še marsikatera RRjevka.

Kako sta?
V tem prazničnem času vama prav iz srca, še bolj kot sebi, želim lepih trenutkov in vse dobro - preizkušenj je bilo itak dovolj, preveč.

junior, oglasi se nam kaj.

clock-img

23.12.2007, 16:01

clock-img

junior

pencil-img

125

Ja evo ravnokar sva z mami okrasile novoletno jelko,danes je imela Laura v moji službi dedka mraza,pa ker nimam avta je bila zelo prijazna ena iz službe,da sva se lahko skupaj peljale na dedka mraza,ki pa ni tako blizu.Malo nazaj je bila Laura cel teden zelo bolna,sicer viroza ampak v zelo hudi obliki.Jaz sem pa tudi kar naprej nekaj bolna.
Imejte se lepo,čao čao.Karmen in Laura

clock-img

23.12.2007, 17:37

clock-img

kew kew

pencil-img

85

OOOOO, junior, sem te pa prav vesela....user posted image user posted image .
Še malo pa bo konec tega leta pa še čisto malo pa bo tudi konec zime, bodo šle bolezni šc šc šc. Pa bo bolje.
Držita se!

clock-img

23.12.2007, 17:42

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

tudi mi ti želimo mirno in lepo novo leto..user posted image

clock-img

26.12.2007, 21:09

clock-img

arielca

pencil-img

2312

junior in Laura, naj se rane čimprej pocelijo, naj se bolečina spremeni v niz spominov in naj v vajini srci posije žarek topline, sreče in zdravja. SREČNO!
 
user posted image
 

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

26.12.2007, 22:49

clock-img

saraja

pencil-img

770

Tudi jaz mislim nateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

27.12.2007, 14:36

clock-img

tananejka

pencil-img

1205

Karmen in Laura!

Naj vama novo leto prinese moč, da bi premagali bolečino in našli nov smisel življenja. Imata ena drugo, imata medsebojno ljubezen, naj vaju spremlja še zdravje in zmogli bosta premagati vse prepreke, ki vaju čakajo v letu 2008.


SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.12.2007, 18:11

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Dragi Karmen in Laura, tudi v mojih mislih sta, še posebno v teh prazničnih dneh, pogosto in vama iskreno želim, da vama bi leto, ki prihaja, prineslo same dobre in pozitivne stvari, kajti presneto si jih zaslužita. Kljub vsemu, lepo lepo praznujta, privoščita si in veliko zdravja vama želim.user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

01.01.2008, 16:58

clock-img

junior

pencil-img

125

SREČNO,ZDRAVO,ZADOVOLJNO NOVO LETO 2008 VAM ŽELITA LAURA IN KARMEN.

clock-img

01.01.2008, 17:11

clock-img

Anonimen

Tudi tebi in punčki vse dobro   user posted image

clock-img

01.01.2008, 17:14

clock-img

Anonimen

Tudi mi2 vama želiva vse dobro :).

clock-img

01.01.2008, 17:39

clock-img

Mia007

pencil-img

210

Junior, tudi tebi in tvoji punčkici vse naj, naj. Tudi sama sem na istem kot ti, samo da meni je mož umrl pred 8 leti. Čuvajta ena drugo in naredita si vsak dan tak, da vama bo lepo. Velkegaaaaaaaaaaa cmokaaaaaaaaaa o obema.. SREČNO!!!user posted image

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..

clock-img

08.01.2008, 18:24

clock-img

junior

pencil-img

125

no sej mia delam čedalje bolj na tem,da je meni in Lauri kar se da lepo.Pride kakšen dan ko se samo jokavauser posted image ,ampak če sva žalostne se pač jokava .
lp Karmen in Laura

clock-img

08.01.2008, 22:42

clock-img

kew kew

pencil-img

85

junior, prav je, da jokata, ko se vama pač joče. Najslabše je potlačiti žalost, se pretvarjati, kot da se ni zgodilo in se delati močno.
Lepo je, da imata druga drugo. In verjemi, mnogo nas je, ki vaju nismo pozabili - ko se spomnim na vaju, vama želim vse dobro in prosim za angelčke.
Počasi pa bo šlo, boš videla. Srečno!

clock-img

09.01.2008, 09:55

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sem komaj sedaj zasledila, da si izgubila tudi očeta. Sožalje.
Sem pa vesela, ko prebiram, da sta bolje. Držita se obe z Lauro. user posted image , ki je res zelo lušna pupika.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

10.01.2008, 08:39

clock-img

smigli

pencil-img

1088

Karmen in Laura!

Tudi v mojih mislih je vedno prostor za vaju. Pridne bodte, rade se imejte in le tako naprej.
Pa še javte se kaj!
user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2008, 10:04

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Šele sedaj sem prebrala in še enkrat moje sožalje!user posted image
Velikokrat se spomnim na vaju!Držita in ostanita močniuser posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

10.01.2008, 13:03

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

Šele sedaj sem prebrala.
Iskreno sožalje in upam, da se čim prej opomoreta.
Pravijo, da čas zaceli vse rane, ampak kdor tega ne doživi, najbrž ne more vedeti kako je, tako da še enkrat iskreno sožalje in držita se!!!
te so za srečo v življenjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti pa so objemčki od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sandra

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem