cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prometna nesreca

  
clock-img

05.11.2007, 07:20

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

Junior!

Upam, da je tvoja deklica ozdravela in da boš lahko šla na pogreb. Danes je pred teboj še en čustveno zelo naporen dan, toda jas mislim da moraš it, zaradi sebe, zaradi očeta.
Piši, povem ti, da ti bo lažje, če boš svojo žalost delila. Meni je pomagalo.
Topel objem

clock-img

05.11.2007, 15:39

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

sožalje ob tako hudi izgubi dveh ljubljenih oseb. naj ti bo hčerkica steber moči in novega dneva.




_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

05.11.2007, 18:45

clock-img

junior

pencil-img

125

No Laura je danes še bolna,tako,da jo nisem mogla peljati v vrtec,se je pa ponudila babica da jo bo pazila za čas ko bo pogreb.
Dan je bil prekrasen sončen,tako,da smo tudi ta pogreb lepo končali.
Včeraj se je Laura po telefonu z atijem pogovarjala,je rekla ati Lauri tuki in gledala mene kako so mi solze lile,tako mi je bilo hudo,Laura pa mami nehi no im me božala in lubčkala.
lp Karmen

clock-img

05.11.2007, 18:57

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

ne znam si predstavljat tvoje bolečine...moja prijateljica je ostala sama s 4otroci.najmlajša je imela 2m zato vsaj približno vem kako hudo je.
velik mislim nate čeprav te ne poznam.upam,da boš lahko od nekje srkala moč,da boš lahko prebolela ...... čuvaj user posted image ,pa upam,da kdo čuva nate v teh hudih časih

clock-img

05.11.2007, 23:09

clock-img

kew kew

pencil-img

85

junior, tudi jaz spremljam tvojo žalostno pot... in nimam besed... sploh ne takih, ki bi te potolažile - če takšne sploh obstajajo...
Vedi pa, da molim zate in tvojo punčko.
Vse dobro ti želim"

clock-img

06.11.2007, 20:39

clock-img

siskamiska

pencil-img

1978

iskrene sožalje user posted image

clock-img

06.11.2007, 21:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.11.2007, 21:13

clock-img

abj

pencil-img

39

Tudi moje sožalje. Naj ti bo v tolažbo, da nas veliko misli nate. Žaluj, jokaj. Če moreš, pojdi v službo. Med ljudi. Mož in oče pa naj ti kot angela čim bolje pomagata to hudo preživeti.

clock-img

06.11.2007, 22:37

clock-img

junior

pencil-img

125

Sem iz Ljubljane.Danes ponoči nisem skoraj čisto nič spala,luč je celo noč gorela,jaz imam pa take strahove,da ni za povedat.
lp Karmen

clock-img

06.11.2007, 22:49

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Junior, tudi jaz mislim nate..na vaju. Groza me je, ko berem in si sploh v sanjah ne morem predstavljati, kaj prestajaš. Imam lahko samo občutek, kaj to pomeni. Kaj več pa ne.

Ah, junior, saj ne vem, kaj naj sploh pišem....Resnično se mi smiliš in tvoja zgodba mi je šla do srca.

Pocartaj Lauro, stisnita se v postelji, da vama bo lažjeuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

06.11.2007, 22:51

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Če potrebuješ pomoč, karkoli... se mi lahk javiš na ZS.

clock-img

06.11.2007, 22:51

clock-img

lindy

pencil-img

937

Draga Junior tudi jest upam, da se bo vse dobro izšlo, mi je full hudo zate, če pa kaj rabiš kakršnokoli pomoč pa ti z veseljem pomagam!

clock-img

07.11.2007, 20:32

clock-img

Kanny

pencil-img

121

Moje sožalje Karmen! Me je zelo pretreslo.

Bodi močna zase in za svojo punčko.

clock-img

07.11.2007, 20:54

clock-img

Gina

pencil-img

12402

junior, kaj pa če bi tvoja mami še spala pri vama nekaj časa, ali pa da bi ti šla tja, bi ti bilo lažje? Če te je strah teme in samote, si prižgi lučko vsaj v predsobi, pa radio si vklopi čist potihem ponoči, da ne bo čist tiho.
Tolk mi je hudo zate. user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.11.2007, 23:00

clock-img

junior

pencil-img

125

ja sej točno to delam,radio igra,luč gori,zdej se bomo že skor navadli,da je tko normalno.sej sem mami prosila,da je pri meni,ker če ne se mi bo pa kar strgalo.
Laura je šla danes v vrtec.
lp Karmen

clock-img

07.11.2007, 23:07

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Oj Karmi kako si ?Kako mami in Laura lahko poišeš na zs.

Katarina

clock-img

07.11.2007, 23:08

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Junior, vidim, da še ne spiš....user posted image  Torej je Laura že zdrava, če je šla v vrtec? 

SEm zadnjič gledala tvoj album, pa vidim, da zelo radi spiteuser posted image ...ali pa se vsaj zadržujete v postelji. Laura je pa resnično lepotička, pravi pupa. 

Si se javila kateri od punc, ki so ti ponudile pomoč? Za Jano73 ti lahko garantiram, da je fajn punca(saj je Štajerkauser posted image , ki živi v LJ), sem jo imela čast spoznati, ostale pa najbrž tudi....







_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

08.11.2007, 00:23

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Tudi jaz kar ne morem pregnati tvoje situacije z mojih misli. Tako hudo mi je, da moraš vse to prestajati, pa ne morem nič spremeniti. Če ti lahko kako pomagam, se javi na ZS. Jutri, čez en teden ali mesec, kadarkoli.

Mislim na vaju. user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

09.11.2007, 18:48

clock-img

junior

pencil-img

125

joj sploh ne morem verjeti kako hitro gre čas naprej.skoraj tri tedne je minilo od njegove smrti,pa izgleda kot,da bi se vse skupaj zgodilo včeraj.v Laurini posteljici so žoge in igračke,Laura pa spi v atijevi postelji.kar zvije me ko omeni atija.npr.prideva iz vrtca domov pa pred vrati ko odklepam reče ati.
lp Karmen

clock-img

09.11.2007, 19:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.11.2007, 19:31

clock-img

junior

pencil-img

125

ja pa točno tako kot si napisala je živa resnica.vse to mi roji po glavi.jaz te poznam in tvojega sina tudi,ko sva bile z Lauro lansko leto septembra na tistem sejmu na gospodarskem raztavišču.sem čisto zmešana ne spomnim se kako se imenuje tisti sejem.
lp KARMEN 

clock-img

09.11.2007, 22:06

clock-img

arielca

pencil-img

2312

junior, mislim nate in ne najdem besed tolažbe, verjamem pa, da bo čas pocelil rane in da boš našla srečo, ki si jo zaslužiš. Pazi nase in na svojo malčico user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

10.11.2007, 23:24

clock-img

junior

pencil-img

125

ja takole je to,bolečina je neznosna tako,da tisti ki to ne poskusi niti drobtinice pojma nima kaj to pomeni.l
lp KARMEN IN LAURA,LEPO SPANČKAJTE.

clock-img

10.11.2007, 23:28

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ubogici, tudi jaz se velikokrat spomnim na vaju in vama pošiljam same dobre misli.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

10.11.2007, 23:31

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

, ki živi v LJ), sem jo imela čast spoznati, ostale pa najbrž tudi....





A jaz sem pa vosek?Spadam  samo pod "ostale"?user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem