cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: prometna nesreca

  
clock-img

30.10.2007, 10:22

clock-img

delfinčica

pencil-img

183

Junior... iskreno sožalje... sploh ne vem, kaj drugega napisati. Bodita močni s hčerko.

clock-img

30.10.2007, 14:27

clock-img

junior

pencil-img

125

ja mami sem prosila,da je pri meni,se verjetno sploh ne zaveda koliko to meni pomeni,to samo jaz vem.
drugač pa Laura spi v atijevi postelji,sploh noče v svoji posteljici spati,se pa tako premetava ponoči,da je enkrat na eni strani,drugič na drugi,bojim se da ne pade s postelje ,no sej enkrat je že,mogoče bom mogla kupit ograjco.
lp Karmen

clock-img

30.10.2007, 15:41

clock-img

samomi

pencil-img

39

junior, še enkrat iskrene sožalje tudi od mene. Držite se, sedaj  ste 3 ženske ostale brez svojih moških. user posted image user posted image

clock-img

30.10.2007, 22:00

clock-img

frrrr

pencil-img

6265

moje iskreno sožalje ob dvojni izgubi! bodi močna zaradi hčerkice! pa ne pozabi na svoja čustva in se komu zaupaj! 

clock-img

30.10.2007, 22:16

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Ojoj, junior, še dobro, da je mami prišla k tebi. Povej ji, da ti to ogromno pomeni. Naj bo še z vama. Najbrž bo še preteklo precej časa, da boš k sebi prišla. Po moje si še v šoku, oz. v stanju, ko se ti zdi, da vse skupaj ni res, da ne more biti, da sanjaš, pa si čisto otopela v srcu od hudega, zato da sploh lahko preživiš. Otrok te čuti, stisni se k njej, pa bosta druga drugi v pomoč. Čisto ok je tako. Čas bo zacelil rane, obljubim. Hudo mi je zate, če ti lahko kako pomagam, piši.user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.10.2007, 22:25

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

O, Junior, tako mi je hudo zate! Iskreno sožalje ob izgubi očeta.

clock-img

30.10.2007, 23:11

clock-img

arabela*

pencil-img

29096

iskreno sožalje tud z moje strani.Stisni punčko k sebi,zdaj še bolj potrebuje ljubezen.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

clock-img

31.10.2007, 03:39

clock-img

pearl

pencil-img

426

Moje iskreno sožalje. Objemi Lauro in jo fejst stisni k sebi, saj je to tudi del dragega, čuvaj jo.

clock-img

31.10.2007, 11:26

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

še enkrat iskreno sozalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

31.10.2007, 15:21

clock-img

TARA in MAJ

pencil-img

2287

user posted image sožalje tudi od mene

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI

clock-img

31.10.2007, 20:07

clock-img

Sandrin

pencil-img

412

Karmen!
 
Vsi bližnji, ki smo jih ljubili,
nas s smrtjo niso zapustili.
V ljubezen so se spremenili,
z njo naša srca napolnili!

[link=http://www.najdi.si/redirect/multimedia.jsp?redirect=http%3A%2F%2Fwww.katedrala.si%2Fartman%2Fuploads%2Fsveca.jpg&resulturl=http%3A%2F%2Fwww.katedrala.si%2Fartman%2Fuploads%2Fsveca.jpg&refurl=http%3A%2F%2Fwww.katedrala.si%2Fartman%2Fpublish%2Fcat_index_35.shtml&q=sve%C4%8Da&contenttype=image%2Fjpeg][/link]

clock-img

31.10.2007, 22:04

clock-img

max81

pencil-img

3273

Iskreno, iskreno sožalje še enkrat, res mi je hudo pri srcu, kaj vse moraš prestajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  objami svojo princesko in bodi močna za obe...tudi za vaju bo posijalo sonce in upam, da čim prejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.10.2007, 22:24

clock-img

Janeja

pencil-img

2272

Iskreno sožalje. user posted image

Ostala sem brez besed, ne morem verjeti, da je lahko toliko hudega na enkrat v eni družini.
Bodi močna za svojo hčerkico, vseeno pa si vzemi tudi čas za žalovanje, za jok in solze. Ne zapiraj se vase, pogovarjaj se in deli svoje občutke, pa čeprav samo tukaj ...
Verjamem, da bosta z mamico zdaj ena drugi v oporo. Tvoj mož in oče pa zdaj od daleč pazita na vas ...




clock-img

31.10.2007, 22:39

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Ne vem, kaj naj napišem razen iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

clock-img

31.10.2007, 23:11

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Ne morem verjet, koliko žalosti na kupu user posted image  iskreno sožalje še za očeta!

Včeraj sem delala pa me je ena oseba vprašala,kako,da že delam,pa da se ji nič žalostna ne zdim.
 
sploh se ne oziraj na to kaj ljudje govorijo...to so tudi meni nekateri očitali, ko mi je umrl oče (in se mi je podrl svet)-ampak moj oče bi že vedel kako je v resnici, tvoj pa tudi sigurno!

clock-img

04.11.2007, 01:01

clock-img

Anonimen

Prejmi iskreno sožalje Junior ob izgubi tvojega očeta in tvojega moža.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako kruta je lahko usoda, kako je to mogoče, da se zgodi naenkrat takšna tragedija.

Upam, da boš zbrala moč in zdržala to težko obdobje, saj veš, zdaj ti pa res mora posijati sonček in res ti želim, da bi zopet prišla sreča  v tvoje življenje.

Predvsem zaradi tvoje lepe punčke, tak cukrček je na tvoji slikici....

clock-img

04.11.2007, 13:55

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

iskreno sožalje

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

04.11.2007, 14:21

clock-img

triša

pencil-img

550

Moje iskreno sožalje. user posted image

clock-img

04.11.2007, 15:22

clock-img

Noseckica

pencil-img

1173

MOJE ISKRENO SOŽALJE!
 
 

clock-img

04.11.2007, 18:59

clock-img

junior

pencil-img

125

evo jutri zjutraj imamo pogreb za očita,moja hčerka je pa včeraj zbolela.
no kaj pa sedaj naj naredim,ko gre narobe gre pa res narobe.
upam,da bo do jutri zdrava.
lp Karmen

clock-img

04.11.2007, 19:01

clock-img

Gina

pencil-img

12402

O, junior, poskusi dati vendarle deklico nekomu, ki mu zaupaš za tiste par ur. A maš koga, ki bi ti pomagal?

clock-img

04.11.2007, 19:52

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

junior , bodi močna. Če želiš, še vedno velja ZS user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

04.11.2007, 21:33

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

user posted image JUNIOR jaz in moja druzina ti izreka iskreno sožalje prosim javi se mi na ZS ker bi ti rada stala obstani ob boleči izgubi tvojega partnerja.punce zavedajte se da sta bila res lep par poznam jih osebno!Karmen bodi močna zase in za svoji pikico

clock-img

04.11.2007, 21:45

clock-img

eya

pencil-img

4615

Ojej, Junior-sožalje tudi ob izgubi očeta. Zadnje tedne ti pa res ni lahko-drži se...

clock-img

04.11.2007, 22:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem