cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Izpoved hard core dojilje

clock-img

18.10.2007, 12:13

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

user posted image user posted image user posted image tale je pa dobrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

18.10.2007, 13:57

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Tud jaz sem se nasmejalauser posted image ! Ful dobr si napisala.

clock-img

18.10.2007, 14:43

clock-img

altati

pencil-img

5724

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ... uh, tvojo knjigo bi pa na eks prebrala user posted image



se samo podpišem in upam, da me ne čaka kaj podobnegauser posted image

clock-img

19.10.2007, 23:12

clock-img

Anonimen

Luštno napisano. user posted image

clock-img

20.10.2007, 09:40

clock-img

caillou

pencil-img

1854

Alice, zelo dobro napisano. Najbolj zanimivo in resnično pa se mi zdi tisto, ko si napisala, da ti po prvem letu še vse ploska in hvali, v naslednjem letu pa se že posluša o neokusnosti in celo Ojdipov kopmleks se začne pojavljati. Zanimivo ne, kako ljudje kar čez noč spremenijo mnenje in ukrivijo  hrbtenico.

Tudi sama se lahko štejem med tahude dojilje (sem se pred leti), vendar dejstvo, da je imela prijateljica Mina doma zalivančka, nikoli ni izzvalo mojo nestrpnost. In kako biti potem strpen pri drugih, bolj perečih zadevah, če že pri navadnem hranjenju ne gre user posted image ? Samo pobožne želje morda.




_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

20.10.2007, 09:56

clock-img

*lenc@*

pencil-img

4637

Še enkrat se vprašam, je to res?!user posted image
Zelo dobro in zanimivo pišeš, dobra bi bla za knjigo napisat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

clock-img

23.10.2007, 23:17

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

user posted image user posted image user posted image
Še ena hard core... Mama zizaland, tudi dojim skoraj neprekinjeno že 3 leta. Pa še nič ne kaže, da bom čajne vrečke dobila nazaj. Ko ko knedl nehal vlečt, bodo po mojem samo že tiste vrvice od čajauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem