cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROSESKI

  
clock-img

16.10.2007, 19:19

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Evo nisem ga poznala, pa sem si potegnila njegove pesmi dol z neta in takoj mi je zlezel v srce, tako lepe pesmi je imel, škoda ga je....Toše počivaj v miru user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 19:27

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

16.10.2007, 20:14

clock-img

Anonimen

Vem da sem tečna, danes ob 23 je dokumentarec o njemu na Pink tv.

clock-img

16.10.2007, 20:20

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Vem da sem tečna, danes ob 23 je dokumentarec o njemu na Pink tv.



si ziher? bom gledala user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

16.10.2007, 20:24

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

sj nočem bit osaldna samo zdj ko poslušam komad moja..je pa res lepo zapel in mi solze tečejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 20:28

clock-img

VesnaLana

pencil-img

189

Čist preveč premladih umre v prometnih nesreča, res grozno kaj se to dogaja. user posted image

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

clock-img

16.10.2007, 20:35

clock-img

zungi

pencil-img

290

Naj vam napišem nekaj kar sem jaz pred slabim mesecem sanjala in sedaj vrtim film nazaj- sem popolnoma šokirana.
Večina mi verjetno ne bo verjela pa vam bom vseeno napisala: sanjala sem da je nenadoma umrl prav Toše in da je bil cel dan v znamenju žalovanja.Samo o tem se je govorilo in pisalo, ja in pol sem se zjutraj zbudila in si rekla, ma ti si nora, kake sanje maš.
No pa sem pozabila na to, do danes pop. ko sem obešala perilo in mi je spomin začel delovati ter se spomnila na te moje sanje.user posted image user posted image
Me je kar groza in strah. Obdajajo me čudni občutki, saj človeka nisem nikoli videla v živo kaj šele poznala.
Pa vendar je to zgolj naključje ali ..... user posted image

clock-img

16.10.2007, 20:36

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

Jast sem že ves dan žalostna. Nisem ga ravno poslušala, je bilo pa prijetno poslušati njegovo glasbo, njegov glas.
Zelo me žalosti, da danes na cesti vsak dan toliko ljudi umre.
Sploh pa, ko pomislim koliko km dnevno sama naredim. recimo, 6 mesecev sem se vsak dan vozila v konjice iz LJ. Hvala bogu, da sem nazaj v svoji pisarni.


Toše, srček si bil. Počivaj v miru.

Zvezdicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

16.10.2007, 20:41

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

zungi-jaz ti verjamem,kajti moja sestra ima tudi na čase kakšne sanje-na tak način.ja fanta je res škoda,bil je moje starosti..nisem bila ravno njegova oboževalka,ampak vsakega človeka je škoda,sploh če ga vzame cesta.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

16.10.2007, 20:49

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

nisem poslušala njegovih pesmi, ampak mi je vseeno hudouser posted image    

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

16.10.2007, 20:54

clock-img

Anonimen

Iz ure v uro prihajajo novice o fantu,šele sedaj vidim,da je res umrl velik človek,ki je svoj prosti čas in zaslužek podaril v humanitarne namene.
Takih je pa res škoda.
Kot Unicefov ambasador dobre volje je posnel tudi pesem ''This World'', s katero je želel pomagati otrokom. Njegova priljubljenost je z leti rasla, pri čemer je imel ogromno humanitarnih koncertov. Kot človekoljub je rad pomagal, pri čemer ni nikoli okleval. Deloval je humanitarno, kadar koli je bilo potrebno, ne glede, ali je šlo za akcije za pomoč otrokom s posebnimi potrebami ali pa za pomoč siromašnim. Toše Proeski ostaja v naših srcih – s pesmijo, svojimi dobrimi deli in nesebičnim razdajanjem. Njegov prezgodnji odhod v naših življenjih pušča ogromno praznino in večno sled v naših srcih,'' so v sporočilu za javnost zapisali v založniški hiši Hit Records.

clock-img

16.10.2007, 20:55

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

nivess bom pogledala ta dokumentarec sigurno.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

16.10.2007, 20:56

clock-img

Enolla

pencil-img

900

Počivaj v miru Toše. Ena prvih debatu tukaj na RR v kateri sem sodelovala  je bila kdo je on, ker ga nisem "poznala". Sedaj vem.



_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

clock-img

16.10.2007, 20:56

clock-img

Anonimen

Pogreb je jutri ob 13 h s prenosom na makedonski tv.user posted image

clock-img

16.10.2007, 20:59

clock-img

Anonimen

Ne tako dolgo nazaj je eni družini kupil novo stanovanje, punčki je izročil ček in jo poljubil. Hiša pa jim je zgorela če se ne motimuser posted image

Jaz bom sigurno gledala.


Zdaj pa na pinku vsake tolko časa zavrtijo njegov komad z kocerta v BG, kjer se je na kocnu se zahvalil in rekel, ZAHVALJUJUČI OVOJ NOČI, ŽIVEČU 10 GODINA DUŽE user posted image

clock-img

16.10.2007, 21:02

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

ZAHVALJUJUČI OVOJ NOČI, ŽIVEČU 10 GODINA DUŽE



To sem tud jaz slišala, me je še bolj stisnilo. user posted image user posted image




_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

16.10.2007, 21:32

clock-img

ajja

pencil-img

513

Meni je tudi prav hudo, sem slišala po radiu, ko sem se peljala v službo in sploh nisem mogla verjeti.user posted image  Je pa bila to že ta tretja žalostna novica v dnevu, ta četrto pa sem zvedela, ko sem prišla domov. In vse prav grozne. Upam, da bo današnjega dne čimprej konec.

clock-img

16.10.2007, 21:37

clock-img

sharpy

pencil-img

570

Ne morem verjet, da je res user posted image user posted image user posted image
Počivaj v miru, Toše user posted image

Iskreno sožalje vsem svojcem user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

clock-img

16.10.2007, 21:41

clock-img

Anonimen

Še kar ne morem verjet.......

clock-img

16.10.2007, 22:03

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Še kar ne morem verjet.......

enako



punce a ma kera pesem moja

clock-img

16.10.2007, 22:06

clock-img

KBM

pencil-img

4744

punce a ma kera pesem moja




Jaz bi jo tud imela

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

16.10.2007, 22:09

clock-img

Anonimen

MOJA


user posted image user posted image user posted image user posted image  ne dojamem, še zdej ne.

clock-img

16.10.2007, 22:15

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Jaz sem dobila komad Moja, Nea _teja, če ga želiš mi pošlji mailuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

16.10.2007, 22:15

clock-img

lindy

pencil-img

937

user posted image Naj ga angelček čuva!user posted image

clock-img

16.10.2007, 22:16

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

ja sam je zelo slaba izvedba če jo ma kera prenešeno bi bla zlo vesela enako tudi jaz nemorem verjeti poslušam njegove pesmi in premišljujem

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem