cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

16.10.2007, 14:50

clock-img

Tanayya29

pencil-img

2763

joj,jst sploh še zdj ne dojamemuser posted image user posted image user posted image ...jaz,ga tudi tako rada poslušam...

sem se pa ob tem spomnila tudi nesreče Nejca iz Bepopa...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

clock-img

16.10.2007, 14:52

clock-img

scubadiver

pencil-img

2994

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jaz gledam prek Siol Tv. MTB se imenuje program.



Kok ljudi se je nabralo user posted image Joj prav hudo mi je gledat in sploh ne pridem k sebi. Grozljvo.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana

clock-img

16.10.2007, 15:03

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Obstaja link tega programa?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

clock-img

16.10.2007, 15:09

clock-img

.ču

pencil-img

1181

Šofer se baje sploh ne spominja nesrečeuser posted image ....grozn....

_____________________________

What's up :)

clock-img

16.10.2007, 15:32

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Še vedno nemorem verjet bol,ko razmišljam manj verjamem mi je pa tale komad res lep

http://www.youtube.com/watch?v=j6Sn8dV-BiI&mode=related&search=

clock-img

16.10.2007, 15:32

clock-img

barakuda

pencil-img

189

user posted image user posted image user posted image  prezgodej, velikooo prezgodej.......user posted image user posted image user posted image

Simpatičen tako in drugače, skromen, ma saj ni vredno naštevati....

Res ga je  škoda user posted image user posted image user posted image
Kako se človek potem lahko zamisli, ta hip si tu, naslednjega.... sam Bog ve....

clock-img

16.10.2007, 15:37

clock-img

total

pencil-img

4453

Sploh ne dojemam tega....user posted image user posted image user posted image ,to je pa res tragično,ker je bil res dober pevec,zakaj morajo tako mladi umret??

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

16.10.2007, 15:39

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

airbagi se sploh niso aktivirali



in to pri avtu vrednem veliko veliko denarja user posted image



ja in to touaregu..joj....grozno....

clock-img

16.10.2007, 16:06

clock-img

kačica

pencil-img

17

clock-img

16.10.2007, 16:29

clock-img

Blueberry

pencil-img

2800

user posted image Res pretresljivo. Naj počiva v miru!! user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 16:35

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jaz gledam prek Siol Tv. MTB se imenuje program.



Kok ljudi se je nabralo user posted image Joj prav hudo mi je gledat in sploh ne pridem k sebi. Grozljvo.



Jaz nimam siola user posted image Kje bi lahko gledala preko interneta?


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

clock-img

16.10.2007, 17:11

clock-img

crci06

pencil-img

1854

user posted image
Jaz sem se tudi spomnila na Nejca , pa na Pavarotija..., pa na moje kolege, ki so prezgodaj odšli zaradi bolezni ali nesreč...
user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 17:23

clock-img

Disney

pencil-img

528

user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

16.10.2007, 17:28

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Cel dan sem že v šoku, ne morem verjeti.

Dragi Toše, počivaj v miru! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Pogrešali te bomo!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 17:37

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Fantič je bil iz pravega testa.  Takih je malo. Ok, morda tudi veliko, pa ne znajo tega pokazat, nimajo možnosti nardit... On je imel. In se ni prevzel. Prvič in zadnjič sem z njim govorila/stala/si dala roko tik preden sem šla na porodniško za najmlajšega.  Po službeni dolžnosti, na otvoritvi neke bivalne skupnosti, kjer je (brezplačno) prepeval in zabaval male in malo večje otroke. Skoraj vsi niso nikoli prej slišali zanj, ko pa smo se poslavljali, je bil prijatelj od vseh. user posted image

Kar pa se tiče mene . Ni se mogel načudit, da imam že "toliiiko dece" , pa da sem tak "fajn" . Priznam, bilo mi je uf, vroče, lepo, prijetno.... Pa ne zato, ker rada slišim pohvale in ker bi bila kak zmešana kura ampak zato, ker je bil iskren. To se čuti.

Razmišljala sem, ali naj sploh kaj napišem. Da ne bi delovalo bedno, osladno.... Ker je res, da je vsaka smrt tragična. Tudi če nisi slavna osebnost.

Je pa tudi res, da sem bila prepričana, kako bo enkrat sedel na kauču, ful vredu ati,  okrog njega bodo pa migali najmanj trije otroci. Ker si je to želel in je to tudi povedal takrat.

In da ne bom osladna in točila solz, bom raje uporabila jezik naše najstnice : " To je pa res ubitačno bed..."


user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

16.10.2007, 17:40

clock-img

Anonimen

Žalostno. Škoda, res.

Naj počiva v miru. user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

16.10.2007, 17:43

clock-img

scubadiver

pencil-img

2994

Toše,
Odkar me je šokirala tale novice in mi nekako spodrezala tla pod nogami poslušam tvoje komade in ne morem verjeti da te ni več. Gledam MKTV in vidim TOŠE PROESKI 1881-2007. Letnice mi parajo srce. Spoznala sva se takrat v Portorožu na MMS. Cole Moretti je vedel kako si mi všeč in mi je rekel, čakaj imam presenečenje zate in izginil. Nazaj je prišel s tabo. Ko naju je predstavil sem jeclala kot kakšna najstnica. No potem sem se unesla in spregovorila. Celo slikala sva se. Ko sem se začela zavedati, da bomo večer preživeli skupaj so se mi spet zmehčala kolena. Celo moj najdražji zraven mene je za nekaj trenutkov nehal obstajati. Kako simpatičen si, nežen, poln energije.. ni ti bilo škoda časa da si se slikal še z drugimi oboževalkami, ki so mene in tistih nekaj deklet ki so bile z nami prav grdo gledale. Seveda, mi smo klepetali se smejali, bili s tabo v družbi. Danes po dolgem času čutim tvojo roko okoli mojih ramen ko si me takrat objel. Sama pri sebi sem se hihitala da nikoli več ne operem tiste majčke in nikoli več ne umijem rok. Če bi ti vedel za vse moje misli takrat bi verjetno kar pobegnil in bi si mislil jao jao še ena podivjana najstnica. No pa še niti najstnica nisem več bila.
Prižgala sem svečko zraven slikce mojega očeta in mame. Sedaj boš pel njima namesto meni. meni pa ostane tvoja glasba in spomini.
Odšel si prekmalu, za vedno pa ostaneš v naših srcih. Zbogom Toše user posted image user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana

clock-img

16.10.2007, 17:47

clock-img

Anonimen

Eh barbs, idi se solit, spet user posted image  pa kaj je z mano no? Res je to kar si napisala. Sicer pa človek ki zapoje takšna besedila niti ne more bit kaj drugačen ko res ena srčna, topla oseba.

clock-img

16.10.2007, 18:23

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

user posted image   Toše počivaj v miru

clock-img

16.10.2007, 18:30

clock-img

Tanayya29

pencil-img

2763

Jaz se spomnim,ko je enkrat mel en intervju,in je rekel,da v Makedoniji,ne upa sam na cesto,ker bi ga raztrgali.....
res so ga oboževali...

....prav tako kot mi v Slovenji..in drugod.....

Toše,naj te čuvajo angelčki.....
user posted image



_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

clock-img

16.10.2007, 18:46

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

user posted image

Toše R.I.P.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

16.10.2007, 18:49

clock-img

Anonimen

user posted image  user posted image

clock-img

16.10.2007, 19:14

clock-img

Anonimen

Na makedonskem veleposlaništvu v Ljubljani bodo v sredo odprli knjigo žalovanja, kamor se lahko vpišete med 9. in 15. uro.

clock-img

16.10.2007, 19:18

clock-img

Anonimen

Ogromno je storil za makedonske sirotišnice. Res je bil srčen človek.
Počivaj v miru Toše user posted image

user posted image  

clock-img

16.10.2007, 19:19

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

V pevčevem domačem kraju Kruševem bo jutri ob 13. uri njegov pogreb, lokalne oblasti pa so razglasile tudi tri dni žalovanja, in sicer od 17. do 19. oktobra.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem