cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

clock-img

28.10.2007, 16:05

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

Mene pa zanima, kaj je Esma Redžepova rekla na njegovo smrt....po mojem jo je sesul saj ga je imela ful rada....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

28.10.2007, 19:01

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144



Odklepamo prvotno temo namenjeno žalovanju za pokojnim pevcem.
 
Bodite kulturni, na primernem nivoju. To je forum namenjen izključno žalovanju in izražanju resničnega sočutja!
 
Jerneja RR



No, tega sem pa vesela.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

31.10.2007, 19:00

clock-img

podnajemnica7

pencil-img

158

Še vedno ne morem verjeti, da je Toše odšel med zvezdice. Danes sem svečko prižgala tudi zanj, da bo obvarovala njegovo dobro dušo pred zlemi dudovi, ker je ravno noč čarovnic.



< Sporočilo je popravil Solzice -- 31.10.2007 22:32:21 >

clock-img

01.11.2007, 00:01

clock-img

* Mateja *

pencil-img

1803

Sicer nisem nikoli poslušala njegovih pesmi, sedaj pa mi kar ne gre iz ušes MOoojaa,.....
Res je imel angelski glas, pa še tako luškan je bil,...Sem si že downloadala njegove komade.

clock-img

01.11.2007, 21:47

clock-img

smrka

pencil-img

3582

tudi jaz sem prizgala sveco zanj, za osebo, vredno vsega spostovanja! Premalo je takih kot je bil on!

clock-img

05.11.2007, 17:04

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

še danes jočem.težko je .boli in ne želim verjeti da ga res več ne bo.nikoli.v naših srcih bo ostal za vedno in njegova pesem bo živela z nami.kako boli ko se zgodi takšna tragedija.nisem ga imela priložnosti poslušati v živo in to bom obžalovala celo življenje.
TOŠE , ANGEL, ZAPOJ ŠE ENKRAT , DA TI SLIŠIM GLAS. I ZNAJ : PRATIM TE UVEK


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

11.11.2007, 15:46

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem si pa posnela CD. Najbolj všeč mi je komad Bor sadila moma, pa toti z Gianno Naninni v italjanščini. Prej pa sploh nisem poslušala njegovih pesmi. Sam je imel res lep glas.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

17.11.2007, 23:43

clock-img

DOLAR

pencil-img

135

Joj da se malo považim.Včeraj sem dobila dvd koncerta ki ga je imel Toše lani v Sarajevo.Odličen koncert.Ne morem se ga nagledati in same fajn pesmi poje.user posted image

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

clock-img

19.11.2007, 14:26

clock-img

Anonimen

To pa res .ma je full mega ,tale nas Tose .Glas ki ti da mravljince ,po telesu,.user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.11.2007, 15:46

clock-img

Hanna M.

pencil-img

176

tudi mene je njegova smrt zelo pretresla. Vsak dan si zavrtim kakšno njegovo pesem in kar ne morem verjeti, da ga ni več med nami. Žal mi je, da nisem šla na kakšen njegov koncert, ko je bil še živ.
Ne morem dojeti zakaj me je njegova smrt tako pretresla, kot bi izgubila koga od svojih bližnjih?!
Ko je bil še živ ga skoraj nisem poznala, zdaj pa vsak dan odtkrijem kako velik glasbenik in človek je bil. Si kar ne morem odpustiti, da ga nisem šla poslušat, ko je imel koncert v Ljubljani.
Hvala Toše za vse tvoje pesmi in tvojo ljubezen.

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

clock-img

28.11.2007, 21:30

clock-img

Anonimen

Res je bil enkraten pevec,pa luškan tudi.Škoda ker ga več ni .Mogoče bi ga pa sedaj več poslušala .Tako pa poznam ene par komadovuser posted image

clock-img

05.12.2007, 22:30

clock-img

KBM

pencil-img

4744

user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

06.12.2007, 09:14

clock-img

Anonimen

Pa verjemi.Kaj je sploh resnica o tošetu??????user posted image user posted image user posted image
''

clock-img

06.12.2007, 11:51

clock-img

Anonimen

A veš, da resnice ni in ni? Ljudje si samo izmišljujejo, da gredo revije v prodajo, .... Brezveze... Samo on je vedel resnico in mi je ne bomo nikoli izvedeli...

clock-img

06.12.2007, 18:25

clock-img

Anonimen

Najbrž,ja

clock-img

06.12.2007, 19:33

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

naj ostane to kar je bil. pošten, čuten, veren, familijaren, talentiran moški, ki je pel z dušo.
počivaj v miru angel.
te sakam


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

07.12.2007, 09:29

clock-img

Anonimen

Amenuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 18:58

clock-img

smrka

pencil-img

3582

clock-img

24.01.2008, 20:15

clock-img

Mia007

pencil-img

210

Toše bi jutri 25.1. imel rojstni danuser posted image ....SREČNO TOŠE KJER KOLI SI........user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..

clock-img

25.01.2008, 07:48

clock-img

tina a

pencil-img

626

Toše ... vse naj naj! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

clock-img

25.01.2008, 10:02

clock-img

NiLe

pencil-img

2195

Tudi jaz sem se zjutraj spomnila, da bi danes Toše praznoval 27. RD ...

Še vedno je prisoten v mojih mislih ... upam, da mu je tam gor lepo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

clock-img

25.01.2008, 18:03

clock-img

lefairyon

pencil-img

731

tošence milo 27 let...ki jih nisi dočakal...v mojih mislih boš vsako leto starejši ker ne morem...nočem dojeti da te ni več...

in zdaj na TV Paprika tebi v spomin ker si angel nad angeli...


_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

clock-img

25.01.2008, 21:28

clock-img

Anonimen

Danes ima rojstni dan(27).počivaj v miru.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem