cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

23.10.2007, 09:32

clock-img

tina a

pencil-img

626

http://www.blic.co.yu/reportaza.php?id=17036

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

clock-img

23.10.2007, 09:42

clock-img

barakuda

pencil-img

189

Jaz sem se tudi zbudila mal čez šesto in takoj pomislila nanj user posted image user posted image user posted image  Cel teden je že.....user posted image user posted image

Drugače pa kar se njegovega obraza tiče.....tisti gasilec, ki je bil prvi pri njem je komentiral, da je bil hudo ranjen in neprepoznaven.....user posted image  (ne najdem tistega članka), tako da mislim da diskutiranje o tem je res prezpredmetno....

clock-img

23.10.2007, 09:47

clock-img

barakuda

pencil-img

189

IZVIRNO SPOROČILO: arielca

http://makedonija.blogger.ba/




No tukaj sem to zasledila, pod naslovom Toše nije bio svijestan smrti!

clock-img

23.10.2007, 10:08

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ma res no se mal umirite s temi prerekanji, ker tu pa res ni pravi prostor za to. Pojdite na zs. Ker vsak lahko svoje trdi, kaj je pa res, jih pa tako ali tako zelo malo ve in nima smisla pogrevat scene.
Tukaj žalujemo za Tošejem. user posted image user posted image user posted image
Jaz ga imam tudi skoz v glavi, pa nisem bila kakšna njegova fanatična privrženka. Ampak občutek imam, kot da sem v življenju izgubila meni zelo pomembno osebo. Od kje mi to, nimam pojma, ampak očitno on res ni bil "navaden" človek. Zadnjič me je še mož presenetil, ko je rekel, da je tudi on zelo prizadet zaradi Tošejeve smrti. Pa ga res nisva prej ne vem kako poznala. Tistih nekaj pesmi, ki so se vrtele, pa kolikor je bil pač v Sloveniji. Si res ne bi nikoli mislila, da me bo kaj takega tako zelo prizadelo. Pa me je. Še zdaj sem čist obsedena z njim.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

23.10.2007, 10:15

clock-img

saraja

pencil-img

770

Tukaj žalujemo za Tošejem.
Jaz ga imam tudi skoz v glavi, pa nisem bila kakšna njegova fanatična privrženka. Ampak občutek imam, kot da sem v življenju izgubila meni zelo pomembno osebo. Od kje mi to, nimam pojma, ampak očitno on res ni bil "navaden" človek.

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica


Maxica - tako tudi jaz čutim - nisem bila prej nikoli njegova fanica, kaj se pa zdaj z mano dogaja pa še sama ne vem.



_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

23.10.2007, 10:16

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Jaz se tudi ne morem nikakor pobrat.user posted image user posted image user posted image user posted image  

clock-img

23.10.2007, 11:51

clock-img

Tina1

pencil-img

310

Evo, pa sem se še jaz opogumila in se oglasila.
Ko sem izvedela, da je umrl Toše sem imela mešane občutke, kot da ne bi sploh hotla vrjet, dojet, da je to res. To se mi je dogajalo do petka, potem pa, v soboto, kot strela z jasnega me ja pa tako zabolelo, da se še danes nisem pobrala. Prebrala sem vse linke(hvala Marina1, hvala vsem ostalim). Cel vikend sem v sebi čutila, kot nekakšno praznino, kot da imam luknjo v sebi, cmok v grlu, kepo v želodcu, kot da bi se od znotraj tresla. Poslušam njegovo glasbo, stiska me pri srcu, hudo mi je, na jok mi gre. In na jok mi gre še danes, en teden po nesreči. In zdi se mi da bo tako še dolgo. V sanjah ga vidim, slišim peti.Na momente sem odsotna, zamišljena, ampak vem da nisem sama, pridem na forum in vas berem, tako vem, da nas je veliko, ki čutimo isto, in hvala za to, da se lahko tako na daleč tolažimo, napišemo kaj čutimo in mislimo.
Danes, en teden po nesreči me je nekaj zbudilo, prvo sem v sanjah videla kot prazno cesto, odprem oči, pogledam na uro 6.20.
Marina1 ne odhajaj. Tako rada sem prebirala tvoja sporočila, tako rada sem prebirala linke, ki si jih prilepila.
Verjemi tudi Toše ne bi rad videl, da se ne bi več oglasila, kaj napisala.
Se opravičujem, ker sem kar padla v debato, ampak sem mogla nekje in nekomu zaupati svoje občutke.

Naj živi vedno in večno v naših srcih.

Lp

clock-img

23.10.2007, 11:55

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

IZVIRNO SPOROČILO: Tina1

Evo, pa sem se še jaz opogumila in se oglasila.
Ko sem izvedela, da je umrl Toše sem imela mešane občutke, kot da ne bi sploh hotla vrjet, dojet, da je to res. To se mi je dogajalo do petka, potem pa, v soboto, kot strela z jasnega me ja pa tako zabolelo, da se še danes nisem pobrala. Prebrala sem vse linke(hvala Marina1, hvala vsem ostalim). Cel vikend sem v sebi čutila, kot nekakšno praznino, kot da imam luknjo v sebi, cmok v grlu, kepo v želodcu, kot da bi se od znotraj tresla. Poslušam njegovo glasbo, stiska me pri srcu, hudo mi je, na jok mi gre. In na jok mi gre še danes, en teden po nesreči. In zdi se mi da bo tako še dolgo. V sanjah ga vidim, slišim peti.Na momente sem odsotna, zamišljena, ampak vem da nisem sama, pridem na forum in vas berem, tako vem, da nas je veliko, ki čutimo isto, in hvala za to, da se lahko tako na daleč tolažimo, napišemo kaj čutimo in mislimo.
Danes, en teden po nesreči me je nekaj zbudilo, prvo sem v sanjah videla kot prazno cesto, odprem oči, pogledam na uro 6.20.
Marina1 ne odhajaj. Tako rada sem prebirala tvoja sporočila, tako rada sem prebirala linke, ki si jih prilepila.
Verjemi tudi Toše ne bi rad videl, da se ne bi več oglasila, kaj napisala.
Se opravičujem, ker sem kar padla v debato, ampak sem mogla nekje in nekomu zaupati svoje občutke.

Naj živi vedno in večno v naših srcih.

Lp



Doživlam isto kot ti.Prve dni niti jokati nisem mogla,ker preprosto nisem verjela.Slabe volje sem nonstop nič me ne razveseli več,opažam,da niti za svoje ljubljene nisem veš sposobna normalno poskrbeti,jezna sem na vsakega starejšega človeka ki ga vidim,ker si mislim zakaj niso šli oni ampak mlad Toše.Ne vem ali sem malo že zmešanauser posted image .Upam da se vsi čimprej poberemo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.10.2007, 12:27

clock-img

barakuda

pencil-img

189

punce a si predstavjate, kako mora biti šele Adrijani user posted image user posted image user posted image
Že nam, ki ga sploh nismo poznale osebno, kaj šele zasebno, se trga srce in nenehno mislimo nanj, kaj pa onauser posted image user posted image
Boga revica, pošiljam ji user posted image , da ji bo pomagal prebroditi to strahotno izgubo user posted image user posted image user posted image

user posted image


Pa tako fletna punca, .......user posted image

clock-img

23.10.2007, 13:24

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

meni zelo lepa Toševa pesem:

http://www.youtube.com/watch?v=a4mlGiwxTYY

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

23.10.2007, 13:27

clock-img

Anonimen

full lepa

clock-img

23.10.2007, 13:30

clock-img

saraja

pencil-img

770

Zelo lepa, nasploh vse so lepe, samo a se meni zdi, da so vse pesmi žalostne, kot napisane za njegovo prehitro izgubo! ČE ni tako me popravite

In prosim lepo, ne se kregat na tej temi,
Marina ti pa bodi pogumna!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

23.10.2007, 13:43

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

meni zelo lepa Toševa pesem:

http://www.youtube.com/watch?v=a4mlGiwxTYY



Men je ta tudi ful lepa,čeprav so vse.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

23.10.2007, 13:52

clock-img

sončk1

pencil-img

87

IZVIRNO SPOROČILO: Mateja*
Res je, kaj mora preživljati Adriana, če je že nam tako hudo. Res je lušna punca, toliko slik sem videla od nje ali obeh skupi. Mislim pa, da je še najbolj lušna kot rdečelaska.



Tudi meni je hudo...prav težko sem dobre volje...že sama sebe težko razumem...
Adrijana pa upam, da bo lahko to bolečino prebolela in šla naprej - si tudi v sanjah ne morem predstavljati kako je to težko...težko je ko ti umre fant/mož, takrat težko spiš v isti postelji kot je on spal, težko gledaš stvari, ki te spominjajo nanj...ampak da ti umre fant, ki pa je tako zelo priljubljen tudi med ljudmi po celem svetu - to pa mora bit še miljonkrat težje...ona sploh ne more gledat TV-ja, poslušat radia...sej povsod samo o njem pišejo in govorijo - to more bit zelo, zelo težko. Ubožica, res mi je hudo zanjo...
Mateja, jaz bi tudi videla še kakšno njeno slikico, jih imaš kje na kakšnem linku?

Lp, S


_____________________________

mi bi radi mel dojenčka

clock-img

23.10.2007, 14:08

clock-img

sneška_

pencil-img

712

  Dole v Makedoniji je še tako grozna žalosna  temna atmosfera.Nobeden ni pri moči nobeden nima koncetracije da b nekaj naredil.Dole je prav  depresivno.Nobeden več ni normalen.Staro in mlado še joka.


Sem jokala precej ko sm izvedela da je umrl.Takrat ko je bil pogreb se mi zdi da mi je srce okamenelo in nobeno solzo nisem potočila ko sem gledala prenos.

Ampak zdaj sem zlomljena totalno in na vsako pesem jokam. Ne funkcioniram


Marina ne odhajaj res so tvoje informacij vredne.In vse hočem slišati ker nisem dol v Makedoniji
    

_____________________________

Najdojenček

clock-img

23.10.2007, 14:23

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Ne funkcioniram



To besedo sem iskala.Tudi jaz ne.user posted image

clock-img

23.10.2007, 14:24

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Sončk1, malo višje na tej strani je ena. Če bom kakšno še našla, jo pripopam.

clock-img

23.10.2007, 14:25

clock-img

saraja

pencil-img

770

IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

Ne funkcioniram



To besedo sem iskala.Tudi jaz ne.user posted image



Tudi jaz, kar naprej prebiram teme o njem, naredim pa ama ništauser posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

23.10.2007, 15:11

clock-img

KBM

pencil-img

4744

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071023_3108376.php




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

23.10.2007, 15:14

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

če se ljubi komu brat:

http://auto.howstuffworks.com/airbag.htm


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

23.10.2007, 16:27

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Tule je link, kjer je ogromno napisanega o Tošu. Ko pridete do konca strani, spodaj piše "stariji postovi", da si lahko še dalje pogledate in preberete. Takoj, ko se odpre stran "stariji postovi", je slika driane in Toša in na tej sliki je ona rdečelaska. Pa rečte, če ni ful lušna punca. Rdeča ji pristoji bolj kot blond. Pa sej je vseeno, lepa je in lep par sta bila.

clock-img

23.10.2007, 16:28

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Ups, evo še link

http://makedonija.blogger.ba/

clock-img

23.10.2007, 18:14

clock-img

Solzice

pencil-img

162

Spoštovani uporabniki foruma, Kar nekaj časa že spremljamo vaše poste in iskreno povedano in zapisano  smo popolnoma razočarani nad nekaterimi uporabniki, nad njihovim načinom izražanja. Ta forum je namenjen žalujočim svojcem, prijateljem, sorodnikom in vsem, ki v srcih čutijo z žalujočimi. Vaši prenekateri posti pa so skrajno neokusni in ne sodijo na naš forum. Zato temo zaklepamo.





Odklepamo prvotno temo namenjeno žalovanju za pokojnim pevcem.
 
Bodite kulturni, na primernem nivoju. To je forum namenjen izključno žalovanju in izražanju resničnega sočutja!
 
Jerneja RR

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 27.10.2007 22:04:10 >


_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem