cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

22.10.2007, 13:40

clock-img

petra81

pencil-img

733

Pozdravljene

Jaz še kar ne morem verjet, da ga ni več!!user posted image

Sem danes govorila s tremi delavci, ki so iz Makedonije, so malo starejši, ampak ko sem omenila, da jim je verjetno hudo, ko je Toše umrl, pa so se enemu izmed njih kar solze vlile po licih, tolk je njim pomenil!! Čeprav živijo tukaj, pa imajo družine v Makedoniji in živijo v bližini Ohridskega jezera, do Kruševega imajo cca 30 km! Se je videlo, da jim je ful hudo!! Meni je šlo kar na jok!!

clock-img

22.10.2007, 13:42

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

user posted image user posted image user posted image user posted image  Zanje je bil res bog! Če moški jočejo za njim, potem so ga res ljubili!user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.10.2007, 13:55

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Meni je tudi ful hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo tile reporterji pa so resuser posted image , da so ga še v krsti hoteli slikat, pa groza no, sploh za njegovo družinouser posted image user posted image user posted image

pa da se še išče in sprašuje o posnetkih Tošeta v krsti je pa skrajno nehumano, žalostno res, nimam besed

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

počivaj v miru Tošeuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

22.10.2007, 14:50

clock-img

KBM

pencil-img

4744

pa da se še išče in sprašuje o posnetkih Tošeta v krsti je pa skrajno nehumano, žalostno res, nimam besed





Se strinjamuser posted image user posted image user posted image

R.I.P Toše

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

22.10.2007, 15:29

clock-img

Anonimen

se opravičujem vsem, da sem prosila za posnetke Tošea v krsti

ampak glede na to, da je ena dala link, da so ga tudi vse ostale odprle, pogledale in komentirale sem ga pač tudi jaz hotela videti

vsem, ki sem jih užalila in ki se jim zdi to nehumano in žalostno, še enkrat moje opravičilo

clock-img

22.10.2007, 15:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

se opravičujem vsem, da sem prosila za posnetke Tošea v krsti

ampak glede na to, da je ena dala link, da so ga tudi vse ostale odprle, pogledale in komentirale sem ga pač tudi jaz hotela videti

vsem, ki sem jih užalila in ki se jim zdi to nehumano in žalostno, še enkrat moje opravičilo



Zakaj nehumano? Če imaš moč to gledat boš to gledala. Te razumem, saj sem si sama to ogledala.

Bom še enkrat napisala: pogreb je bil izpeljan z najvišjo možno častjo, ki jo lahko doživiš. In to je zakup vsega. Kamere tam, kamere tuki, kamere pri krsti, kamere v mrtvašnici... NOBENA KAMERA PA NI DIREKTNO KAZALA V OBRAZ POKOJNEGA. Nobena!

clock-img

22.10.2007, 15:41

clock-img

Anonimen

clock-img

22.10.2007, 15:43

clock-img

Anonimen

clock-img

22.10.2007, 16:26

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

se opravičujem vsem, da sem prosila za posnetke Tošea v krsti

ampak glede na to, da je ena dala link, da so ga tudi vse ostale odprle, pogledale in komentirale sem ga pač tudi jaz hotela videti

vsem, ki sem jih užalila in ki se jim zdi to nehumano in žalostno, še enkrat moje opravičilo



Zakaj nehumano? Če imaš moč to gledat boš to gledala. Te razumem, saj sem si sama to ogledala.

Bom še enkrat napisala: pogreb je bil izpeljan z najvišjo možno častjo, ki jo lahko doživiš. In to je zakup vsega. Kamere tam, kamere tuki, kamere pri krsti, kamere v mrtvašnici... NOBENA KAMERA PA NI DIREKTNO KAZALA V OBRAZ POKOJNEGA. Nobena!

se atrinajm z tabo taly


Toše r.i.p.

clock-img

22.10.2007, 19:44

clock-img

pikica69

pencil-img

19

user posted image alo, jaz pa bi samo povedala, da me je najbolj pretreslo, ko sem gledala, kako ga je nekdo (mislim, da je bil prijatelj) nesel iz helikopterja in to kar v naročju!

Počivaj v miru, Toše!

clock-img

22.10.2007, 19:46

clock-img

KBM

pencil-img

4744

alo, jaz pa bi samo povedala, da me je najbolj pretreslo, ko sem gledala, kako ga je nekdo (mislim, da je bil prijatelj) nesel iz helikopterja in to kar v naročju!




Kje si pa to videla?user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

22.10.2007, 19:58

clock-img

pikica69

pencil-img

19

user posted image http://24ur.com/bin/video_show.php?SVET_d=1192615200&show_media=60057754


Še zdaj imam kurjo kožo in solzne oči!


clock-img

22.10.2007, 20:15

clock-img

Marina 1

pencil-img

55

To ni bil Toše ampak njegova Menedžerka ki je padla skupaj.Njega so v helikopter iz vozila za umrle nesli v krsti.Majčeko si narobe ali zmedeno videla.


Lp Marinauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ps:Toše R.I.P

clock-img

22.10.2007, 20:24

clock-img

saraja

pencil-img

770

Ja, to je bila menedžerka, ko je doživela šok, tukaj boš mogoče kaj videla http://yumanija.com/2007/10/page/8/, drgač pa lahko tu gor kaj več pobrskaš.  Ma ko bi jaz bolj razumela ta jezik. Pa še vedno mi ne gre iz glave, ma kako mine, jutri je že en teden.

Se beremo, saj bomo tako bolj močne

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

22.10.2007, 20:41

clock-img

pikica69

pencil-img

19

user posted image Se opravičujem, ampak sem bla verjetno tak zmedena, da sem kar njega vidla. Se mi je pa zdelo malo čudno, saj se mrtvi na tak način naj ne bi prevažali. Sorry!

clock-img

22.10.2007, 20:54

clock-img

meri

pencil-img

72

user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.10.2007, 21:25

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Mislim,da si res zasluži da ga proglasijo za Svetnika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

22.10.2007, 21:28

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876


http://yumanija.com/2007/10/19/sunce-sija-negdje-drugdje-i-kad-zade-zapamtite-to/ ,ko sem pa tole gledala in poslušala,mi je pa v prsih kar drgetalo vse,kot da je šel skozi mene. Pa ni,ker on je vedno z mano.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

22.10.2007, 22:01

clock-img

KBM

pencil-img

4744

http://yumanija.com/2007/10/19/sunce-sija-negdje-drugdje-i-kad-zade-zapamtite-to/ ,ko sem pa tole gledala in poslušala,mi je pa v prsih kar drgetalo vse,kot da je šel skozi mene. Pa ni,ker on je vedno z mano.




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

22.10.2007, 23:35

clock-img

KBM

pencil-img

4744

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=33962&context=naslovnica&web_page_id=main_page





No sedaj pa še touser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

22.10.2007, 23:48

clock-img

vesna_14

pencil-img

172

ja res   groznouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

clock-img

23.10.2007, 08:37

clock-img

saraja

pencil-img

770

Lepo prosim ne se kregat, ker tu smo zato na tej temi, da se spominjamo Tošeta takšen kot je bil, ne pa kako so ga prevažali sem ter tja. Bodimo skupaj enotni, ne pa da vsak čaka kaj bo kdo rekel!

Točno danes je že en teden odkar ga ni, sem že od 6 pokonci in vse doživljam kar sem prejšnji tedenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ni ga več, ne ni ga več med nami, zdaj je med angeli in on je zdaj angel, ki nas čuva!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

23.10.2007, 08:37

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Moje mnenje glede zračnih blazin je da bi se morale sprožit v vsakem primeru zavezan ali ne zato so namenjene da rešijo življenje.Poleg tega pa še na  tako dobrem avtomobilu ki je vreden celo bogastvo.Tud mi imamo vw in sem se tud že spraševala če delujejo kot je treba.




Toše R.I.P.

clock-img

23.10.2007, 08:52

clock-img

oka

pencil-img

1773

Tudi jaz sem bila šokirana, ko sem slišala, da je umrl tako mlad in perspektiven človek. Še bolj pa so me presenetile reakcije nekaterih in njihova želja po gledanju tako tragičnih in grozljivih podob. In moram priznati, da je moje mnenje čisto enako Talijinemu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem