cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

20.10.2007, 21:39

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Preberite in boste videli kakšen je narod.Svojci,natančneje Tošev svak ne pusti Adrijani da bi vstopila v njuno stanovanje kjer sta zadnjih 9 mesecev skupaj z Tošem živela.




Marina ali si sigurna da je to tako?



_____________________________

Najdojenček

clock-img

20.10.2007, 22:11

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

Preberite in boste videli kakšen je narod.Svojci,natančneje Tošev svak ne pusti Adrijani da bi vstopila v njuno stanovanje kjer sta zadnjih 9 mesecev skupaj z Tošem živela.




Marina ali si sigurna da je to tako?




jaz pa vam povem, da nič več ne vrjamem, ponekod piše, da meneđerka ni bila sploh na pogrebu, drugod da je bila in se je "zlomila",....

o tem svaku piše njaslabše kako dela tej Adrijani, po drugi strani piše, da ona živi pri njegovi sestri (potem verjetno tudi pri njenem možu, a ne?)user posted image user posted image user posted image . Po nekaterih podatkih piše, da sta živela skupaj 9 mesecev, po drugih, da sta živela skupaj 1 leto user posted image .

Škoda ga je, meni je ful hudo, da ga ni več, sem prej gledala ko je bil pri Marlenni,...

Ampak tem čenčam pa ne verjamem čisto nič.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

20.10.2007, 22:35

clock-img

borovnička

pencil-img

1130

Že dva dni berem kar pišete, pregledujem linke, filmčke... saj ne vem kaj naj rečem... user posted image
Kot je že ena napisala... sama sebe ne prepoznam več. Tako mi je hudo in tako me tišči in hodim po hiši s cmokom v grlu.user posted image Nisem si mislila, da me lahko smrt nekoga, ki ga ne poznam, tako prizadene. Pa saj nonstop samo o tem razmišljam, berem, iščem... Ubogi starši, uboga njegova Adrijana, ubogi Toše... Bo sploh našel mir tam gor? Ni bil še njegov čas... user posted image user posted image user posted image

Sem pa "vesela", da lahko skupaj delimo svojo žalost. Tako nam bo vsaj eno drobtinico lažje. Oh... user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

clock-img

20.10.2007, 23:18

clock-img

K_a_t_j_a

pencil-img

2240

Tule je še en link od njegovega pogreba, na noncu je najbolj žalostno, ko odprejo krsto user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.genspot.com/ShowVideo.aspx?video_id=26771

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

clock-img

20.10.2007, 23:30

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Kje sem to prebrala o Andrijani,ste me vprašale. Jaz lepim linke gor zato da jih ve lahko preberete in  zato mislim da ene tudi iz istega razloga lepijo linke a ne? Ene dve strani nazaj so linki in na enem,ne vem katerem točno (ker preberem vse),je opisana cela zgodba. Tako,punce katere ste me spraševale že veste, veselo na delo, brat linke.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

21.10.2007, 00:09

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

user posted image user posted image user posted image To ni za gledat! To se ti srce raztrga!

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

clock-img

21.10.2007, 00:17

clock-img

yellowcrystalstar

pencil-img

414

clock-img

21.10.2007, 07:55

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

user posted image iz vsega njegovega pogreba so nardil en velik medijsku pomp...obup!

prav na jetra mi gredo eni medijci ki tko grdo "lažejo" zdaj o njem..da na koncu pride ven sto in tisoč stravi ki sploh lahko niso resnične!

vse za naklado!

sj že da je bil estradnik samo da se pa zdj tko folk ruva za novice pa ne vem kaj še po njegovi smrti je pa žalostno...
user posted image
mal bi se mogli zamislt teli...

pa na pogrebu tam z miljon kamerami pa samo čakajo ko psi kdo bo naredil fotko Tošeta v krsti ..ja grozno....

pa sj tko mediji delajo že skos samo madonca no vse pa tud ni važno da publika izve ma taprvo sekundo,no

clock-img

21.10.2007, 08:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

user posted image iz vsega njegovega pogreba so nardil en velik medijsku pomp...obup!



Kot Unicefov ambasador dobre volje, si zaslužen za najvišjo vladno pomoč, prav tako ti pripada častno slovo z najvišjimi častmi države, v kateri si živel.

Ker pa je Toše resnično veliko naredil za državo, smo videli odziv države, kateri je bil večji kot pri smrti nekdanjega predsednika Makedonije pred parimi leti.

Vse lepo in prav, če se nebi mediji začeli spotikati v osebno življenje njegove družine. Ker tukaj se pa vse konča. Preteklo bo še par dni, potem pa se bo malo uhladilo. V srcih ljudeh pa bo Toše ostal tak kot je bil.

Naj počiva v miru.user posted image

clock-img

21.10.2007, 08:11

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

Kot Unicefov ambasador dobre volje, si zaslužen za najvišjo vladno pomoč, prav tako ti pripada častno slovo z najvišjimi častmi države, v kateri si živel.



ja ja sj tko no..mah mal sm narobe napisal hvala za razlago..meni so šli bolj na živce tisti fotorepotrerji ker je bilo verjetno družini še slabše..no samo verjetno so pač moral bit tam,kajne?!

zelo prav da so ga tako pokopali-da nau pomote!

verjetno je res bolj kruto to kako so se vtikali v njegovo življenje-samo se pa verjetno tud v vsakegauser posted image

clock-img

21.10.2007, 08:56

clock-img

*M*P*

pencil-img

3

Pozdravljene!

Imela bi eno prošnjo, in sicer full rada bi dobila kak videospot od Tošeta pa ga nikjer ne najdem nobenega.
Tako, da če katera ve, kje bi lahko kakega dobila ali pa, da katera kakega ima in bi ga delila z mano, bi bila full
vesela. Hvala!

LP

clock-img

21.10.2007, 11:00

clock-img

jankobananko

pencil-img

116

Borovnička, točno tako se tudi jaz počutim. Pa očitno še mnogo drugih.

clock-img

21.10.2007, 11:15

clock-img

barakuda

pencil-img

189

Kot je že ena napisala... sama sebe ne prepoznam več. Tako mi je hudo in tako me tišči in hodim po hiši s cmokom v grlu. Nisem si mislila, da me lahko smrt nekoga, ki ga ne poznam, tako prizadene. Pa saj nonstop samo o tem razmišljam, berem, iščem... [/quoteIZVIRNO SPOROČILO: borovnička


evo se čist podpišem pod tole user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.10.2007, 11:20

clock-img

*M*P*

pencil-img

3

Hvala bad girl, čeprav sem v mislih imela bolj tako, da bi si video lahko shranila na računalnik in mi ga ne bi blo treba gledat preko neta, ampak je tud to nekaj...
Aja, pa to oddajo, ko je bil pri Marlenni, bi tud rada še kdaj pogledala, če ma kera kako idejo, kje bi jo bilo za dobit?
Res je bil tak angelček...user posted image user posted image user posted image Tud js se pridrožujem tistim, ki skoz razmišljajo o njem, poslušajo njegove pesmi...

Lp

clock-img

21.10.2007, 12:17

clock-img

Speedy07

pencil-img

56

mene pa zanima,kje se da dobit posnetek pesmi ledena..saj na youtube je,ampak ne tista,ki jo dostikrat prikazujejo na tvju.hvala.

clock-img

21.10.2007, 12:54

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

speedy, ledena - videoposnetek ali pesem? user posted image V kateri verziji makedonski ali srbski? 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

21.10.2007, 16:16

clock-img

meri

pencil-img

72

IZVIRNO SPOROČILO: barakuda

Kot je že ena napisala... sama sebe ne prepoznam več. Tako mi je hudo in tako me tišči in hodim po hiši s cmokom v grlu. Nisem si mislila, da me lahko smrt nekoga, ki ga ne poznam, tako prizadene. Pa saj nonstop samo o tem razmišljam, berem, iščem... [/quoteIZVIRNO SPOROČILO: borovnička


evo se čist podpišem pod tole user posted image user posted image user posted image



tudi jaz,tudi jaz.....

clock-img

21.10.2007, 19:03

clock-img

KBM

pencil-img

4744

http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3108209&show_media=60058841





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

21.10.2007, 20:24

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

user posted image user posted image user posted image user posted image Čisto za vsako ko sem na forumu pridem pogledat sem na stran o Tošetuuser posted image user posted image user posted image user posted image . Za vsako si odprem nekaj linkov in poslušam,pa berem,a še vedno me boli pri srcu. Bil je res dober človek. Za njem me ni  sram jokati pred nobenim.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

21.10.2007, 20:56

clock-img

saraja

pencil-img

770

Tudi jaz najprej zaidem sem, kjer spet kakšno solzo potočim. No, da naj povem. Včeraj smo šli dol k moji sestrični v Krško na obisk, kjer smo tudi prespali. Imeli smo se ful lepo, samo ful sem se hotela malo zamotiti, da bi pozabila tragedijo s Tošejem, a ni šlo. Danes ko smo se vračali, mi je bilo zelo hudo. Vožnja je trajala skoraj 2,5 ure. In sploh se nisem počutila varno v avtu, non stop sem pogledovala proti mojemu fantu, proti mojemu sončku ali sta ok, sicer ne vem zakaj. Ko smo prišli na avtocesto v Celju, kar je bilo le 500 metrov, sem komaj čakala, da gremo dol, ne moreš verjet kaj se mi je dogajalo!!! A ni bilo še pika na i, Touareg, bil je pa črne barve. GRoza in strah, in sem se spraševala, kako se v tem luksusnem avtu niso sprožili airbagi, zakaj?????
Preprosto ne morem dojeti, da ga ni več, če pa še pogledam kak prispevek o pogrebu sem pa tak adijo.
Težko mi je vse to, da se je to vse dogajalo, ko pa bi lahko bilo vse drugače, imel bi lepo kariero, postal bi mož in atek, vse bi  lahko bilo drugače, a ni!
Zakaj umirajo tako mladi, preprosto ne verjamem več v boga, če bi bil tam gor, ne bi bilo kaj takega na svetu!¨

Se še kaj beremo, skupaj bomo močne!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

21.10.2007, 21:15

clock-img

Anonimen

ali ima katera link od pogreba, tam kjer se ga vidi, ko so odprli krsto...

meni ne odpre unega makedonskega linka pa me zanima če je še kje kakšen, da se vidi malo bolj podrobno

saj vem, da je grozno in žalostno, toda v zvezi s Tošejem me zanima čisto vse in rada bi videla čisto vse

je pa zelo zelo hudo user posted image

clock-img

21.10.2007, 21:31

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

user posted image user posted image user posted image user posted image Čisto za vsako ko sem na forumu pridem pogledat sem na stran o Tošetuuser posted image user posted image user posted image user posted image . Za vsako si odprem nekaj linkov in poslušam,pa berem,a še vedno me boli pri srcu. Bil je res dober človek. Za njem me ni  sram jokati pred nobenim.user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz naredim enako prvo odprem njegovo temo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čez dan pa tko al tko poslušam njegove pesmiuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.10.2007, 22:26

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Diana5, kolikor vem, tak posnetek ne obstaja oz. ga ima le Marina, ki ga je dobila neposredno od sorodnika Andrijane. Ne vem, če je sam snemal ali kako. Javno objavljen pa tak posnetek ni in boljše, da ga ni. Jaz ga ne bi mogla gledat.
Na tem zadnjem posnetku, ki ga je ena objavila, se vidi,kako odpirajo, samo se njega potem ne vidi, ker so se postavili pred kamero in naganjali snemalce.user posted image user posted image user posted image user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem