cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

20.10.2007, 15:20

clock-img

Anonimen

meni pa ne odpre linka od pogreba

a ne piše, da je onemogočeno ali samo jaz to tako preberem

clock-img

20.10.2007, 15:28

clock-img

Anonimen

Jaz ga tud ne morem odpret. Pa mi naredi update, pa še vedno nič.user posted image

clock-img

20.10.2007, 15:44

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

ТОШЕ И БРОЈОТ 26 ∙ Роден е на 25.01 » 25 + 1 = 26 ∙ (Т) (О) (Ш) (Е) - (23-та буква) (19-та буква) (31-ва буква) (7-ма буква) » 2 + 3 + 1 + 9 + 3 + 1 + 7 = 26 ∙ Кариерата ја започна 1997 година » 1 + 9 + 9 + 7 = 26 ∙ Загина на 16.10 » 16 + 10 = 26 ∙ Загина во 06:20 » 6 + 20 = 26 ∙ Загина на 26 години ∙ Тоше (26 години), менаџерката Љиљана (49), возачот Ѓорѓи (32) » 2 + 6 + 4 + 9 + 3 + 2 = 26 ∙ Според нумерологијата на старо-еврејскиот јазик (Gematria), 26 значи Господ
рођен 1981 25 1, 1+9+8+1+2+5+1= 2007 година када је отишао.

Мислим да је ово једноставно била судбина....... Он је своју мисију обавио, и судњи дан је стигао.

A zna mogoče to kdo prebrati? Vem, da je zadnjič že ena pisala o številkah in usodi, ki ga je doletela, ampak tu je še veliko več izračunov. Pa me zanimajo.
Žal so že daleč časi, ko sem obvladala cirilico v nulo.

clock-img

20.10.2007, 15:53

clock-img

arielca

pencil-img

2312

(T)(O)(S)(E)-(23-slovo)(19-slovo)(31-slovo)(7-slovo)                    2+3+1+9+3+1+7= 26

Karieru poceo 1997                                                                               1+9+9+7=     26

Tose(26),Menadzerica Ljilja (49),vozac Djorgi(32)                          2+6+4+9+3+2=   26

Ovo su strvarno malo slucajnosti,sve u brojem 26,koji slucajno spored numerologiji

staro-hebrejskog jezika(Gematria), 26 broj  znaci Bog.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

20.10.2007, 15:54

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Rođen 25.01. 25+01=26
Poginuo 16.10 16+10=26
u 06:20 06+20=26
Inače živio je samo 26 god. (2007-1981=26)
Kada zbrojimo 25+01+1981=2007 (godina u kojoj je poginuo)
2007-16-10=1981 (godina u kojoj je rodjen)
26*26*26=17576 (1+7+5+7+6=26)
Karijeru je započeo 1997 1+9+9+7=26
TOSE (26 GODINA),menadjerica LJILJANA (49) vozac GORGI (32)>> 2+6+4+9+3+2=26

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

20.10.2007, 16:31

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

O moj bog. Saj ne morem verjeti, da je kaj takega mogoče!?!?user posted image user posted image

Ko bi ga le kdo prej na to opozoril.user posted image

clock-img

20.10.2007, 16:35

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ojoj, groza, no.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

20.10.2007, 17:41

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Barakuda, v tistem članku zgoraj piše, da je na rokah tistega človeka Tošetova menedžerka, ki je padla skupaj, ko je videla, da so prinesli krsto iz helikopterja. Nesel jo je v rešilni avto. To je makedonska menedžerka, tista, ki je bila prisotna v avtu ob nesreči.

clock-img

20.10.2007, 19:40

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

user posted image user posted image user posted image Grozauser posted image user posted image user posted image . In koga sedaj predstavlja tale"svak"user posted image user posted image user posted image Andrijana pa še pri njih spi. Men je tole nečloveško. Milsim da je bila ona večji del njegovega srca kot pa tale svak. Lepo se mi pa zdi,da od Tošeta starši ne obsojajo Đoleta in da so bili skupaj na pogrebu.

Ampak glede tega da ga več ni med nami,se pa še kar tolažimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

20.10.2007, 20:20

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Gledam sedaj na tv3  sploh nemorem verjet da ga res ni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2007, 20:21

clock-img

Anonimen

A ga gleda katera na Papriki?

A ni čeden, s prelepim glasom, tako poln življenja...

Niti v sanjah si ni mogel predstavljati, da bo čez nekaj mesecev končal zmaličen v pločevini user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2007, 20:21

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

joj a ste gledal zdj je bla ponovitev marlenne na tv3:piše "v spomin"

ravnokra je odpel komad "moja"

moj je reku ko je zvedu da je umrl..ja sj bomo vsi enkrat šli ane...****t ga...

no odkar je pa slišov tale komad pa samo še tega poje....in to skos....

R.I.P.  Toše!user posted image

clock-img

20.10.2007, 20:25

clock-img

Anonimen

se opravičujem ja, na TV3 je, sej sem čisto zmešana, ko ga vidim, tam berem novice, da je mrtev, tu je zdaj na televiziji še kako živ, pa si predstavljam kako je staršem, ko ga zdaj gledajo na vseh programih, ko bi najraje skočili na ekran in ga izpraskali ven....

grozno, grozno mora biti, še meni je ful hudo user posted image

clock-img

20.10.2007, 20:29

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

user posted image user posted image user posted image Grozauser posted image user posted image user posted image . In koga sedaj predstavlja tale"svak"user posted image user posted image user posted image Andrijana pa še pri njih spi. Men je tole nečloveško. Milsim da je bila ona večji del njegovega srca kot pa tale svak. Lepo se mi pa zdi,da od Tošeta starši ne obsojajo Đoleta in da so bili skupaj na pogrebu.

Ampak glede tega da ga več ni med nami,se pa še kar tolažimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



o čem ti to govoriš..povej..

clock-img

20.10.2007, 20:49

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Jao pravi srček je bil.Zdaj ga več ni .Koliko je teško gledati ga  pa vedeti da je mrtev.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najdojenček

clock-img

20.10.2007, 20:56

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Ja res je meni grejo kr solze po licih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ko ga gledam sploh nemorem verjet,da ga ni več in da nas vse čuva nekje na nebu kot ena zvezdicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .





Toše R.I.P.

clock-img

20.10.2007, 20:58

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

user posted image user posted image user posted image Grozauser posted image user posted image user posted image . In koga sedaj predstavlja tale"svak"user posted image user posted image user posted image Andrijana pa še pri njih spi. Men je tole nečloveško. Milsim da je bila ona večji del njegovega srca kot pa tale svak. Lepo se mi pa zdi,da od Tošeta starši ne obsojajo Đoleta in da so bili skupaj na pogrebu.

Ampak glede tega da ga več ni med nami,se pa še kar tolažimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



o čem ti to govoriš..povej..

Mende je tale svak prepovedal Adrijani vstop v njeno in Tošetovo stanovanje ,da nebi slučajno kaj ukradla.Mislim le kaj bi lahko ukradla .user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2007, 21:00

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

omg..joj folk in ona že tko dost trpijo pol pa še nekateri-on- tko težijo

kakor da jim še ni zadost hudo!!user posted image

clock-img

20.10.2007, 21:06

clock-img

smrka

pencil-img

3582

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Lepo se mi pa zdi,da od Tošeta starši ne obsojajo Đoleta in da so bili skupaj na pogrebu.


Men pa ni jasno, zakaj njegovi starsi krivijo menedjerko za njegovo smrt, ni bila zazelena na pogrebu.. nekje sem brala da ga je kao prevec forsirala... a je ona zato kriva za smrt??? Sofer pa ne??? Brala sem tudi da je imel Tose pri sebi laptop in je gledal nek film.. lahko da je vzrok tega tudi trenutek nepazljivosti soferja ce je obrnil pogled na laptop in film... to se nebonikoli zvedelo... ali pa....

Toseta pa nebo nic obudilo.

clock-img

20.10.2007, 21:10

clock-img

smrka

pencil-img

3582

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=33674

No zdaj sem pa to nasla o menedjerki. Se mi zdi da mediji prehitro pisejo in delajo rompompom.

clock-img

20.10.2007, 21:10

clock-img

Anonimen

Jaz pa sem mnenja, da bolj ko to berem, bolj se nanjga spominjam in me obliva tista žalost.user posted image  In sem se odločila, da naredim malo pavze, da ne bom tole brala in sledila novim in novim tračom od njega.Vedeli itak ne bomo nikoli kaj je bil pravi vzrok nesreče. Naj počiva v miru.user posted image

clock-img

20.10.2007, 21:14

clock-img

smrka

pencil-img

3582

"...Nakon tragedije Andrijana više ne boravi u kući u Zlokućanima, u elitnom dijelu Skoplja, u kojoj su ona i Toše stanovali. Većinu vremena provodi u Kruševu, kod Tošine sestre, gdje i spava. Prijatelji kažu da ne prestaje plakati i da svaki dan po nekoliko puta na dan odlazi na Tošin grob."

Ne vem kje ste brale o tem svaku... v tem delu clanka pise da je ona trenutno pri njegovi sestri....

skratka.. zalostnouser posted image

clock-img

20.10.2007, 21:31

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Ne  verjet v vsem tračem ki ji časopisi prenašajo.Tudi sosedi  resnico prenesejo na način na katerim njima odgovara.Zdaj je to da njega više nema in verjamite da nobenemu v tem trenutku ne bi na pameti prišlo da bi nekaj naredil ali da bi skušal misliti na denar kako bi ga zaslužili na njegovo ime. 


To je takšna bolečina  v njegovi družini  da res nimajo pameti da bi se spravili na to.Bolečina jih je zlomila in vsako lahko govori kako hoče.   To vem iz svojih iskušenj iz časa takrat ko je moja brat na 20 letih umrl.Vsak je bio zmeden in negdo je moral prevzeti odgovornost okrog vsega. V mojem slučaju moji starši niso bili svesni kaj se dogaja okrog njih nekih dva meseca. 3


Tako da zdaj ko to berem kako punci niso dovolili vhod pa kako se obnašajo  glih ne verjamem da je to tako .                                                                                                 

< Sporočilo je popravil maja 30 -- 20.10.2007 21:34:46 >


_____________________________

Najdojenček

clock-img

20.10.2007, 21:38

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Mediji trenutno grdo izkoriščajo njegovo smrt za prodajanost svojih časopisov. Grdo, grdo, grdo... Iskreno sočustvujem z njegovimi bližnjimi! Še žalovati ne morejo dostojno!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem