cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

19.10.2007, 21:16

clock-img

Marina 1

pencil-img

55

Vsekakor ti javim.Če pa najdeš ti kaj pametnega pa tudi sporoči.


LP Marina

_____________________________

Ps:Toše R.I.P

clock-img

19.10.2007, 21:17

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

zamima:tenkju tenkju...srček si res!!!user posted image

clock-img

19.10.2007, 21:19

clock-img

saraja

pencil-img

770

A bodo prestavili to temo?Samo sprašujem, ker mislim, da bo še ta debata aktualna kar nekaj časa!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

19.10.2007, 21:21

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Sem kontaktirala Nalin RR glede prestavitve teme. Čakam odgovor user posted image .

clock-img

19.10.2007, 21:23

clock-img

saraja

pencil-img

770

Hvala, zdaj pa grem z rr, ker ne morem več poslušat njegovih pesmi, sem kar žalostnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

19.10.2007, 22:24

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Tragična smrt Tošeja Proeskega še vedno polni naslovnice makedonskih časopisov, kjer v člankih napadajo zdaj enega, zdaj drugega.
Najprej so krivili voznika, nato zračne blazine, ki se niso odprle, zdaj pa je na vrsti Tošejeva menedžerka Ljiljana Petrović.
Makedonski časnik Vest poroča, da naj bi Tošejeva starša Nikola in Dominika za sinovo smrt posredno obtoževala prav Petrovićevo. Očitata ji, da je mladega pevca dolga leta prehudo gnala in mu na glavo nakopala preveč obveznosti, zato je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo prišlo do tragedije. Na dan pogreba naj bi jo celo vrgla iz hiše, zato se je morala nastaniti v mestnem hotelu.
Nič ga ne bo vrnilo
Zgodba, ki se skriva za časopisnim naslovom: "Mama, kako naj pa jaz zdaj pomagam Tošeju?" je ganila celo Makedonijo. Govori o 15-letnem Tošeju Ilievu, ki je pred sedmimi leti dobil tumor na možganih, njegov slavni soimenjak pa je takrat organiziral dobrodelni koncert in z zbranimi sredstvi pomagal dečku rešiti življenje.
Tony svojemu "bratku" posvetil pesem
Hrvaški pevec Toni Cetinski, ki je s Tošejem Proeskim v duetu zapel pesem Lagala nas mala, pa je v noči po tragediji napisal pesem in jo posvetil svojemu dobremu prijatelju, ki ga je klical kar "bratko".

clock-img

19.10.2007, 23:07

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Saj že gledam, samo tukaj se začne posnetek že v Kruševu, ni prihoda helikopterja in tega.

clock-img

19.10.2007, 23:09

clock-img

bt08

pencil-img

1793

Men pa sploh ne odpre!Bs mam,najprej mi pokaže da morem počakat,pol pa nič!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

clock-img

19.10.2007, 23:12

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Windows Media Player cannot play the file. If the file is on another computer, verify that you are connected to the network. If you typed a path, verify that it is correct. If the problem persists, the server might not be available.

Meni tudi ne odpre, mi to napise. Zgleda se ne da poledat

clock-img

19.10.2007, 23:16

clock-img

smrka

pencil-img

3582

mi je odprlo ko sem pritisnila po tistem kar je blo napisano.. kensel.. zdaj gledam...

clock-img

19.10.2007, 23:38

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

marina pa je ta posnetek tudi na internetu ali ga imaš samo ti privat?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

20.10.2007, 00:05

clock-img

yellowcrystalstar

pencil-img

414

R.I.P

< Sporočilo je popravil yellowcrystalstar -- 20.10.2007 0:11:21 >

clock-img

20.10.2007, 00:38

clock-img

yellowcrystalstar

pencil-img

414



tole sem pa jaz ustvarila:

http://www.youtube.com/watch?v=njhJIxZc3c4

user posted image user posted image user posted image



ful si lepo tole naredila

clock-img

20.10.2007, 10:10

clock-img

Anonimen

Georgij Georgijevski, prijatelj Proeskog i čovjek koji je kobnog dana vozio Touareg, u bolničkoj je sobi razgovarao s prijateljima iz Makedonije

Tek dva dana poslije nesreće Georgij Georgijevski, prijatelj Toše Prosekog i vozač Touarega u kojem je poginuo pjevač, smogao je snage da na kratko razgovara sa svojim i Tošinim prijateljima.
- Bože, zašto sam živ? - prve su riječi koje je Georgij Georgievski, kojeg prijatelji zovu jednostavno Đole, rekao četvorici prijatelja. Zoran (28), Toni (33), Ljupčo (47) i Dejan (32) su, čim su čuli za tragediju, dojurili iz Skoplja u Novu Gradišku. Samo dan prije nesreće svi su bili na okupu, a već sljedeću večer četvorica Tošinih najboljih prijatelja unijela su lijes s njegovim tijelom u helikopter koji ga je vratio u Makedoniju.
Od utorka navečer prijatelji se smjenjuju pokraj Georgijeve bolničke postelje u novogradiškoj Općoj bolnici, jer ne žele da on ove najteže trenutke proživljava sam.
- Nitko od nas pred Đoletom još nije spomenuo Tošu. Ne znamo je li on uopće svjestan da ga više nema. Pokušali smo ga pitati o nesreći, ali odmah je presjekao razgovor i rekao: 'Ničega se ne sjećam i nikad se ne želim sjetiti’. Toše mu je bio više od brata i bojimo se da on neće ni moći ni htjeti preživjeti ovu tragediju. Prevelika je nesreća to što smo izgubili Tošu i ne želimo ostati bez još jednog prijatelja. Đoleta dobro poznamo i sigurni smo da bi si poslije ovog strašnog događaja mogao nešto napraviti - kaže Zoran., koji je s Georgijem 5 godina pratio Tošu.
- Uvijek sam sjedio upravo na onom prednjem sjedalu na kojem je Toše poginuo. Nikad si neću oprostiti što ovaj put nisam išao s njim. Ja bih i taj put sjedio na mjestu suvozača i Toše bi danas možda bio živ - priča neutješni Zoran, koji je Tošu pratio na sva njegova putovanja. Toše je, kažu prijatelji, dan prije nesreće, bio u Kruševu kod svojih roditelja. Čitavo je popodne igrao odbojku. Dogovor je bio da na put idu tek u utorak ujutro oko 6 sati.
- Trebao sam ići s njima, ali predvečer su mi javili da kreću bez mene, nakon intervjua u emisiji 'Vrteleška’. Za Zagreb su krenuli oko 11 navečer, a ujutro smo čuli vijest da su u nesreći i Toše i Đole poginuli. Nisam mogao vjerovati. Uzaludno sam ih pokušavao dobiti na mobitel. Tošin mobitel zvonio je i zvonio, ali nitko se nije javljao, a Đoletov telefon bio je isključen. Bili smo izvan sebe - priča Zoran.

DAO OTKAZ KAKO BI PRATIO TOŠEA
Đole je radio kao direktor diskokluba Proces u Skopju. Dao je otkaz kako bi mogao pratiti Tošu na putovanjima.
Bili smo nerazdvojna ekipa. Đole je vozio, a ja sam išao kao Tošin tjelesni čuvar, priča neutješni Zoran, koji je Tošu Proeskog pratio na sva njegova putovanja, osim ovog posljednjeg s kojeg se on, na žalost, više nije vratio kući.


user posted image

clock-img

20.10.2007, 10:13

clock-img

Anonimen

Tošini prijatelji ne vjeruju da je Georgij zaspao u vožnji. Samo sat vremena prije nesreće čuli su se s Tošom i Georgijem, koji su točili gorivo.

Skupili smo se kod Đoletovih roditelja, sjedili smo i plakali, a onda je oko 9.30 zazvonio telefon. Skamenio sam se kad sam čuo Đoletov glas. Rekao je: 'Zorane, mi smo u bolnici u Gradiški. Dođi po nas’. Jecaji i plač na trenutak su utihnuli i svi smo se ponadali da je ipak sve u redu. Na žalost, naše su se nade ubrzo pokazale lažnima. Potvrdili su nam da je Toše poginuo i tad smo shvatili da Đole još ne zna što se zapravo dogodilo, kaže Zoran.
- Istog smo trena sjeli u automobil i krenuli za Hrvatsku. Nitko nije mogao javiti Tošinoj djevojci da je Toše poginuo. Andrijana je strašnu istinu saznala tek kad su novinarske ekipe stigle pred Tošinu kuću, u kojoj su njih dvoje zajedno stanovali posljednjih godinu dana - priča Zoran, koji se redovito, više puta na dan, čuje s Andrijanom. Dok smo razgovarali s Tošinim najbližim prijateljima, Andrijana je telefonom nazvala Tonija. Kroz suze je ponavljala: 'Čuvajte mi Đoleta, izgubila sam ljubav, ne dajte da izgubim i najboljeg prijatelja’. Nakon tragedije Andrijana više ne boravi u kući u Zlokućanima, u elitnom dijelu Skoplja, u kojoj su ona i Toše stanovali. Većinu vremena provodi u Kruševu, kod Tošine sestre, gdje i spava. Prijatelji kažu da ne prestaje plakati i da svaki dan po nekoliko puta na dan odlazi na Tošin grob. Toše je bio izrazito emotivan. Volio je pomagati ljudima. Njegovi prijatelji kažu da je svojim humanitarnim radom spasio  ivote najmanje 200 ljudi u rodnoj Makedoniji. Obožavao je pse, a kad je prije pet mjeseci uginuo njegov šarplaninac, pao je u tešku depresiju. Prijatelji tvrde da Georgij nije zaspao u vožnji.
- Znamo da su u 5.35 stali na prvoj naplatnoj rampi na ulazu u Hrvatsku. Utočili su benzin, popili kavu i krenuli dalje. Nesreća se dogodila u 6.25. Nemoguće da je samo pola sata nakon što su krenuli Đole zaspao za volanom. Uvjereni smo da ni Toše nije spavao. Policajci koji su prvi stigli na mjesto nesreće rekli su nam da se na Tošinu laptopu nakon sudara još vrtio film koji je on tog jutra gledao - kaže Toni. Dodao je da je Toše iskreno volio Andrijanu, a ona je zbog njega prekinula svoju rukometnu karijeru u Španjolskoj i iz Valencije se doselila k njemu u Skoplje.
Planirala je ovih dana otvoriti kozmetički salon, a Georgij joj je u svim poslovima najviše pomagao. Andrijana je obožavala pitu koju je specijalno za nju pekla Đoletova mama.
- Georgij je sam tražio da bude saslušan u Makedoniji jer želi pokazati makedonskom narodu da ne bježi od odgovornosti - kažu njegovi i Tošini zajednički prijatelji.
Toše je Volkswagen Touareg prije godinu dana dobio od sponzora. Prijatelji su očajni što se nijedan zračni jastuk pri tako snažnom udaru nije otvorio. Uvjereni su da bi Toše preživio nesreću da se otvorio barem bočni zračni jastuk i tvrde da neće odustati sve dok istina o pogibiji njihova prijatelja ne dođe na vidjelo. Tošina menadžerica Ljiljana Petrović u utorak navečer vratila se u Makedoniju. Kako doznajemo, sa sobom je pokupila sve Tošine i Georgijeve osobne stvari koje su bile u automobilu, uključujući i mobitele i laptope. Nije bila na Tošinu pogrebu niti je izrazila sućut njegovim roditeljima i prijateljima. Tošini je roditelji nakon nesreće više ne žele vidjeti. Na Tošinu pogrebu su, jedni pokraj drugih, stajali Tošini i Georgijevi roditelji.

user posted image

clock-img

20.10.2007, 10:14

clock-img

Anonimen

Čuvajte mi Đoleta. Izgubila sam ljubav, ne želim i prijatelja rekla je vidno potresena Tošina djevojka, rukometašica Andrijana Budimir.

Georgija smo posjetili u bolnici. Iako potpuno slomljen zbog gubitka najboljeg prijatelja, prvi je put nakon nesreće pristao na kratak razgovor. Bolnim grčem na licu rekao nam je da su četiri prijatelja stalno uz njega. Njegovo je stanje stabilno, no požalio se na jake bolove u vratu i rekao da ne zna kako će natrag u Makedoniju jer ne može sjediti. Kad smo mu rekli da će po njega stići sanitetsko vozilo iz Skoplja, na licu mu se vidjelo olakšanje.
- Čuo sam se sa majkom i ona će uskoro doći kako bi me pratila na putu kući- rekao je Georgij. Za koji će dan, kaže, biti u stanju ispričati što se dogodilo. Tošino ime nije imao snage spomenuti.

ORGANIZIRAO KONCERT DA SPASI ŽIVOT DJEČAKU
Toši Ilijevu (15), dječaku iz Kočana, poznati je pjevač prije sedam godina dao novac za operaciju tumora na mozgu u Hannoveru.
- Toše je jedan od najhumanijih ljudi u Makedoniji. Nema kome nije pomogao - dodaje dječakov otac Mile Ilijev, koji je Proeskom htio dati dio novca od ulaznica s koncerta koji je pjevač organizirao za njegova sina, no Proeski je to odbio.

clock-img

20.10.2007, 12:23

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Mislm kako lahko svak sploh pomisli na kaj takega.Mogoče je pa on tisti ,ki hoče potegniti denar od Tošetoveg ang.cd.Sramota za njega boga Adrijana že tako je izgubila ljubezen zdej ji pa še on to počne.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2007, 12:56

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Pa saj to ne moreš verjet. Uboga Adrijanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

20.10.2007, 13:22

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Danes ob 20h bo na TV3 ponovitev Marlene, kjer je bil gost Toše. Samo ko sem reklamo vidla sem že user posted image

clock-img

20.10.2007, 13:25

clock-img

tinčica

pencil-img

613

a se da kje vidit njeno sliko pa ne tiste iz pogreba.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

clock-img

20.10.2007, 13:44

clock-img

arielca

pencil-img

2312

http://makedonija.blogger.ba/

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

20.10.2007, 13:46

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Še en članek s fotografijo:
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=22095

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

20.10.2007, 14:25

clock-img

barakuda

pencil-img

189

Mislim too much!!!! Če je to res kar se piše in se kregajo zaradi "morebitnega" zaslužka od Tošetovih posnetkov..... sej ne morem verjet.
Ni bogastva, ki bi ga pripeljalo nazaj, ne pa da bi se s tem ubadali.....
Boga Adrijana, kot da ni že dovolj ta izguba....user posted image
Mah, ful sem razočarana če je to res, če niso spet trači.

Arielca ful dobra linkauser posted image
Dejte mi povedat (že zanč sem na Tv videla), kdo je to, ki ga nosi ta tip v naročju ??user posted image

clock-img

20.10.2007, 14:37

clock-img

tinčica

pencil-img

613

po vsem tem kar se je zgodilo in kakšne načrte je imel se je treba res zamisliti kako je življenje minljivo in da živiš vsak dan kot da je zadnji.
jaz recimo od kar pomnim živim za vsak dan sproti ne šparam neki denar pa ne sekiram se za neki glupe stvari pa če me šef nAPIZDI ga v mislih pošjem v tri p.m. pa se obrnem naokrog  škoda se živcerat za neke glupe stvari.

ne vem no to je sam moje mnenje

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem