cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROESKI

  
clock-img

19.10.2007, 13:17

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

clock-img

19.10.2007, 13:21

clock-img

saraja

pencil-img

770

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bil bi izvrstni atekuser posted image user posted image Res ga je škoda!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

19.10.2007, 13:33

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

user posted image user posted image user posted image jaz tudi mislim,da bi bil odličen atiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

19.10.2007, 14:18

clock-img

katarina2004

pencil-img

302

Men je tok hudo....user posted image user posted image user posted image

Res bi bil najboljši atek!

clock-img

19.10.2007, 14:23

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Tak, zdaj pa se mi smili še voznik. Ojej! Sem morda bila res malo pregroba zadnjič do njega, samo sem bila ful jezna, zakaj je moral tak divjati. Ta človek res ne bo nikoli več imel pravega življenja. Kljub vsemu, eva1, pa si me vseeno pregrdo napadla. Jaz imam kljub tvojim "izkušnjam" pravico do svojega mnenja. Žalostno je, da se še na taki temi najdejo ljudje, ki napadajo drugega, namesto da bi se združili v stiski in žalovanju. Le kam smo prišli?user posted image

Najbolj me mori zdaj to, da je Toše morda bil buden in da ni spal. Eh, saj je vseeno.... bluzim pač. Nočne more imam od tega, nonstop mi gre na jok, groza.

Toše, nikoli te ne bom pozabila. user posted image  

clock-img

19.10.2007, 14:27

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

v Glorii piše ogromno o vsemu skupaj user posted image , ko sem malecka zbudi bom skenirala pa prilepila, če katero zanima. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 14:34

clock-img

ery

pencil-img

1675

Ne morem gledat njegovega albuma... ker še vedno ne dojamem, da ga kar ni..... ga ni... kako ga ni več??!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



clock-img

19.10.2007, 14:36

clock-img

katarina2004

pencil-img

302

No super! Ravno danes sem jo nameravala kupit samo zaradi T. Bom pa zato  Story.

Ravno sem na HTV teletekstu zasledila  razpravo o tem, da se airbagi niso sprožili. Baje jih ima Toureg kar 8,9....če bi se mogoče ne bi prišlo do te tragedije.

Kar se pa tiče  šoferja se mi smili...le kako mu more bit..ta občutek...bad

clock-img

19.10.2007, 14:38

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Zamima, mene zanima, tko da prosim, prilepi!

Poleg popravka naslova teme, bi se lahko tema prestavila na forum v objemu žalosti.

clock-img

19.10.2007, 14:43

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Zamima, mene zanima, tko da prosim, prilepi!

Poleg popravka naslova teme, bi se lahko tema prestavila na forum v objemu žalosti.





Ja, kak se nisem tega že prej spomnila. Pametno.

clock-img

19.10.2007, 15:40

clock-img

Anonimen

clock-img

19.10.2007, 15:51

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

a stran shrani.si sploh dela? user posted image user posted image  poskušam zdaj naložit te skene pa sploh ne gre user posted image , piše že ne vem kak dolgo prosimo počakajte user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 15:55

clock-img

Anonimen

Ja, že nekaj dni ne dela.

clock-img

19.10.2007, 16:00

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

saj bo, samo ful časa rabi user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 16:04

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 16:05

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

mislim, a lahko še malo bolj šteka user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 16:10

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@


Poleg popravka naslova teme, bi se lahko tema prestavila na forum v objemu žalosti.




Ja, se strinjam.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

19.10.2007, 16:19

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Jaz še kar ne morem verjeti da ga ni več.user posted image user posted image user posted image user posted image   Evo,ravnokar je spet njegova pesem po radiu:Moja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dragi Toše, v tvojih pesmih sem se res našla,za vedno boš v mojem srcu.Počivaj v miru angelček.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.10.2007, 16:33

clock-img

Zamima

pencil-img

6527


http://img7.imagevenue.com/img.php?image=04593_scan02002_122_1001lo.jpg

http://img24.imagevenue.com/img.php?image=04599_scan00303_122_859lo.jpg

< Sporočilo je popravil Zamima -- 19.10.2007 16:37:40 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 16:38

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

http://img135.imagevenue.com/img.php?image=04514_scan00404_122_129lo.jpg

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 16:40

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

zdaj pa mislim, da bi moglo delat user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 17:07

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Ne poznam nobenega njegovega komada. Nekje mi doni le tisti, ki ga je zapel z Anjo Rupel.
Je bil pa izjemno simpatičen in lep moški.
Naj počiva v miru.user posted image

clock-img

19.10.2007, 17:18

clock-img

barakuda

pencil-img

189

Vsake toliko mi postane tako hudo in se moram zjokat user posted image user posted image user posted image
Poslušam njegovo glasbo in mi je ful hudo. Sploh ne morem nehat mislit nanjga user posted image user posted image user posted image  in nočem verjeti, da se je to res zgodilo.

user posted image user posted image tako ga je škoda......user posted image

clock-img

19.10.2007, 18:41

clock-img

Anonimen

tudi jaz imam nočne more že vse od njegove smrti, pa sanjam, da je umrl, pa da sem sanjala da je umrl, pa se zbudim pa si rečem, joj kaj sem sanjala, saj ni umrl, potem se spet spomnim, joj pa saj je, čisto sem zmešana, potem se mi pa v glavi vrtijo podobe njegovih staršev, mame in očeta, kako sta jokala pa njegov pogreb, ki sem ga gledala....čisto se mi meša, že dolgo me ni nekaj tako zadelo

a se morda katera spomni, da je ena vedeževalka, ne vem več katera, ker je bilo to na začetku leta rekla, da bo umrla ena slavna oseba v svetu zabave, za katero bodo jokali vsi in bo to šok za vse...jaz sem si to dobro zapomnila, sem si rekla, me prav zanima kdo bi to bil,

no saj ne dam nič kaj na vedeževalke ampak...Tošeta ni več user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.10.2007, 18:48

clock-img

tinčica

pencil-img

613

ja ampak res tega se tud jaz spomnim pa ne vem kje sem že to bralauser posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem