cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROSESKI

  
clock-img

18.10.2007, 21:59

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi,
...

user posted image
 




Ta je pa ful lepa pesmica. Že men je hudo ko poslušam njegove pesmi,kaj šele njegovi zaročenkiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

18.10.2007, 21:59

clock-img

saraja

pencil-img

770

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi,
bez starih drugova i ovih nakaza što su me stalno pratili.
Da te bar mogu poljubiti, bez loših sjećanja na hladna proljeća,
bez slike stradanja što se baš na nas zalijepe.

Jer moj je život igra bez granica,
umorna priča, trganje stranica
na kojim ništa ne piše.

Jer moj je život vječito padanje,
kad zbrojim poraze ništa ne ostane,
samo jos vučem navike,
i sve na tome ostane.

Da te bar mogu probuditi, kavu ti skuhati, u krevet donjeti,
pa te poljubiti, al' toga nema i ne postoji.
Da se bar mogu zaljubiti, u malu seljanku na nekom proplanku,
gore u svemiru, tako da dolje ne vidim.

Jer moj je život igra bez granica,
umorna priča, trganje stranica,
na kojim ništa ne piše.

Jer moj je život vječito padanje,
kad zbrojim poraze ništa ne ostane,
samo jos vučem navike,
i sve na tome ostane.

user posted image
 




Katera pesem je to, zelo lepa jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

18.10.2007, 22:02

clock-img

Anonimen

jaz pa ne razumem, v nekem momentu pravijo, da je imel zaročenko Adriano in da se je nameraval poročiti maja

po drugi strani pa pravijo, da je v zadnjem intervjuju tik pred nesrečo povedal, da je emotivno prazen in da komaj čaka, da najde ljubezen svojega življenja

kaj je zdaj res user posted image

clock-img

18.10.2007, 22:06

clock-img

saraja

pencil-img

770

Res? Jaz sem slišala samo za poroko!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

18.10.2007, 22:11

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Zadnji intervju je objavljen na internetu in ni nikjer duha ne sluha,da sta se razšla. Nisem tudi nikjer drugje zasledila da bi bilo kaj temu podobnega objavljenega.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

18.10.2007, 22:13

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

jaz pa ne razumem, v nekem momentu pravijo, da je imel zaročenko Adriano in da se je nameraval poročiti maja

po drugi strani pa pravijo, da je v zadnjem intervjuju tik pred nesrečo povedal, da je emotivno prazen in da komaj čaka, da najde ljubezen svojega življenja

kaj je zdaj res user posted image



Ja to je res Diana.

Z to andrijano sta bila par dosti let nazaj in sta končala vezo, ker je bilo baje dosti ljubosumja z obeh strani, pa niti videla se nista kaj dosti.

3 leta sta bila narazen in sta se letos marca spet srečala v španiji. Ona je imela nekoga drugega med tem časom, on pa jih je tudi menjaval, manekenke večinoma, ampak je pa res da je bila andrijana do zdaj največja ljubezen. Po moje je bila tista doba 3 let vseeno prevelika in tega se je on zavedal. Baje sta se dosti kregala in bog ve zakaj je to izjavil, vem pa da je. Rekel je, da mu je duša prazna, ker nima ljubezni. Po moje si je potihem želel sprememb, novo ljubezen.

clock-img

18.10.2007, 22:15

clock-img

saraja

pencil-img

770

Kje se pa lahko to prebere? SEm radovedna ja!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

18.10.2007, 22:18

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: saraja

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi,
bez starih drugova i ovih nakaza što su me stalno pratili.

user posted image
 




Katera pesem je to, zelo lepa jeuser posted image user posted image user posted image



Naslov je: Igra bez granica

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

18.10.2007, 22:18

clock-img

K_a_t_j_a

pencil-img

2240

Jaz še kar ne morem verjet...user posted image user posted image user posted image user posted image , ko čujem njegov glas mi grejo kar dlake pokonci pa  kr solzne oči dobim. je bila pa res 26 njegova usodna številka... groza... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

clock-img

18.10.2007, 22:19

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

jaz pa ne razumem, v nekem momentu pravijo, da je imel zaročenko Adriano in da se je nameraval poročiti maja

po drugi strani pa pravijo, da je v zadnjem intervjuju tik pred nesrečo povedal, da je emotivno prazen in da komaj čaka, da najde ljubezen svojega življenja

kaj je zdaj res user posted image



Ja to je res Diana.

Z to andrijano sta bila par dosti let nazaj in sta končala vezo, ker je bilo baje dosti ljubosumja z obeh strani, pa niti videla se nista kaj dosti.

3 leta sta bila narazen in sta se letos marca spet srečala v španiji. Ona je imela nekoga drugega med tem časom, on pa jih je tudi menjaval, manekenke večinoma, ampak je pa res da je bila andrijana do zdaj največja ljubezen. Po moje je bila tista doba 3 let vseeno prevelika in tega se je on zavedal. Baje sta se dosti kregala in bog ve zakaj je to izjavil, vem pa da je. Rekel je, da mu je duša prazna, ker nima ljubezni. Po moje si je potihem želel sprememb, novo ljubezen.



Hvala,pa sem izvedela spet nekaj novega,sam res nisem nikjer tega zasledila. Od kje pa potem podatki,da naj bi se maja poročilauser posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

19.10.2007, 08:45

clock-img

tincy82

pencil-img

142

živjo! jaz ponavadi trača glih ne berem, sem pa zasledila na spletni strani od popa, da pod sliko piše Tošejevo dekle na pogrebu

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071017_3107899.php?ar=11
(upam da sem v redu prilepla linkuser posted image )

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

clock-img

19.10.2007, 08:49

clock-img

tincy82

pencil-img

142

Še to: glede številke 26, mislim da nekaj pa že mora biti na temu. Po moje gre za preveliko naklučje - zgleda da so nekatere stvari napisane v zvezdah že ko se rodimo in da obstaja usoda......bolje da ne vemo, kakšne načrte ima z nami...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

clock-img

19.10.2007, 08:53

clock-img

Anonimen

Hvala,pa sem izvedela spet nekaj novega,sam res nisem nikjer tega zasledila. Od kje pa potem podatki,da naj bi se maja poročilauser posted image



Ja, saj to so bolj govorice ble, kot pa čista resnica. Je pa res, da se je želel poročiti v tistem svojem manastiru v kruševu, kjer ga je obnavljal in našel svoj mir, kot pravi. Dejstvo je, da je njemu muzika vedno bila na prvem mestu in potem vse ostalo. Tudi rekel je, da pred 30 letom se ne misli ustalit. Ona dva sta sicer obnavljala vezo, ampak...

clock-img

19.10.2007, 09:24

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Po ovaj saren red od son liperi
I stodot po tebe se meri
Site velat ti si medena
A tebe sekogas te gledam sama
Sekerce vo vid na dama
Bas si slatka no izludena

I gledam sekoj ziv po tebe samo se krsti
Bas bi sakal da te dopram so prsti

Jas ne sum tip za avantui
Ti gi ragas moite budi
Za mene ti znaj si medena

A jas sum samo toj sto na tebe se pali
Jas sum toj sto vo glava ti fali

Toj poglet se mi znaci ke ti darat topla dusa
Tvoeto arce lecno zraci ke se stopi ke me slusa
I bi daril visni nebi daj mi mesto pokraj sebe
Ti si sonot sto mi treba nikoj ne e kako tebe

I ledena i medena se pravis svoja
No vecerva ke posakas da bides moja
I ledena i medena ti kakva da si
Veruvaj mi ke nema koj, koj da te

clock-img

19.10.2007, 11:07

clock-img

Anonimen

Vozač u bolnici pokušao da se ubije

user posted image


Georgije Georgijevski (32), vozač „folksvagen tuarega“ u kojem je u utorak rano ujutru poginuo Toše Proeski, samo nekoliko sati posle nesreće pokušao je da se ubije kada je saznao da je mladi pevač stradao, priča za „Blic“ Z.T., njegov bliski prijatelj koji je sve vreme s njim u bolnici u Novoj Gradiški u Hrvatskoj.
- Georgije nije odmah znao da je njegov prijatelj Toše poginuo. Lekar koji ga je ušivao mu je to saopštio. Kada su ga vodili na snimanje iz prizemlja na drugi sprat bolnice, on je potpuno izbezumljen ustao iz kolica i pokušao da skoči kroz prozor. Medicinske sestre i lekari su potrčali za njim i uspeli da ga spreče. Od tada ne želi ni sa kim da priča i stalno ponavlja jednu rečenicu. „Zašto sam živ, hoću da se ubijem!“ - priča njegov prijatelj Z.T.
On kaže da Georgijevski nije bio samo Tošetov vozač, već i njegov blizak prijatelj.
- I ja sam se dugo družio s Tošetom. Ponekad me je zvao da radim kao njegovo obezbeđenje. Užasno mi je teško sada - kaže on.
Kako nam je rekao, Georgijevski nije u životnoj opasnosti, ali je u teškom stanju.
- On je psihički loše. Ima tri preloma pršljena, a na vrat mu je stavljena gipsana kragna. Ima preko 50 kopči na glavi, povredu oka, polomljen mu je nos, hematome po leđima i potres mozga - kaže njegov prijatelj.
Z.T. priča da je čuo da je na putu u trenutku nesreće bila magla i da je to, pored brze vožnje, mogao da bude uzrok nesreće.
- Oni su dvadeset minuta pre udesa stali na benzinsku pumpu da sipaju benzin i popiju kafu i verovatno su bili budni. Kada su policajci došli na lice mesta, na DVD-ju je još trajao film koji je Toše gledao. Zbog toga mislimo da su oni bili budni - priča Z.T.
On priča da su u automobilu svi bili vezani i da postoje fotografije koje to dokazuju. Županijski tužilac u Slavonskom Brodu Stjepan Haramustek odlučio je juče da krivčni postupak protiv Georgija Georgijevskog prepusti sudstvu Makedonije, pošto je reč o državljaninu te zemlje. Odluka o tome biće sprovedena čim to dozvoli zdravstveno stanje Georgijevskog i po koga bi narednih dana trebalo da dođe sanitetska ekipa da bi ga prebacila u Makedoniju. Za sada se zna da vozač nije bio pod dejstvom alkohola.

clock-img

19.10.2007, 11:18

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Meni se ta šofer tako smili, mi je full hudo za njega. Zdaj pa še slike na internet dajejo. Ti mediji tudi nimajo nobenih čustev. Saj verjetno bi si jaz tudi poskušala kaj narediti, ker to mora biti full full hudo. Upam da bo vsaj malce prišel k sebi.user posted image

clock-img

19.10.2007, 11:29

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

grozno no user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

19.10.2007, 11:37

clock-img

barakuda

pencil-img

189

Bogi šofer, ni mu lahko.....user posted image

clock-img

19.10.2007, 12:22

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Ja res je bogiuser posted image user posted image celo življenje bo imel Tošeta v mislih ,kaj je naredu če se res nebo sam prej ubil.Mislim,da je to velika kazen  večja kot kak zapor.

Sprašuje pa se kako ,da se v takem avtomobilu ni sprožil niti en airbag.user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.10.2007, 12:33

clock-img

saraja

pencil-img

770

Tudi meni ni jasno, tak avto, ki je zelo zelo drag, pa da se ni vklopil airbag?user posted image Groza, ne bomo ga pozabili!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

19.10.2007, 12:45

clock-img

Anonimen

Pa naj že nekdo popravi naslov!

clock-img

19.10.2007, 12:45

clock-img

Mateja*

pencil-img

282

Bolom je shrvana i njegova djevojka Adrijana Budimir, s kojom je prije puta u Zagreb dva dana boravio u roditeljskom domu u Kruševu. - Adrijana ne zna za sebe. Kod mene je u stanu, a uskoro krećemo prema Kruševu, gdje će uskoro helikopterom stići i njezin Toše. Cijelo Skoplje je u u žalosti - priča Adrijanina prijateljica Indira Kastratović.

Evo, tole je bilo napisano na 24 sata ob vseh slikah s pogreba in užaloščenih starših.
Tko da mislim, da sta bila skupaj


user posted image

Evo, tole pa je Adrijana na pogrebu.

 

 

clock-img

19.10.2007, 12:51

clock-img

saraja

pencil-img

770

Saj se bi meni tudi paralo srce, če bi mi umrla ljubljena oseba, vsi se mi smilijo!AMpak, sploh ne morem dojeti, še sploh ko pa to poslušam, besedilo je zelo lepo. Kot da je napisana ravno za trenutek user posted image user posted image user posted image  
http://www.youtube.com/watch?v=1ISucs4gIL8  

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

19.10.2007, 12:56

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

user posted image

clock-img

19.10.2007, 13:09

clock-img

tina a

pencil-img

626

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem