cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROSESKI

  
clock-img

17.10.2007, 23:27

clock-img

Anonimen

Toše, počivaj v miru.
Tvoje pesmi ne bodo utihnile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.10.2007, 23:31

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

na MKTV je sedaj posnetek pogreba user posted image

clock-img

17.10.2007, 23:48

clock-img

petra81

pencil-img

733

Meni je tud tolk hudo, da ne morem niti pisat!!user posted image

Škoda mi je, ker ne razumem makedonsko!

Počivaj v miru, Toše!!user posted image

clock-img

18.10.2007, 00:24

clock-img

Marina 1

pencil-img

55

A ima katera kakšen link,ki bi bil na spletu njegov pogreb?

Toše ,naj ti bo lepo v družbi angelov.

R.I.P


LP Marina

clock-img

18.10.2007, 03:01

clock-img

.ču

pencil-img

1181

IZVIRNO SPOROČILO: zungi

Naj vam napišem nekaj kar sem jaz pred slabim mesecem sanjala in sedaj vrtim film nazaj- sem popolnoma šokirana.
Večina mi verjetno ne bo verjela pa vam bom vseeno napisala: sanjala sem da je nenadoma umrl prav Toše in da je bil cel dan v znamenju žalovanja.Samo o tem se je govorilo in pisalo, ja in pol sem se zjutraj zbudila in si rekla, ma ti si nora, kake sanje maš.
No pa sem pozabila na to, do danes pop. ko sem obešala perilo in mi je spomin začel delovati ter se spomnila na te moje sanje.user posted image user posted image
Me je kar groza in strah. Obdajajo me čudni občutki, saj človeka nisem nikoli videla v živo kaj šele poznala.
Pa vendar je to zgolj naključje ali ..... user posted image



Tale post me je še dodatno pretresel in mi dal misliti,ker se tudi meni precejkrat dogaja kaj podobnega. Samo,da si ravno Njega sanjalauser posted image neverjetno....si probam predstavlat tvoje občutkeuser posted image ....

Presrečna sem,da sm v zelo kratkem času trikrat doživela Njegov koncet čisto od blizu in začutila njegovo energijo.
Najprej lani za Valentinovo v Kongu od koder so mi ostale še slikce k se je z nami slikal. Potem smo se punce iz Jesenic odpravle v Celje v Club Escape. Od tam imam še nekaj posnetkov v telefonu.
In nazadnje letos 1.6. koncert v Križankah. Ostala mi je edino še vstopnica in prečudoviti spomini,fantastično vzdušje,nepopisna sreča....

Trenutki,ko se predaš Njemu in mu pustiš,ga začutiš,da te začara in popelje v svoj svet s svojo glasbo,energijo,preprostostjo....in tako vsaj ta čas pozabiš na enoličen vsakdanjik in si tako v sebi ustvariš nepozabne spomine...
Tako težko sm pričakovala nasledni koncert,da bi v živo slišala MOJA...prav videla sem ga že na odru,vse njegove gibe in potezeuser posted image user posted image user posted image in tako žalostna sem...ko se zavedam...da tega ne bom doživela....

Jokam,ne morem si kajuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image prosim čuvajte ga....

_____________________________

What's up :)

clock-img

18.10.2007, 07:08

clock-img

KBM

pencil-img

4744

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

18.10.2007, 07:42

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jaz nisem bila ravno njegova fanica,toda vem kako mora biti hudo vsem,ki so ga oboževali..sem bila v najstniških letih velika fanica skupine Kelly family,totalno nora sem bila na njih in če bi se takrat njim kaj naredilo bi umrla od žalosti.Zato si kar predstavljam bolečino vseh takih fanic kot sem bila takrat jaz.
škoda ga je..kot je škoda vsakega mladega fanta.Tudi meni je hudo zanj..nisem ravno poslušala njegovih komadov,niti ga spremljala,toda opazila sem da je bil vedno nasmejan in dobrovoljen.in to veliko pove o njem..V glavnem naj počiva v miru.user posted image


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

18.10.2007, 08:24

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Zdaj sem na poročilih slišala za šoferja.Sicer nima poškodb nevarnih po življenju ampak je v velikem šoku.Z nobenim se noče pogovarjat in so prišli prijatelji iz Makedonije vse do enega jih je nagnal.Človek je v resnih psihičnih težavah.Tudi to so potvrdili zdravniki.

_____________________________

Najdojenček

clock-img

18.10.2007, 08:26

clock-img

tina a

pencil-img

626

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/10/16/AR2007101600678.html

Priznati moram, da sem bila presenečena ko sem odkrila tole ... Toliko o tem kakšen je bil Toše.

R.I.P


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.10.2007, 08:28

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

joj tale šofer se mi zelo smili...moj je rekel da si bo vzel življenje....no upam da ne...je to zelo težko se spet pobrat po taki nesrečiuser posted image

clock-img

18.10.2007, 08:56

clock-img

eva1

pencil-img

4835

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Kaj te jaz vem, če bi bila tako dobra do njega. Kot poklicni voznik se je moral zavedati, kako pomembno osebo vozi, kakšne posledice bo imelo to, če se Tošeju kaj zgodi, poleg tega bi lahko komot ustavil in zadremal, če je videl, da ne gre. Midva sva se tudi vedno ustavila na poti na morje, če je mojega začelo metat in to se je vedno zgodilo med 6. in 7. uro, ko začne sonce vzhajat. Zakaj ni bil tako odgovoren? Saj je bila to vendar njegova služba. Če je vedel, da gre zvečer na dolgo pot, bi lahko čez dan spal. Ne vem, naredil je veliko napako. Res je, da je ne more več popravit, a na to bi moral misliti prej in se to niti ne bi zgodilo.

Svet je izgubil veliko zvezdo, angela, ki nam je bil po malomarnosti prehitro odvzet s tega sveta. Zakaj?????user posted image user posted image user posted image



Blacky30-ti nimaš pojma o čem govoriš...veš, par let nazaj, ko sem šla iz službe iz tretje nočne in sem na na obvozniciv LJ zaspala za volanom...ko sem pogledala gor, sem se vidla 2 cm pred tovornjakom,čist refleksno sem odvila na prehitovalni pas(hvala bogu je bil prazen), se zadela v ograjo, kjer mi je avto obrnilo, tako da sem se po obvoznici peljala rikverc in me na koncu odbilo na brižino-hvala bogu mi ni bilo nič...ampak šele sedaj ko sem vidla kaj se lahko naredi, vidim da imam veliko srečo, da sploh še pišem tukaj gor! pa sem imela en star avto, brez air-bagov....in niti podrazno ne moreš podnevi spat, nisi zaspan in ne moreš spat...tudi iz nočne ko grem spim max 5 ur...ponavadi še manj,...in to par dni zapored...in ti predno te zmanka sploh ne čutiš zaspanosti..pač si zmatran kot 1000X poprej, in si niti predstavljaš ne, da boš zaspal...tako da če še nisi imela te izkušnje ne seri klamf,ker pojma nimaš!

clock-img

18.10.2007, 09:02

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

ja tele nočne so hudič..vem tud jz...ko me je kdaj kar zmanjkovalo za volanom..no na srečo sem varno pripeljala domov.

clock-img

18.10.2007, 09:18

clock-img

KBM

pencil-img

4744

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/10/16/AR2007101600678.html

Priznati moram, da sem bila presenečena ko sem odkrila tole ... Toliko o tem kakšen je bil Toše.




user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

18.10.2007, 09:59

clock-img

KBM

pencil-img

4744

user posted image user posted image user posted image

Cetinski je res lepo napisaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

18.10.2007, 10:03

clock-img

mika

pencil-img

6485

IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

Zdaj sem na poročilih slišala za šoferja.Sicer nima poškodb nevarnih po življenju ampak je v velikem šoku.Z nobenim se noče pogovarjat in so prišli prijatelji iz Makedonije vse do enega jih je nagnal.Človek je v resnih psihičnih težavah.Tudi to so potvrdili zdravniki.



groza, s tem bo moral živeti do konca življenja. verjamem pa, da je tošeta, vozil ob vseh mogočih in nemogočih urah, zaradi nabitega tempa, ki ga je imel kot znana osebnost. zato  dvomim, da se je  imel kje možnost naspati.

clock-img

18.10.2007, 10:06

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

IZVIRNO SPOROČILO: KBM

user posted image user posted image user posted image

Cetinski je res lepo napisaluser posted image user posted image user posted image



Točno tako, prečudovita pesem, me je zelo ganilauser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

18.10.2007, 10:50

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: maja 30

Zdaj sem na poročilih slišala za šoferja.Sicer nima poškodb nevarnih po življenju ampak je v velikem šoku.Z nobenim se noče pogovarjat in so prišli prijatelji iz Makedonije vse do enega jih je nagnal.Človek je v resnih psihičnih težavah.Tudi to so potvrdili zdravniki.



groza, s tem bo moral živeti do konca življenja. verjamem pa, da je tošeta, vozil ob vseh mogočih in nemogočih urah, zaradi nabitega tempa, ki ga je imel kot znana osebnost. zato  dvomim, da se je  imel kje možnost naspati.



Baje, da ga je zdaj prvič vozil ta šofer user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

18.10.2007, 11:02

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Baje, da ga je zdaj prvič vozil ta šofer



Ja, res jeuser posted image

Drugač je pa vedno vozil sam!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

18.10.2007, 11:16

clock-img

bt08

pencil-img

1793

 




user posted image user posted image user posted image user posted image Zelo lepo da se glasbeni kolegi spomnija na njega!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

clock-img

18.10.2007, 11:20

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

ja toni je kolega od najinega prjatla iz beograda..res je lep komad napisal,....user posted image

clock-img

18.10.2007, 12:27

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071018_3108015.php

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

18.10.2007, 12:34

clock-img

tina a

pencil-img

626

IZVIRNO SPOROČILO: KBM

Baje, da ga je zdaj prvič vozil ta šofer



Ja, res jeuser posted image

Drugač je pa vedno vozil sam!



Ta, ki je vozil avto naj ne bi bil njegov šofer ampak prijatelj.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

clock-img

18.10.2007, 12:44

clock-img

Speedy07

pencil-img

56

tose si glede na njegovo dobroto, verjetno ne bi zelel,da se vozniku sodi za njegovo smrt.se mi res smili,kr ni kriv,da je zaspal.zdaj bo celo zivljenje zaznaman.

clock-img

18.10.2007, 13:22

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Na tem linku je možno prižgati svečko za Tošeja, pa bi jaz to full rada naredila pa ne vem kako gre, objavljeno je bilo na 24ur.com. Ve kdo kako se prižge svečka?

Tukaj pa je link kjer ljudje prižigajo svečke: ToseProeski

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem