cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Umrl je TOSE PROSESKI

  
clock-img

16.10.2007, 23:27

clock-img

gumbek

pencil-img

298

A GLEDAŠ PREK SIOLA
JEST NE NAJDEM



_____________________________


Firbec sem!

clock-img

16.10.2007, 23:27

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Ne dela stranuser posted image user posted image user posted image  kaj dogaja??

clock-img

16.10.2007, 23:27

clock-img

gumbek

pencil-img

298

SEM NAŠLA PA ŠE KR NE DOJAMEM



_____________________________


Firbec sem!

clock-img

16.10.2007, 23:27

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Sem gledala na TV Pink,o njemu dokomentarecuser posted image user posted image user posted image Nihče nima slabe besede o njem,res je bil VELIK človek user posted image user posted image user posted image Škoda ga je,pa naj kdo reče nasprotno.

Začela sem dvomiti o obstoju Boga,ker če bi bil nekje,potem ga nebi vzel k sebiuser posted image user posted image ,pa tako lepo kot je preurejal cerkev,in dejal,da slavo lahko izgubiš,vere nikoli.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

16.10.2007, 23:28

clock-img

gumbek

pencil-img

298

A bo jutr tud prenos



_____________________________


Firbec sem!

clock-img

16.10.2007, 23:30

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Jest pa ne morm user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 23:32

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Sem gledala na TV Pink,o njemu dokomentarecuser posted image user posted image user posted image Nihče nima slabe besede o njem,res je bil VELIK človek user posted image user posted image user posted image Škoda ga je,pa naj kdo reče nasprotno.

Začela sem dvomiti o obstoju Boga,ker če bi bil nekje,potem ga nebi vzel k sebiuser posted image user posted image ,pa tako lepo kot je preurejal cerkev,in dejal,da slavo lahko izgubiš,vere nikoli.user posted image user posted image user posted image

Najhujše pa je da je ta voznik prvič vozil njega ,ker ponavadi je vedno sam potoval z njegovo menežerko.

clock-img

16.10.2007, 23:36

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

Saj jaz sem že tud čisto zabuhla od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Grem počasi spat,ker me oči bolijo od user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

16.10.2007, 23:36

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Sem gledala na TV Pink,o njemu dokomentarecuser posted image user posted image user posted image Nihče nima slabe besede o njem,res je bil VELIK človek user posted image user posted image user posted image Škoda ga je,pa naj kdo reče nasprotno.

Začela sem dvomiti o obstoju Boga,ker če bi bil nekje,potem ga nebi vzel k sebiuser posted image user posted image ,pa tako lepo kot je preurejal cerkev,in dejal,da slavo lahko izgubiš,vere nikoli.user posted image user posted image user posted image

Najhujše pa je da je ta voznik prvič vozil njega ,ker ponavadi je vedno sam potoval z njegovo menežerko.



A res al kaj???


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

16.10.2007, 23:38

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

Ja je blo rečeno na rtl hr .Mogoče bi bil še živ če bi vozil sam.user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 23:38

clock-img

gumbek

pencil-img

298

Sej bi samo še bolj jokala če bi gledala koliko je imel zelo mladih on koliko je storil za te male oboževalceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Firbec sem!

clock-img

16.10.2007, 23:39

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

 Če pogledamo realno, vozil ga je šofer,ki je pač kriv za negovo smuser posted image user posted image user posted image user posted image ..! Sodili mu bojo po vsej verjetnosti za povzročitev prometne nesreče z izzidom smrti iz malomarnosti. A bi šel kdo to zanalašč naredituser posted image . Men se pa po eni strani tud šofer smili,ker nebo imel nobenega življenja,saj se skoz v medijih pojavlja njegovo polno ime. 

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

16.10.2007, 23:40

clock-img

gumbek

pencil-img

298

Kakor koli že obudi ga ne bo nihče...

_____________________________


Firbec sem!

clock-img

16.10.2007, 23:41

clock-img

hrabra miška

pencil-img

876

IZVIRNO SPOROČILO: gumbek

Kakor koli že obudi ga ne bo nihče...


Točno tako,lahko pa ga nosimo v user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

clock-img

16.10.2007, 23:46

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

IZVIRNO SPOROČILO: gumbek

Kakor koli že obudi ga ne bo nihče...


Točno tako,lahko pa ga nosimo v user posted image

Se strinjam in še upam da zadnjič .TOŠE JE BIL VELIK ČLOVEK VELIKEGA SRCA IN NAJ POČIVA V MIRU.Mi pa se ga bomo spomijali ob poslušanju njegovih čudovitih pesmi pa naj bodo v katerem koli jeziku.Naj te angelčki čuvajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2007, 23:47

clock-img

gumbek

pencil-img

298

a bo prenos pogreba



_____________________________


Firbec sem!

clock-img

17.10.2007, 00:50

clock-img

sneška_

pencil-img

712

Ja bo prenos pogreba.Evo vam en link od ta zadnjega intervjuja  ki ga je Toše dal  15.10.2007 pred potjo v Zagreb

http://www.kanal5.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=16&tabid=199

_____________________________

Najdojenček

clock-img

17.10.2007, 06:38

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Ja bo prenos pogreba.Evo vam en link od ta zadnjega intervjuja ki ga je Toše dal 15.10.2007 pred potjo v Zagreb




user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

17.10.2007, 07:40

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Jaz še sedaj ne morem verjeti, da ga ni, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

17.10.2007, 08:08

clock-img

ery

pencil-img

1675

Oh, jaz tudi ne morem verjeti, da ga ni več... Včeraj sem jokala...on se mi je pa res priljubil ..on in njegove pesmi... user posted image user posted image

Ker nisem vse brala.. ali ima katera njegovo pesem v mp3 verziji oz.da jo daš lahk na mobi?

_____________________________



clock-img

17.10.2007, 08:21

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: ery

Oh, jaz tudi ne morem verjeti, da ga ni več... Včeraj sem jokala...on se mi je pa res priljubil ..on in njegove pesmi... user posted image user posted image

Ker nisem vse brala.. ali ima katera njegovo pesem v mp3 verziji oz.da jo daš lahk na mobi?

kero pesem bi rada povej mail mogoče jo mam

clock-img

17.10.2007, 08:23

clock-img

Anonimen

Sem gledala včeraj , ko so pripeljali njegove ostanke v trugi. user posted image user posted image user posted image
Danes bo pa pogreb v živo.user posted image  
Ej kak mi je tega fanta resnično žal, resnično je bil angelček.

clock-img

17.10.2007, 08:26

clock-img

Nea_teja_

pencil-img

1860

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Sem gledala včeraj , ko so pripeljali njegove ostanke v trugi. user posted image user posted image user posted image
Danes bo pa pogreb v živo.user posted image  
Ej kak mi je tega fanta resnično žal, resnično je bil angelček.

Taly kje si gledala dej povej program jest sem celo tv obrnila pa nič na netu mi pa tud nč ni najdlo

clock-img

17.10.2007, 08:34

clock-img

Anonimen

Kaj imaš? Kabelsko? Imaš internet prek siola, t2?
Jaz mam prek t2, pa dam na 1, potem pa sam eno nazaj, pa mam MKTV.

clock-img

17.10.2007, 08:37

clock-img

Fiona23

pencil-img

124

Oboževala sem ga, obožujem ga in oboževala ga bom!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Toše je bil in za zmerej bo EDEN in EDINI!!!

_____________________________

LP, Bejbika

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem