cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Izpoved za mojo dušo

clock-img

10.10.2007, 19:16

clock-img

katy82

pencil-img

1856

Cukerček ti si kar vzemi malo časa za žalovanje,to rabita oba.Ampak po določenem času pa v nove boje,prav!!!!!!!
Mislm nate

clock-img

10.10.2007, 20:03

clock-img

MarijaPo

pencil-img

1807

Draga Cukrcek,

tvoja izkusnja je res zalostna.
Vem, da se bo name zgrnilo kup babjih ocitkov, ampak si ne morem kaj, da ti ne bi svetovala, da zamenjas ginekologa in gres na Ptuj (tam je baje kar nekaj dobrih ginekologov, v Mariboru pa menda dobrega ginekologa skoraj ne mores najti).
Res je, da smo v dobi kapitalizma, ko nam nic ni dovolj dobro, ampak za ta tvoj nesrecni primer, bi bil mogoce le primernejsi boljsi ginekolog.

clock-img

10.10.2007, 23:02

clock-img

kety99

pencil-img

113

Sedaj pa se v meni porajajo nova vprašanja in strahovi
-koliko možnosti imam da se mi to ponovo
-koliko možnosti imam da zanosim le z enim jajcevodom
-bo z mojo nosečnostjo vse vredu
-bo vse vredu z otročičkom



Zate imam zelo vzpodbudno informacijo, prekopirano iz Pušenjakovega foruma: Verjetnost zanositve ob enem odsotnem jajcevodu je le za 5 do 10% manjša, ker običajno oba jajcevoda sežeta do obeh jajčnikov le v 10% ne, tako da nič ne skrbi...sicer pa ti tukaj pošiljam link kjer si lahko prebereš vse: http://med.over.net/forum5/read.php?19,4235820... Glavo pokonci in novim zmagam naproti! Želim vama veliko sreče!

clock-img

12.10.2007, 11:39

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

žal mi je za to, kar se ti je zgodilo user posted image čas zaceli vse rane in olajša bolečinouser posted image  pa še en velik objem ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image













_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.10.2007, 23:26

clock-img

MID

pencil-img

493

Cukrček;zelo mi je hudo,da si morala prestati vse to.Nebi rada karkoli modrovala,ker nisem v tvoji situaciji.Glede tega,da imaš sedaj problem zaradi jajčnika,bi te pa rada vsaj malo potolažila s situacijo moje sestrične.Rodila se je samo z enim jajčnikom.In verjemi,septembra je povila zdravo punčko,zanosila brez kakršnegakoli problema in ravno tako donosila.Torej;upanje umre zadnje!Le pogumno naprej!

clock-img

15.10.2007, 19:03

clock-img

tassi1

pencil-img

1061

cukerček naj ti povem mojo zgodbo:od zjutraj od 5 sem imela bolečine na desni strani trebuha,sem šla v službo,jedla tablete-mal probala bruhat,ker mije bilo slabo,mal sem bila na wc,mal pa za blagajno.Bolelo me je ful,nobena tableta ni pomagala,Ker je bila sobota-velikonočna,je bila lekarna pop.zaprta.Mene je bolelo,pol sem pa pri mami sedela,ko me je kar naenkrat tako stisnilo pri srcu,en tak krč,da niti dihat nisem mogla...Takoj v ZD.OD tam pa z rešilcem v bolnico-na uZ mi en zdravnik reče-to bo pa IZM.SEm se mu smejala,da to pa že ne,a od enkratuser posted image ?Takoj so me peljali v operacijsko in me urgentno operirali in mi odstranili jajcevod,ker sem imela že trbuh poln tekočine.Pol so rekli ,da bom težko še kdaj zanosila po naravni poti-pa mi je ratalo že 3*.Sicer se pol ne konča dobrouser posted image user posted image ,a da se pa!!TOrej pošiljam ti engauser posted image in ti želim čimprej user posted image papa

clock-img

12.12.2007, 23:22

clock-img

*lenc@*

pencil-img

4637

Srečno in pozitivnon naprej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! življenje je eno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

clock-img

13.12.2007, 09:45

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.12.2007, 15:21

clock-img

natalia

pencil-img

1423

user posted image user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

clock-img

14.12.2007, 17:46

clock-img

Ancy

pencil-img

614

IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Draga Cukrcek,

tvoja izkusnja je res zalostna.
Vem, da se bo name zgrnilo kup babjih ocitkov, ampak si ne morem kaj, da ti ne bi svetovala, da zamenjas ginekologa in gres na Ptuj (tam je baje kar nekaj dobrih ginekologov, v Mariboru pa menda dobrega ginekologa skoraj ne mores najti).
Res je, da smo v dobi kapitalizma, ko nam nic ni dovolj dobro, ampak za ta tvoj nesrecni primer, bi bil mogoce le primernejsi boljsi ginekolog.



Marija, se strinjam s tabo. Sama po 9ih urah ginekologije na faksu vem kaj je 1.znak IMN - višanje hormona, nosečnosti pa ni v maternici in delujočemu ginekologu se to ne bi smelo narediti !!!!!!!!

Cukerček user posted image user posted image user posted image žal mi je, ampak nič še ni izgubljeno, verjamem da vama bo ponovno uspelo in držim pesti, da se takrat vse dobro - najbolje izteče. G pa le zamenjaj user posted image

clock-img

30.04.2008, 13:44

clock-img

polnaluna

pencil-img

24

Cukerček, še kaj potuješ tukaj gor?
Kako si sedaj?
Jaz sem imela IMN na začetku marca, vzeli so mi jajcevod, imam podobna vprašanja, še zmeraj na veliko jokam, ko se spomnim, ko razmišljam, a vedno bolj bolečino zakopavam -...
Razmišljam o drugih, bolj veselih stvareh.

Drži se,
Polnaluna

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem