cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ikona za ZS

clock-img

04.10.2007, 15:09

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

uau ej zdj so se pa vsuliuser posted image user posted image

clock-img

04.10.2007, 15:11

clock-img

Anonimen

Celoten tisti del, kjer piše Moja Ringaraja bi moral biti v kontrastni barvi od ostalega.

clock-img

04.10.2007, 15:24

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Celoten tisti del, kjer piše Moja Ringaraja bi moral biti v kontrastni barvi od ostalega.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.10.2007, 15:24

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Še men pošljite ZS,da sploh vidim o čem govorite.

clock-img

04.10.2007, 20:46

clock-img

Wahoo RR

pencil-img

3190

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Celoten tisti del, kjer piše Moja Ringaraja bi moral biti v kontrastni barvi od ostalega.




To bo verjetno ostalo isto. Sovpada z celostno barvno podobo.

Zanima me, če se vam zdijo puščice sedaj bolj vidne ?

_____________________________

Lp,
Wahoo RR


clock-img

05.10.2007, 09:19

clock-img

Šaki

pencil-img

2459

Zanima me, če se vam zdijo puščice sedaj bolj vidne ?



no ja..mogoče bi bla lahk modre al pa zelene barveuser posted image

clock-img

06.10.2007, 12:51

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ko smo že pri ZS-jih, zakaj mi piše, da imam npr. 7 prejetih sporočil, pa nimam nobenega? Če se ne motim, je ta tema tudi že bila, eni uporabnici vem, da je to nagajalo.

clock-img

06.10.2007, 12:59

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Odkar so jesenske barve, je tudi jaz vec ne opazim, ker je rdeca na rjavem polju, valda se ne vidi.



Ja, res je.

clock-img

06.10.2007, 13:45

clock-img

srki

pencil-img

9222

A potem imam samo jaz tako dobre oči, da to puščico z lahkoto vidim, al kajuser posted image .

clock-img

07.10.2007, 09:34

clock-img

rr.mm.dd

pencil-img

66

Zdaj, ko puščica utripa, je mnogo bolje.

clock-img

07.10.2007, 09:51

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rr.mm.dd

Zdaj, ko puščica utripa, je mnogo bolje.



Ja utripanje ni slaba varianta, samo če ti nekaj medlega, bledega blinda še vedno ni dovolj. Dajte neko opasno barvo da blinda.

clock-img

07.10.2007, 09:53

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ko smo že pri ZS-jih, zakaj mi piše, da imam npr. 7 prejetih sporočil, pa nimam nobenega? Če se ne motim, je ta tema tudi že bila, eni uporabnici vem, da je to nagajalo.



Ja, meni je pred časom skoz kazalo, da imam novo sporočilo, pa ni bilo nobenega. Sem skoz vsa navdušena za brezveze hodila gledat.user posted image  Ampak so potem kmalu poštimali.
Srki, magari kar Jerneji to sporoči, ker ne vem, a spremlja to klobasu tukaj.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

07.10.2007, 09:54

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: rr.mm.dd

Zdaj, ko puščica utripa, je mnogo bolje.



Ja utripanje ni slaba varianta, samo če ti nekaj medlega, bledega blinda še vedno ni dovolj. Dajte neko opasno barvo da blinda.



Se strinjam.user posted image  
Nekaj kontrastnega bi moralo biti, saj je lahko npr. tudi jesensko zelena.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

07.10.2007, 15:17

clock-img

srki

pencil-img

9222

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ko smo že pri ZS-jih, zakaj mi piše, da imam npr. 7 prejetih sporočil, pa nimam nobenega? Če se ne motim, je ta tema tudi že bila, eni uporabnici vem, da je to nagajalo.



Ja, meni je pred časom skoz kazalo, da imam novo sporočilo, pa ni bilo nobenega. Sem skoz vsa navdušena za brezveze hodila gledat.user posted image  Ampak so potem kmalu poštimali.
Srki, magari kar Jerneji to sporoči, ker ne vem, a spremlja to klobasu tukaj.user posted image



Ma saj v bistvu me tudi ne moti, ker puščica mi pa ne kaže, da imam ZS. Samo ko jih zbrišem, piše, da imam 7 prejetih sporočil. Pa naj bo tako, zaenkrat me ravno ne moti. Vem samo ,da je imela ena od uporabnic iste težave.

clock-img

08.10.2007, 18:23

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Srki bomo uredili, da boste imeli toliko števil na števcu, kot jih dejansko imate oz nimate v boxu.

LP

Jerneja RR

clock-img

09.10.2007, 08:30

clock-img

srki

pencil-img

9222

O, hvala, Jerneja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem