cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kje izposoditi poročno obleko?

clock-img

03.10.2007, 23:30

clock-img

naty2007

pencil-img

1

Hej, danes sem zasledila vas forum pa imam vprašanje in sicer me zanima, če morda katera ve, kje je možno dobiti na izposojo kakšne poročne obleke večjih velikosti, ker sem bolj močnejše postave (50-52) pa tudi nimam majhnih prsi ampak imam kosarico D. Morda katera ve, kje je to mogoče kaj dobiti?

lp

Naty

clock-img

04.10.2007, 13:02

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

jaz imam čez 3 tedne probo v domžalah- moda art

clock-img

04.10.2007, 15:55

clock-img

lindy

pencil-img

937

IZVIRNO SPOROČILO: naty2007

Hej, danes sem zasledila vas forum pa imam vprašanje in sicer me zanima, če morda katera ve, kje je možno dobiti na izposojo kakšne poročne obleke večjih velikosti, ker sem bolj močnejše postave (50-52) pa tudi nimam majhnih prsi ampak imam kosarico D. Morda katera ve, kje je to mogoče kaj dobiti?

lp

Naty



Pojdi pogledat v salon Grazia, tam majo vse živo, če ne si jo daj pa delat!

clock-img

04.10.2007, 22:44

clock-img

mayci

pencil-img

2322

Jaz sem pred poroko šla v precej salonov, najbolj pa mi je bilo všeč v Mod' Artu v Domžalah, kjer sem si obleko tudi
sposodila.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

clock-img

06.10.2007, 18:00

clock-img

julija24

pencil-img

20

Jaz se poročim čez 14 dni in sem si obleko sposodila v Kamniku-naj nevesta. Zanjo bom dala 320 e.
Sm si pa ogledala v večih salonih pa nisem bla nikjer preveč zadovoljna.
Pa še zaposlene tm so punce na mestu,ti svetujejo,kombinirajo z nakitom skratka kar se ti zahoče.

clock-img

08.10.2007, 22:55

clock-img

Anonimen

Poročni kotiček v Ljubljani na dolenjki

clock-img

08.10.2007, 23:39

clock-img

lindy

pencil-img

937

IZVIRNO SPOROČILO: julija24

Jaz se poročim čez 14 dni in sem si obleko sposodila v Kamniku-naj nevesta. Zanjo bom dala 320 e.
Sm si pa ogledala v večih salonih pa nisem bla nikjer preveč zadovoljna.
Pa še zaposlene tm so punce na mestu,ti svetujejo,kombinirajo z nakitom skratka kar se ti zahoče.



Ja tud jest sem si tam sposodla obleko in res punce tam so super!user posted image

clock-img

09.10.2007, 08:35

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

Jaz sem si jo izposodila v Krinolini v Ljubljani. Sem bila zadovoljna tako z izbiro, kot "prodajalkami" in ceno.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

clock-img

09.10.2007, 13:53

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

Obleko sem si sposodila v Graziji in sem bila zelo zadovoljna. user posted image

Na probi sem bila pa tudi v Poročnem kotičku in Krinolini in moram rečt, da so se pri obeh zelo potrudili s svetovanjem, sam svojo sanjske obleke pa žal nisem našla pri njih.

clock-img

26.02.2008, 22:44

clock-img

Pomladna Luna

pencil-img

13

Najcenejšo izposojo poročnih oblek dobite v Ljubljani-šiviljstvo Klara za 180 evr.Obleke so unikatne in zelo,zelo lepe.Če pa ne najdete svojo vam jo naredijo po meri plačate samo izposojo potem pa obleko vrnete.Ugodno!!!

Siviljstvo-klara.si
                                                   user posted image user posted image user posted image
031-398-588

clock-img

27.02.2008, 09:48

clock-img

fragola

pencil-img

3082

Jaz si  jo bom izposodla v modartu v Domžalah, zeenkrat sem full zadovoljna z njimi in obleka  je super in upam, da bo tako tudi ostalo!

clock-img

29.02.2008, 20:45

clock-img

mišk

pencil-img

2527

Jst sem svojo sanjsko našla v Poročnem kotičku. Z vsem sem bila ful zadovoljna, razen s ceno! 560EVROV!!! Ampak sem jo vzela, ker vem, da je to obleka zame. Ker so mi bele obleke redkokatere lepe sem se odločila za neki ekstravagantnega:
user posted image
Res je čisto meni pisana na kožo! Ne vem kak se bom poslovila od nje.user posted image
Baje imajo v Poročnem kotičku obleke do številke 54. Ampak ne se ustrašit zaradi cene, ki sem jo napisala. Ta je daleč najdražja. Večina so okol 300 evrov.

clock-img

14.03.2008, 18:48

clock-img

taši84

pencil-img

319

salon princeska-okolica grosuplja (vrbičje). cene: od 150-250€

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

clock-img

17.03.2008, 08:56

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

poročni kotiček user posted image

clock-img

17.03.2008, 11:42

clock-img

pikovit

pencil-img

6385

Poročni kotičekuser posted image Daleč najbolj prijazna dekleta na svetuuser posted image

clock-img

18.03.2008, 14:40

clock-img

Pomladna Luna

pencil-img

13

Šiviljstvo-Klara v Ljubljani izposoja od 180 evr naprej.Obleke so unikatne in zelo lepe.Ustrežejo še tako zahtevnim željam.

clock-img

19.03.2008, 16:09

clock-img

Skratek46

pencil-img

386

Jst ti svetujem salon Bella v Novi gorici-res je majhen-sam je pa zelo veliko lepih oblek, pa še gospe, ki notri delajo so super prijazne. To iz lastnih izkušenj...ni pa nujno da je edini dober...user posted image

clock-img

19.02.2020, 09:32

clock-img

mpritr1

pencil-img

170

Cene za poročne obleke se sicer gibljejo med 150-1500 €, glede na tole analizo cen: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocne-obleke/porocne-obleke-cena-sanjska-obleka-za-poroko/

clock-img

25.02.2020, 10:00

clock-img

Lelly28 RR

pencil-img

400

poročno kotiček v LJ je katastrofalen- mene nihče v prazni trgovini tudi pogledal ni, da o tem da mi pri pomirjanju oblek ni gospa pomagala ampak je visela na osebnem telefonu ne govorim. razočaranje!!

Zelo zadovoljna sem bila pa z Poročnim salonom White Couture ,kjer sem si obleko tudi izposodila. Zelo prijazni, posvetijo se samo tebi, ti obleko res prikorijo po meri. Jaz sem se počutila kot princeska že na pomerjanju. TOP SO !! user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem