cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

02.09.2007, 09:34

clock-img

Anonimen

Kdo je lačen? user posted image user posted image
Kar se tiče juhe jo lahko piješ vsak dan in to nazadnje, ko vse drugo poješ.Takšno juho samo z vegeto nikoli ne pijem, ker v njej ni nič pametnega user posted image raje spijem samo vodo.
Zelje tudi lahko ješ vsak dan, pa še bolj z njim hujšaš, ker ti uredi prebavo in po njem veliko lulaš.

clock-img

02.09.2007, 09:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.09.2007, 10:07

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Preživele? Brez grehov?



Ja, več ali manj. Smo šli na eno vapko veselico, pa sem po enih 5 kokicah, ki sem jih kradla Tiborju, ugotovila, kaj delam ... Pa potem sem možu ugradla en griz žemlje z golažem, pa sem se spet spomnila, da sem pozabila na dieto ... No, k sreči so bili skupaj to kakšni 3 grizi,. Upam, da ne bom enkrat generalno pozabila na dieto, ker sem že kot ena stara mama, kar se te pozabiljivosti tiče zadnje čase.

No, danes imam eno razkuhano fižolovo juho z razkuhanimi makaroni, ki jih nameravam zase pobrati ven, ker sem jo včeraj zvečer pozabila ugasnit, ko se je kuhala ...

clock-img

02.09.2007, 10:08

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Tebi se pa zmeraj nasmejim.Stara mama z razkuhanim fižolom.user posted image user posted image

clock-img

02.09.2007, 10:44

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

ojla!

jaz sem preživela včeraj brez grehovuser posted image user posted image

danes

Z:grozdje
K:fižol solata
V:hm nevem še mogoče kr fižol

uspešen dan vsem!
jutri pa že sladkarijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

02.09.2007, 10:56

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz sem tudi uspešno preživela včerajšnji dan. Edino pojedla sem en kos gibanice, potem pa sem modro ugotovila, da je gibanica itak beljakovinska user posted image

No danes:

Z. 2 jabolki, kava
K. pasulj
V. stročji fižol brez zabele seveda

Upam, da me ne bo razneslo od vsega tega fižola user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.09.2007, 11:07

clock-img

Anonimen

Bejbe!
Jaz imam krompir že kuhan.user posted image  Tolk sem lačna. user posted image  Pa za diplomo neki delam, pa stalno na hrano mislim. Zdaj sončnična semena natepavam, pa nič ne pomaga. Po moje bom kr na krompir navalila.user posted image

clock-img

02.09.2007, 12:16

clock-img

ajja

pencil-img

513

Mi smo z dopoldanskega sprehoda in zdajle šibam kuhat. Sem pa lačna kot volk! Danes bomo imeli na sporedu zelenjavno rižoto.
Aja, kavi sem se odpovedala, ker vedno pijem belo, brez mleka pa mi nikakor ne gre. Komaj pa čakam jutri, da bo padlo nekaj sladkega. Njami!

clock-img

02.09.2007, 12:51

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem pa pred eno uro jabolk pojedla,za zajtrk.Lakote ni nobeneuser posted image .Ko bi šlo vse dni tako.

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

02.09.2007, 14:31

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  user posted image

clock-img

02.09.2007, 14:35

clock-img

katis

pencil-img

975

Helow user posted image . Pa smo ga. Ta prvega skoz spravle user posted image ... user posted image

Jaz tudi včeraj brez večjih pregreh. Namreč smo bili nepričakovano povabljeni na rojstni dan in k sreči so bili ražnjiči in čevapi, edini prekršek je bil ta, da semspila kozarček orehovca (žganje user posted image ) in zvečer sem pojedla malo grozdja.

Danes smo pa takole:
Z: zjutraj 1 jabolko, nato sem še grozdje (saj vem, samo ena vrsta sadja bi morala biti, amapk z 1 jabolkom pač ne bi preživela do kosila)
K: zdajle pečem krompirjevo musako z jajčevci, koruzo in paradižnikoma ter kuham zelenjavno juhico
V: še ne vem točno, a po vsej verjetnosti bo nekaj od soje + zeljna solata.

Pijem samo vodo in vodo...

Aja, še za tiste, ki imate probleme s krotitvijo lakote. Meni je uspevalo z Ašičevim postnim čajem ( 1 verčka na 1,5l vode), ki sem ga imela v termovski in pila mlačnega. Vendar tega sedaj ne bom počela, dokler še kaj mleka priteče za dojenje, ker naj bi ta čaj topil tudi maščobo in odplavljal toksine iz telesa. Tega pa res ne bi rada 'nalila' v mleko, ki ga moj sinček še malce pocuza...

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

02.09.2007, 15:21

clock-img

trixi

pencil-img

741

Tako, ravno od kosila, njami.


Zajtrk je bil: voda, edino sadje ki sem ga spravila dol pa je bila una kapsula jabolčnega kisa.

Kosilo: rizi bizi*, bučke v solati

Večerja: pol kosila

Vmes bo pa še kakšna kava, jabolko za premagovanje skušnjav. Tehtala pa se bom še vedno po moji stari navadi: vsako jutro, ko pridem iz službe in zvečer. Iz izkušenj vem, da zelo hitro izgubim nadzor.

*to je tradicionalna beneška jed, pomeni pa riž z grahom. V preteklosti, ko so bile Benetke še samostojna država, so to jed vselej postregli na slavnostni večerji, ki jo je dož vsako leto 25. aprila priredil v čast sv. Marka, zaščitnika mesta.
Tako piše v kuharski knjigi, nič pa ne piše, če je primerna za hujšanje. No, glede na to, da naj bi bilo 390 kalorij na osebo bo po moje kar v redu. Jaz bom namreč tudi na št. kalorij malo pozorna. Kaj pomaga ločevati, če poješ 4000 kalorij

Ala punce, bodte pridne, se tipkamo

clock-img

02.09.2007, 18:01

clock-img

jasnika

pencil-img

887

ojla

jaz sem še vedno z vami čeprav se bolj malo javljam, včeraj sem jedla zelenjavne ribe in polnozrnati kruh, danes pa zelnjavna rižota, mmmmmmm  kako je bilo dobro, ravno se odpravljam k večerji.
jutri bom pa najverjetneje jesla kar slano pecivo, zvečer pa kak keks in je to to

uspešno vam želim še naprej in lp

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

clock-img

02.09.2007, 19:11

clock-img

Anonimen

No, jaz sem danes malo zabluzila. user posted image  Sem šla na en piknik, pa sem spila en radler, pa pecivo sem pojedla.user posted image Ampak obljubim, da sem imela pri tem veliko slabe vesti.user posted image  Še dobro, da je jutri služba in sem odsotna do 17-ih. Bo lažje zdržat.user posted image

clock-img

02.09.2007, 21:33

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: katis
Aja, še za tiste, ki imate probleme s krotitvijo lakote. Meni je uspevalo z Ašičevim postnim čajem ( 1 verčka na 1,5l vode), ki sem ga imela v termovski in pila mlačnega.



Aha, no, to je pa dobro vedet. Thanks. Mogoče ga pa še celo kupim. Za v službo in za zvečer. Že itak nič ne pijem, tako da bo še tu dobro prišlo malo tekočine.

clock-img

03.09.2007, 05:53

clock-img

Anonimen

Jutro user posted image
                                  3.9. OGLJIKOVI HIDRATI (3)
 
Danes lahko jemo; pico z čebulo in gobicami, slano pecivo, kruh, ajdovo kašo, polento, palačinke brez jajc, testenine....
Zvečer pa nekaj sladkega user posted image user posted image in obvezno rebro jedilne čokolade.
 
Moj jedilnik: Z: grozdje
                    K:pica s čebulo
                    V:jabolčni zavitek-čokolada
 
Moram reči, da meni voda paše.Spijem jo dosti, si jo pa natočim v steklenico in kadar grem mimo malo spijem, tako da potem vem koliko sem spila.Včeraj sem jo tri litre.Žaba.user posted image
                                                                   Lep dan vsem in čimmanj lakote

clock-img

03.09.2007, 07:28

clock-img

Anonimen

Jaz sem bila pa včeraj zvečer tako lačna, da sploh nisem mogla zaspati. Sem se premetavala po postelji po moje do dveh zjutraj. Upam, da bo tole minilo.

Sanes bnom jedla makarone z omako iz bučk, ki sem jo  že včeraj naredila. Danes bom pozna, če bom doma ob 16. uri ali 16.30, bo še v redu.

clock-img

03.09.2007, 07:35

clock-img

jasnika

pencil-img

887

jutro

vidim da  vas kar nekaj ubada z lakoto, jaz na srečo ne, sem pridna, pijem  pa edino kavo z mlekom ali pa kapučino ampak to sem se zavestno odločila, tako da ni panike.

danes pa sem mela za zajterk slive za kosilo bojo menda bobipalčke, za večerjo pa kak keks in je to to.

zdaj pa šibam se porihtat gre hčera danes prvič v šolouser posted image user posted image

uspešen dan vam želim  lp

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

clock-img

03.09.2007, 07:42

clock-img

njelci

pencil-img

283

jst sm tudi še vedno z vami...nism mela časa se prej oglasit, gužva v službi, med vikendom pa trgatve, tako da je blo pestro....no jst sm dieto držala že prejšni teden sm začela že 27. tako da smo se mal zgešile z dnevi in imam danes sadni dan, ma se že uskladimo...se moram še doma z domačimi prej pogovorit , ker drži vsa familija user posted image
punce pogumno, sej na začetku se zdi cela večnost, pol pa dnevi kar letijo in niti ne veš več da si na dieti...to je moja že tretja runda te diete user posted image user posted image user posted image  user posted image
pozdravček se slišimo

clock-img

03.09.2007, 08:40

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Včerajšnji dan minil po planih, brez kakšne posebne lakote.user posted image

S kavico in dvema nektarinama sem si že opomogla, za kosilo bodo makarončki z drobtinami, za večerjo pa jabolčni štrudel z včerajšnje trgatve.

Naj vam dan mine brez lakote.

clock-img

03.09.2007, 08:43

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Tudi jaz sem še z vami in sem kar uspešna pri premagovanju skušnjav user posted image .

Danes
Z: grozdje
K: makaroni z omakco
V: sladoled

No bodite pridne...

clock-img

03.09.2007, 09:21

clock-img

muška

pencil-img

3223

kaj a danes pa bomo večinoma vse na testeninah?user posted image user posted image user posted image

No jaz moram povedat, da včeraj nisem večerjala, ker sem bila še od kosila fuul sita, tako da sem se prisilila, da sem pojedla ob 7 zvečer eno nektarino in potem še nekaj kislih kumar in oliv. Se to sploh sme?user posted image

No danes:

Z. 2 jabolki, kava
K: makaroni , juha, solata
V. če bo ostalo kaj testenin, drugače bom pa poskusila mojega možeka nahecat, da mi nardi testo za pizzo

Sicer pa sem fuuul vesela, ker kilce že letijo, pa lačna nisem skoraj nič, pa trebušček je že manjši,... skratka vedno več ljudi okoli mene se odloča za to dieto user posted image

clock-img

03.09.2007, 10:23

clock-img

alja01

pencil-img

226

O končno sem našla nekaj sotrpinkuser posted image user posted image , jst se tud ubadam s tole dijeto, danes začnem drugo rundo , se pravi beljakovine (mal spodbude mam tud doma, ker smo se z mamco odločile da probamo, ko smo vidle sestrično k je zlo lepo kilce dol dalauser posted image ), če me sprejmete bi pa trudi z vami rada mal pojamrala ko me bo volja minevala do hujšanja. Po porodu sm zlo lepo kilce pustila v porodnišnici, pol je pa tehnica kr gor kazala (pa čeprav še kr dojimo). Zdej sm še za stvar, vendar kavi z mlekom se pa vseeno ne odpovemuser posted image .
Lp


_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

03.09.2007, 10:36

clock-img

Anonimen

Hejhoj!
A danes boste kar vse na makaronih. No, jaz bom tudi. Kupila sem si grahamove. Baje so bolj nasitne in jih manj poješ. Omaka bo pa domača- iz bučk bom neki sčarala.
Dober tek.

clock-img

03.09.2007, 10:41

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Tudi mi bomo na testeninah. Za omako še ne vem, ker bo kar iz konzerve, pa morem še v trgovino. Za večerjo bomo slavnostno jedli domači tiramisu, ker praznujemo prvi šolski dan. Še sreča, da je ravno danes OH.

Sem se pa že tehtala danes, pa sem pridelala + 20dag. user posted image  Bravo zame. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem