cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

01.09.2007, 12:16

clock-img

lokvanj

pencil-img

414

Ojla bejbe, kako na vaš prvi "delovni" dan??? Berem da ste kar resno zagrable. Upam da bo čez 14 še vedno tako user posted image . Jaz imam dones OH in sem si ravnokar sestavila pico (paradajs in gobe) in seveda eno skledo solate zraven. Zdej pa še počakam da malega nafutram, pol pa še midva. Yupi user posted image user posted image user posted image

Kavo si bom na B dan jaz privoščila z mlekom, na ostale dni pa pač brez. Sicer mi je brez mleka komaj užitna, ampak jo rabim za mojo prebavo, ker brez jutranje kavice se pri meni vse ustavi.


Tejčica, hvala enako user posted image  . Jaz sem že tako zafurala kofe brez mleka, da se tudi tisti dan ko bi ga lahko, ne spomnim nanj (na mleko namreč).
Torej LETS GO!!!

_____________________________

lokvanj

clock-img

01.09.2007, 12:21

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Pozdravček....
.....še od meneuser posted image

Jaz sem zdaj(za zajtrk) pojedla eno nektarino.Prej nisem uspelauser posted image user posted image .Sem imela toliko dela do zdaj,da sem enostavno pozabila jesti.Za kosilo okoli 15.ure bom piščančja prsa,popečena in solato.Aja,ali lahko paradižnikovo ali mora biti obvezno zelena!?
Za večerjo enako v manjši količini.

Ala,punce dajmo hujšatuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

01.09.2007, 12:53

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo punce!

kind lady, svoj željeni minus sem kar v tvojo tabelco vpisala:

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

sodelujoče:    željena izguba kilogramov:
 
    muki1       - 6                
    morrak     -7
    BLAŽIKA   -27
    Splišni      - 8
    kind lady  - 11
    dalin         - 7            
    nataša77  - 15
    jasnika     - 8
    paris        - 6
    cmokec    - 6
    Lidjočka   - 8
    hothien     - 20
    ajja           - 8
    ms15        - 10
    lokvanj     - 8
    trixi           - 4
    Flecker1   - 11
    Katis         - 15
    njelci        - 10
    malecka_mateja  - 15
    muška        - 5
    adelaide     - 6 do 8
    *malena*  - 5
    tejčica       - 20
 
Mislim, da smo zdaj vse.Začnemo jutri 1.9. z beljakovinskim dnevom.
Prvo tehtanje bo v nedeljo 9.9. Tehtale se bomo vsako nedeljo.
 
VELIKO, VELIKO USPEHA IN VZTRAJNOSTI ZA VSE NAS user posted image user posted image user posted image





No pa se je zars začelo user posted image  Komaj čakam naslednjo nedeljo, da začnem pisati minuse v svojo tabelco user posted image

Ko sem hujšala lani, sem si vse izgube kg pisala v tabelo in spodaj risala graf. Enako z izgubljenimi cm. Ker sem tak človek, ki rad vse vizualizira, mi je izjemno pomagalo za voljo, ko sem pogledala graf in videla, da črta pada in pada. Sicer je bilo padanje v začetku kar strmo, potem v drugem mesecu je bolj rahlo padalo in potem v začetku tretjega meseca spet bolj strm padec. in v obdobju, ko se mi je zdelo, da skoraj nikamor ne gre, so mi bili ti grafi prava vzpodbuda.
Sem pa opazila tudi to, da so mi cm-ji skoraj vedno bolj padali ob rahlem izgubu kg. ko pa so kg.ji naredili preskok na nižje, pa so cm-ji bolj stagnirali.

Moj današnji jedilnik:
Z: sem prespala, ker se je danes možek z našim dojenčkom ukvarjal in sem lahko nadoknadila za cel teden prej user posted image
K: piščanec + gobice + zeljnata solata + kavica z mlekom
V: verjetno jajce
...in seveda veliko vode ali nesladkanega čaja čez dan

Naj nam tale dan lepo uspe, da bomo vse imele dovolj elana in volje za naslednje dni!

GO GO user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

01.09.2007, 13:39

clock-img

Anonimen

Take pa nečemo biti, kajne? user posted image

clock-img

01.09.2007, 13:54

clock-img

lucika

pencil-img

2357

naj se vam pridružim še jaz.
sem se spodaj priključila eni temi, pa so vse nekam poniknile, pobegnile...
zdaj končujem tretji teden diete kemičnega razkroja; pa izgubljam voljo. hrana je preveč enolična, in mi skorajsolze tečejo, ko družini kuham kosilo, sebi pa jajčko:( sicer se še vedno držim, bom pa verjetno spremenila na tole vašo. po njej sem že hujšala, samo je kot vse moje diete trajala kak teden, mogoče celo dva. tik pred tistim trenutkom, ko se začne šeh topit meni navadno zmanjka motivacije:(
v glavnem, danes semitak na beljakovinah (kot menda vsak dan...);tak da vas naštudiram kako naprej...
zdaj sem izgubila 4 kg, če sem skromna, jih moram še 22:) seveda pa sem z vsakim gramom, ki me zapusti, zadovoljna:)

clock-img

01.09.2007, 20:56

clock-img

Anonimen

Preživele? Brez grehov?

clock-img

01.09.2007, 21:25

clock-img

dalin

pencil-img

1806

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Preživele? Brez grehov?



Ja,jaz semuser posted image .Upam,da bodo kile vseeno šle dol,čeprav sem ob pol osmih večerjala.user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

01.09.2007, 21:50

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ja, preživela, ampak sem lačna.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

01.09.2007, 21:51

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Kaj boste pa jutri jedleuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

01.09.2007, 22:02

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla dalin, verjetno bom jutri skuhala rižoto z gobami.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

01.09.2007, 22:03

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jutri je dan za Prebranac.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

01.09.2007, 22:16

clock-img

pravljica

pencil-img

3338

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

naj se vam pridružim še jaz.
sem se spodaj priključila eni temi, pa so vse nekam poniknile, pobegnile...
zdaj končujem tretji teden diete kemičnega razkroja; pa izgubljam voljo. hrana je preveč enolična, in mi skorajsolze tečejo, ko družini kuham kosilo, sebi pa jajčko:( sicer se še vedno držim, bom pa verjetno spremenila na tole vašo. po njej sem že hujšala, samo je kot vse moje diete trajala kak teden, mogoče celo dva. tik pred tistim trenutkom, ko se začne šeh topit meni navadno zmanjka motivacije:(
v glavnem, danes semitak na beljakovinah (kot menda vsak dan...);tak da vas naštudiram kako naprej...
zdaj sem izgubila 4 kg, če sem skromna, jih moram še 22:) seveda pa sem z vsakim gramom, ki me zapusti, zadovoljna:)



ne obupat user posted image  jaz sem si rekla, sam da 1 mesec zdržim, no sem danes že startala drugega in računam na tretjega tudi user posted image

res pa je, da nič ne kompliciram...vedno skuham za vse enako, sama pa potem jem ali samo meso in solato (če cvrem, zase samo spečem, če jemo drugje odstranim drobtine z mesa), krompir in solato (tudi praženega - najprej ga skuham v krhljih, ko je kuhan ga popražim toliko, da dobi skorjo...njami!), riž in solato, testenine in omaka (odstranim meso iz omake) itd., na sadni dan pa gledam, da ostane kosilo od prejšnjega dneva ali pa gremo kam jest, da ne kuham sama user posted image  meni sploh ni problem...v 1 mesecu imam -7 kg, vsak teden izgubim 1, torej delam prav user posted image  na sadni dan jem vsaj 2x arašide ali lešnike ali pistacije, lakote zaradi tega ni user posted image

komaj čakam, da se spet tehtam user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

clock-img

01.09.2007, 22:20

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin
Upam,da bodo kile vseeno šle dol,čeprav sem ob pol osmih večerjala.user posted image


Jaz sem jedla ob pol devetih. Nič bat. Kile bodo šle dol.user posted image

clock-img

01.09.2007, 22:23

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Jaz sem danes za naše ostale družinske člane skuhala en lonc segedina.Ker ga je še ostalo,razmišljam da bi bilo to jutri moje kosilo in večerja.Tudi v tisti knjigici,ki mi jo je Flecker poslala(še enkrat hvala),piše za škrobni dan segedinova juha.Saj to je pa nekaj podobnega,meso bom itak ven pobrala.Kaj ve mislite,bo u reduuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

01.09.2007, 22:23

clock-img

Anonimen

Aha, še jutri.
Z: kava+nektarine
K: krompirjeva solata (mogoče še s kumarami)
V: bi se znale zgodit kokice z vegeto (sem potem tako žejna, da še liter vode zraven spijem)
alter V: krompirjeva solata od kosila (če jo bo kaj ostalo)

clock-img

01.09.2007, 22:56

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pa je prvi dan uspešno mimo.user posted image  Jedilnik sem malo spremenila in sem za kosilo jedla osliče, sataraž pa je bil prestavljen na večerjo. Sem pa prepozno večerjala. Preden sem oba maledva spat spravla in sem končno imela mir je bila ura že devet. To bom sigurno morala spremeniti, nimam pa pojma kako, ker prej časa res nimam.

Jutri pa imamo trgatev in tako je pred mano že prva preizkušnja.

clock-img

01.09.2007, 23:15

clock-img

reni70

pencil-img

176

Zdravo punce,vidim,da vas je tukaj ful velik,zato sem se odločila,da se vam
pridružim.No danes 1.septembra sem začela.
1.B.dan za mano
Z:naktarina
K:piščančji file,zelenjava kuhana,solata
V:isto kot za kosilo
pa kar dost vode sem popila,uffff težka je,ko si navajen jest res veččč
Povejte mi punce a vi pijete juho po vsakem obroku??user posted image
Jaz sem slišala,da na B dan ne smeš juhe.
No zelo rada bi zgubila -8kg,upam,da mi bo ratal.
Pišite me v vašo razpredelnico

clock-img

02.09.2007, 06:49

clock-img

Anonimen

                                       2.9. ŠKROBNI DAN (2)
 
Moj jedilnik dnes:
 Z: malo češpelj
 K:pražen krompir z ohrovtom+solata
 V:stročji fižol v solati
 
Včerajšnji dan je minil brez težav, ker sem si zadala veliko dela, zato nisem mislila na hrano.user posted image
Upam, da bo šlo tako naprej. Tehtala se bom samo enkrat tedensko in to vsako nedeljo, ker mislim, da ni dobro vsak dan na vago.
Vse tiste, ki ste se na novo pridružile bom dala jutri v seznam, tiste pa ki ste se premislile pa prosim povejte, da vas ne bom zastonj vodila v seznamu.user posted image .
                                                                       Lep nedeljski škrobni danuser posted image

clock-img

02.09.2007, 08:44

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Kavica (danes seveda brez mleka) je že v mojem želodčku, sedaj pa bo enaka usoda doletela še jabolko. Kot sem že včeraj napisala imamo danes trgatev in še dobro da imam Š dan, ker krompir bo zagotovo na mizi. Torej za kosilo bo krompir in zelenjava in upam da se vsem ostalim dobrotam uprem. Za večerjo pa bom najbrž jedla zeleno solato s krompirjem.

IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Povejte mi punce a vi pijete juho po vsakem obroku??user posted image
Jaz sem slišala,da na B dan ne smeš juhe.



Jaz juho pijem samo izjemoma, je ne obrajtam preveč. Prvič pa slišim, da je na B dan ne smemo.user posted image

clock-img

02.09.2007, 09:10

clock-img

paris

pencil-img

1304

Br jutr! user posted image

Kavico sem spila, pa še breskev pojem za zajtrk. Za kosilo bo kot že rečeno rižota z gobami, zvečer enako, če je bo še kaj ostalo, drugače pa ne vem?user posted image No ja, bo že, grešila gotovo ne bom, ma ni šans! Se danes kar nekako lažjo počutim tako, da motiva ne manjka.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

02.09.2007, 09:11

clock-img

Anonimen

Jutro!
Danes sem lačna ko user posted image . Sem pojedla že tri nektarine. Plus kavo sem tudi že spila. Kdaj bo kosilouser posted image user posted image user posted image

clock-img

02.09.2007, 09:14

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Povejte mi punce a vi pijete juho po vsakem obroku??user posted image
Jaz sem slišala,da na B dan ne smeš juhe.


Jaz juhe ne jem. Kje pa si slišala, da na B dan ne smeš juhe???

clock-img

02.09.2007, 09:20

clock-img

dalin

pencil-img

1806

A,lahko jaz danes zelje jem??????????Povejte no!!!!!!!!

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

02.09.2007, 09:24

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: dalin
A,lahko jaz danes zelje jem??????????Povejte no!!!!!!!!


Jaz mislim, da lahko vsak dan ješ zelje.

clock-img

02.09.2007, 09:31

clock-img

dalin

pencil-img

1806

OK,hvalauser posted image

Danes imam na sporeduuser posted image

Z:brezkofeinska kava,jabolko
K:segedin brez mesa
V:enako,pa pol manj

Pa vodica,vodica.
Jaz sem še vedno z vami,tudi če mi ne uspe kakšen dan se oglasiti.Mogoče bo od jutri naprej kaj lažje,ko bodo šli otroci v šolo.
Aja,ima še katera tako napihnjen trebuh ali samo jazuser posted image .Zjutraj ko vstanem je uredu,čez kakšno uro sem pa ko krota.

_____________________________

Žan 27.09.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem