cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

31.08.2007, 07:58

clock-img

Anonimen

sodelujoče:    željena izguba kilogramov:
 
    muki1       - 6                
    morrak     -7
    BLAŽIKA   -27
    Splišni      - 8
    kind lady  - 11
    dalin         - 7            
    nataša77  - 15
    jasnika     - 8
    paris        - 6
    cmokec    - 6
    Lidjočka   - 8
    hothien     - 20
    ajja           - 8
    ms15        - 10
    lokvanj     - 8
    trixi           - 4
    Flecker1   - 11
    Katis         -
    njelci        - 10
    malecka_mateja  - 15
    muška        - 5
    adelaide     - 6 do 8
    *malena*  - 5
    tejčica       - 20
 
Mislim, da smo zdaj vse.Začnemo jutri 1.9. z beljakovinskim dnevom.
Prvo tehtanje bo v nedeljo 9.9. Tehtale se bomo vsako nedeljo.
 
VELIKO, VELIKO USPEHA IN VZTRAJNOSTI ZA VSE NAS user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.08.2007, 08:07

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz pa malo prehitevam user posted image . Danes bom poskusila s sadnim dnem, upam, da bom zdržala cel dan, ker imam kar precej opravkov, ampak se tolažim s tem, da je danes dan za poskušino, ker se te diete lotevam prvič user posted image

Prav kar sem pojedla jabolko in pijem kavo z mlekom-grešim vem, ampak kave brez mleka ne morem pit, jo pa nujno rabim za začetek dneva user posted image   čaka me še eno jabolko, ampak nekak imam občutek, da sem sita user posted image , sem pa to jabolko jedla enih 15 minuser posted image

Aja, to sem še horela vprašat, se lahko pije recimo radenska, ali samo navadna voda?

clock-img

31.08.2007, 08:14

clock-img

Anonimen

Seveda lahko piješ radensko, pa Donat, nesladkane čaje. Na vitaminski dan naravne sokove iz sadja ali stisnjene zelenjava.Seveda brez dodanega sladkorja ali z umetnim, sladkorjem mislim user posted image user posted image
Sama bom tudi danes samo na zelenjavni juhi, da se pripravim na boj.user posted image

clock-img

31.08.2007, 09:14

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Danes sem pogledala na tehtnico in mi je skoraj oči padlo dol user posted image user posted image V 4 dneh sem izgubila 3 kg, a je to mogoče user posted image user posted image bom videla še 86 dniuser posted image

clock-img

31.08.2007, 12:43

clock-img

jasnika

pencil-img

887

Jaz pa danes uspešno prestajam sadni dan, jedla sem grozdje in 1 jabolko, pop pa tak grem k zobozdravniku, tako da bo menda to to, morda samo kakšna kavica.
lp in se beremo jutriuser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

clock-img

31.08.2007, 12:55

clock-img

ms15

pencil-img

109

http://freeweb.siol.net/dusano/mackice/sandy.html

To so tisti recepti, mislim, da so od aurorre, ki je sedaj na Montiju.
Ne vem, če sem jih prav prilepla user posted image ., poslat pa jih res ne znam user posted image user posted image , ne vem, kaj je danes....kriza pred 1.9. user posted image user posted image user posted image .

Uspešen začetek vsem skupaj!!!!

clock-img

31.08.2007, 13:02

clock-img

muška

pencil-img

3223

Flecker BRAVOOOOO user posted image user posted image user posted image    to nam delaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uspešno še naprej!

clock-img

31.08.2007, 17:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

31.08.2007, 18:13

clock-img

Anonimen

Madonca zdaj se gre pa zares.user posted image user posted image

Jutri jem:
Z: jabolko
K: postrv v foliji, solato iz rdečega in belega zelja
V: hrenovka, solata

Preko dneva pa VODA, VODA, VODA

clock-img

31.08.2007, 18:40

clock-img

trixi

pencil-img

741

user posted image user posted image ojla,
danes imam čas, glavna ovira je šla za vikend na morje lovit ribe. Aja, kaj kdo je to? Moj ljubi user posted image  z njegovimi strašno vzpodbudnimi pripombamiuser posted image . Torej, jedilnik za jutri je pripravljen

Z:voda, sadje, kava
K:pečeni malancani s sirom
V:bučke v solati, jajce

Potem sem si pa že danes skuhala eno zelo lajt varianto zelenjavne mineštre, ki bo dobra tudi jutri, če bo kriza. Ta se pri meni začne pozno popoldne in traja ves večer. Torej pričakujte, da bom jutri ob takem času javkala tule goruser posted image

Ala, še neki vzpodbudnega, poleti sem govorila z eno gospo, ki je s tole dieto dala dol 19 kg, so hujšali skupinsko v službi. In, če vam povem, da je to zdravstvena stroka. Ma saj če neki pohvalnega poveš, ni to obrekovanje.

Čau, čau, se tipkamo

clock-img

31.08.2007, 18:54

clock-img

Anonimen

Jutri bom user posted image :
Z: user posted image + nektarine
K: sardele+malo kruha
V: jajce (ne vem še na kakšen način)

In sanjala bom o user posted image .

clock-img

31.08.2007, 19:22

clock-img

ajja

pencil-img

513

Natasa77, bova skupaj sanjali o čokoladi.user posted image

Jaz bom pa jutri jedla tole:
Z: nekatarine
K: piščančji zrezek na žaru +solata
V: jogurt

Jutri zjutraj pa stopim še na tehtnico.user posted image

clock-img

31.08.2007, 23:07

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Jutri gre torej zaresuser posted image  Pri meni bo takole:

Z: hruške
K: puran (še ne vem na kakšen način user posted image )+ solata
V: kar bo od kosila ostalo user posted image

vmes pa voooooda in pa



IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
In sanjala bom o user posted image .

clock-img

01.09.2007, 07:14

clock-img

Anonimen

      1. 9. 2007-  BELJAKOVINSKI DAN (1)
Tako drage moje, pa je prišel naš dan, začetek diete.user posted image user posted image
Prosim, če se lahko vpišete tiste, ki boste sodelovale. Vpišite se vsaj do ponedeljka, da ne bom tiste, ki ste si premislile zapisovala v razpredelnico.Hvala vam in srečno.
Moj jedilnik sem včeraj vpisala.user posted image
                                                     Lep dan user posted image user posted image

clock-img

01.09.2007, 07:36

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image user posted image Danes pa je za vas dan Duser posted image Jaz pa bom imela danes škrobni dan, no upam da bom danes brez pregrehov, ker gremo v MB kjer bo danes maša za umrlega dedija, jutr pa bo pogreb. Verjetno jutri ne bom držala diete, ker bomo imeli sedmino. V ponedeljek pa držim sadnega dneva.
Pridne bodite, en nasvet: če vas kaj zamika, posečite po čigumiju.user posted image

clock-img

01.09.2007, 07:41

clock-img

muška

pencil-img

3223

Pa se je začeloooo user posted image  . Ponosno povem, da je moj včerajšnji poskusni sadni dan minil fenomenalno, lačna nisem bila NIČ, sem pa vsak kos sadja jedla tam enih 10-15 min user posted image

No danes:
-Z: dve jabolki, kava z mlekom (ne gre brez)
-M: navadni jogurt, ali sadje (če bo potreba) user posted image
-K: ohrovt s hrenovko
-V: ohrovt s hrenovko

Pijem pa samo Radensko, ker me tako fino napihne user posted image , da sploh nimam občutka lakote user posted image


Gremoooo user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.09.2007, 08:28

clock-img

Anonimen

Morgen!
Evo še mene. Kavica brez mleka user posted image  + nektarina. Stehtala sem se in kaj vidim??? 6-ko!!! Jupi user posted image

clock-img

01.09.2007, 08:43

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Ekola, pa smo štartali.user posted image

Kavo si bom na B dan jaz privoščila z mlekom, na ostale dni pa pač brez. Sicer mi je brez mleka komaj užitna, ampak jo rabim za mojo prebavo, ker brez jutranje kavice se pri meni vse ustavi.

Današnji jedilnik pa planiram da bo takle:
Z: jabolka + bela kava
K: sataraž
V: jogurt

Pa uspešen štart vsem.

clock-img

01.09.2007, 08:44

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Punce jaz se vam bom pa pridružila v ponedeljek, ker je čez vikend nekaj obveznostiuser posted image . A lahko kar začnem potem z vašim jedilnikom naprej ali moram nujno začeti z belj.?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

01.09.2007, 09:14

clock-img

paris

pencil-img

1304

Dobro jutro punce! Pa začnimo, ni druge! user posted image Ravno včeraj sem hotela obleči ene ozke hlače, ma kaki ni bilo šans dihat v njih, tako, da ni dileme, od danes naprej sem na shujševalni!user posted image
Moj današnji jedilnik: Z- kava brez + grozdje
                                 K- pečen piščanec + ogromna skleda mešane solate
                                 V- pol manj
Jaz se bom vzdržala kruha, pa juhe tudi ne bom pila, jo nazadnje tudi nisem, pa ni bilo panike.

Blažika, v knjigici piše, da se mora dieta začeti z beljakovinskim dnevom.
       


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

01.09.2007, 09:23

clock-img

ajja

pencil-img

513

Evo, začelo se je.user posted image  
Čez dan pri meni ni panike, da ne bi vzdržala, ampak zvečer. Joj! Takrat si moj dragi pripravlja cele gostije in seveda moram vsaj malo poskusit. Sem mu že včeraj zabičala, da me mora od danes naprej pustiti pri miru in jesti strogo v kuhinji.
Pa še to, tehtnica se nam je pokvarila!user posted image  Grem k mami, da vidim štartno težo.
Držite se!!!!

clock-img

01.09.2007, 10:07

clock-img

malecka_mateja

pencil-img

3791

morgen!

pa gremo!
z.grozdje
k- nekaj od mesa nevem še ker gremo n a piknik in zelenjava!
v-mogoče mesek al pa kak jogurt

pa uspešen dan!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

clock-img

01.09.2007, 10:40

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ojla.

Moj jedilnik:
Z: 2 nektarini in kava
K: puranji zrezek, paradižnikova solata in kava
V: pol manj, al pa kar jogurt

Pila pa ne bom samo vode, ker mi ni. Raje pol sok, pol vodo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

01.09.2007, 10:49

clock-img

Anonimen

Ojla. Smo že kaj shujšale? user posted image  Meni se zdi, da sem jaz že malo.user posted image

Do zdaj sem pojedla jabolko, za kosilo in večerjo bom pa pečen piščančji file. Ali pa zvečer mogoče hrenovko, če se mi ne bo dalo še enkrat pečt, ali pa če ne bo nič ostalo.

Jutri je pa škrob, e ne? Sem že malo pozabila. Sem kupila eno gorsko mineštro ali kaj je že, en kup enih namešanih stročnic, pa bom najbrž kar tisto skuhala. Grem kar namočit zadevo, najbolje.

clock-img

01.09.2007, 10:58

clock-img

muška

pencil-img

3223

pa veš, da se meni tudi zdi, da se nekaj že dogaja user posted image  , če bo šlo tako naprej, majke mi, bom takoj za manekenko user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem