cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

clock-img

11.11.2007, 23:08

clock-img

prolet

pencil-img

134

Evo še mene, jutri začnem. Upam, da bo sedaj ista volja kot je bila prejšnjič (-15kg).

clock-img

12.11.2007, 09:36

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Oj prolet, dobrodosla!
Ostale ki so ble tle so mal zahinavle, se basejo verjetno s hrano, ampak jes se kr vstrajam, ceprav tud jest se ker dan nabasem... ampak danes bo sadni dan.... cilj sem mela - 20 kg.... shujsala sem jih ze 6... tko da... se ene -15 pa bom dobra.

Drz se!
smrka

clock-img

12.11.2007, 22:21

clock-img

prolet

pencil-img

134

evo preživela prvi danuser posted image
smrka kako je šlo s sadnim?  upam da brez problema. Imela sem mal problemov ker je moj prnesu ene fuuuuuuuul hude piškote. Sem kr pihala od jeze.user posted image sem pol na eks spila pol litra vode pa enga pržgala pa je blouser posted image

clock-img

13.11.2007, 08:10

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Super prolet, le tko naprej! Jest sem zahinavla sadni dan.. sem za kosilo pojedla sendvic, zvecer sem pa spagete pa skledo solate. Se bom danes v red spravla, ker sem zdaj pa jezna nase. Danes si bom spekla na mesni dan, 2 jajca pa zraven spinaca.... za zvecer isto. Vmes bom pa kak jabuk zgrizla.


clock-img

13.11.2007, 13:56

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Ojla!
Jaz še tudi vztrajam, do konca diete je še slabih 3 tedne. Po eni strani pravim, kako bo to hitro, po drugi strani se mi je pa začelo vlečt. Saj vem, da bi blo dobr še tud potem mal pazi, sam vseen vsaj ne bo tista formalna dieta. Sicer pa, ko sem v prejšnjih rundah hujšala, se pol tud nisem ne vem kako redila, kile mi ostanejo od nosečnosti. Čeprav dojim, mi ne gre nič dol brez diete (v bistvu mi je šlo po porodu še gor), tako da sem kar mogla spet dieto speljat; no še malo mi manjka.
Imam pa danes škrobni dan, dol mi je šlo do sedaj 15-16kil, če mi gre v teh treh tednih še kake 2-3 kile, bom kar zadovoljna, čeprav bom na spomlad verjetno še eno dieto vžgala, sam še ne vem katero, k pol jih pa že nam mela več tko preveč.
No lepo se imejte, pa čim manj grešite tiste ki še vztrajate!

clock-img

15.11.2007, 19:26

clock-img

MalaPika07

pencil-img

175

Razen smrke, Adeline in prolete hujša še katera ali ste vse obupale?

Meni gre super. Cilj mi je bil  izgubiti 17 kilogramov, do zdaj sem jih izgubila 12,5. Jutri se bom stehtala in upam, da bo vaga kazala blizu 13, ker nisem že tri tedne nič grešila... pa se mi lušta tisoč stvari.

Mi je pa že prav številka 38. user posted image user posted image  Sem ful vesela.

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

clock-img

15.11.2007, 22:38

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Ojla!
Jaz se še trudim. Sicer sta bila vmes ena dva rojstna dneva, drugače se pa kar držim. Samo meni ne gre nikamor, izgubila sem dobra 2kg...user posted image
Se pa zavedam, če bi normalno jedla, bi se sigurno zredila. Pač se moram paziti. Način življenjauser posted image .
LP

clock-img

16.11.2007, 15:45

clock-img

Adelina

pencil-img

962

No, se je končno katera javila na tej temi. Je blo res čist mrtvo tukej gor. Ja, očitno je res večina obupala in nas je ostala le še peščica hujšaric. Bomo pa sam me vitke po svetu hodile, zato upam da ne obupate še ve.
Jaz imam danes "mesni" dan in še dobrih 14 dni do konca. Danes sem dobila tudi knjižico od Rine za nadaljnih 90 dni, pa nisem nič kaj preveč navdušena. Itak približno vem, kaj se sme kombinirati, tako da se mi recepti ne zdijo nič kaj posebni-mogoče samo v tolko, da lahko na primer jedi obogatiš s kakšno žlico smetane ali kakšne druge sestavine, ki sicer ne spada v ta obrok. Ma, saj sploh ne vem, zakaj sem jo naročila, ker se tudi za dieto ne držim teh receptom, mogoče ponucam kakšnega. No ja bom že preživela, škoditi mi ne more, draga pa tudi ni tako zelo.

No, pa lep hujšarski pozdrav vsem!

clock-img

20.11.2007, 11:13

clock-img

smrka

pencil-img

3582

danes mam skrobni dan, tko da je na jedilniku fizol pa skleda solate mmmmmmmm sem ze lacna 

clock-img

02.12.2007, 21:43

clock-img

prolet

pencil-img

134

priznam, zabluzila na celi črti tole dieto, no ja vsaj dve kile sta šle dol. Trenutno še iščem nekje pod mizo svojo voljouser posted image aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

clock-img

29.12.2007, 21:22

clock-img

smrka

pencil-img

3582

PUNCEEE GREMO JOVO NA NOVOOOO???? Po novem letu....... kva pravteeeeeee?????

clock-img

29.12.2007, 21:24

clock-img

Anonimen

clock-img

29.12.2007, 21:24

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.12.2007, 21:31

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti se pa samo še smeješ.
Saj je prav tako. Prideš k nam al boš samo navijala? user posted image

clock-img

29.12.2007, 21:32

clock-img

Anonimen

Grem na beljakovinsko, ker ločevalne ne morem več.Mi je presedla.user posted image

clock-img

29.12.2007, 21:33

clock-img

Anonimen

Ma sploh ni panike. Važno, da je družba.user posted image

clock-img

30.12.2007, 14:29

clock-img

kai1

pencil-img

638

hojla

jaz grem po novem letu na montignjakovo prehrano.

Saj bomo zmogle, a ne???!!
user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem