cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Jovo na novo

  
clock-img

01.11.2007, 16:50

clock-img

Anonimen

Ej, mene tudi to zanima. Po moje se vse skrivajo, ker je dieta šla k user posted image .
user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.11.2007, 20:49

clock-img

trixi

pencil-img

741

IZVIRNO SPOROČILO: smrka


punceeeeeeeeeeeeeeeeeeee kje steeeeeeeeeeeeeeee!!!



tuuuuuuuuuuuuuuuuukaaaaaaaaaaaaaaaaaj

kaj sem spet kaj zabluzila in zastonj trpimuser posted image  al je danes dan Vuser posted image  Mah, nema veze, škodit itak ne moreuser posted image . Sem se pa skregala z mojo vago, je ne user posted image pet posto več, kar neki po svoje kaže, user posted image frdamanuser posted image . Bom jedla, kar pač bom, držala se bom še naprej dnevov po vrsti, stehtala se pa bom nekje na koncu.
Mam pa eno pripombo: meni bi bilo ful bolj všeč, če bi odpirale temo po dnevih vsak dan sproti. Saj vem, da smo se tako kot je zmenle na začetku, sam jaz samo tako povem, če bi se še kera slučajno z mano strinjalauser posted image

clock-img

01.11.2007, 21:34

clock-img

alja01

pencil-img

226

Jst sm se rinla neki tm na začetku noter, šlo je dol 4 kg , zdej pa ne gre več dol, tko da se kr bojim na tehnico stopit, kr mi bo še tist malo vole pobral k jo mam, se pa še kr skušam držat, čeprav včasih mal pogrešim.
Lp


_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

02.11.2007, 18:31

clock-img

Anonimen

Nobena ničuser posted image  A ste tolk shujšale, da vas ni večuser posted image
user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.11.2007, 18:54

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

02.11.2007, 21:43

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jest mam jutri sadni dan,, sam nas je tasca povabla na kosilo,.. tako da bom spet zahinavla.. ampak bom probala zvecer biti sam na sadju pa seveda za kosilo se bom trudila da bom pocasi jedla pa dolgo zzvecla, da nebom prevec grabla.. sam ce pa naredi domace fuze z gulasom.. pol pa znorim.. ker to bi pa jedla tud ko sem najbolj sita....

clock-img

02.11.2007, 22:17

clock-img

trixi

pencil-img

741

Evo mene, preživela beljakovine. user posted image no, malo sem grešila, ker je bil uni piščanc za kosilo pohan, sem pa poleg pojedla celo skledo solate. Za večerjo pa banano in jogurt. Se pa pozna, da sem že skoraj cel teden doma, pa še telovadbe ni. Kakor se čudno sliši, ma jaz komaj čakam, da grem spet v službo. Jutri gremo pa tudi mi na en RD, aja, pa v nedeljo tudi, joj, težka bo, dobro da je pol že ponedeljek, v torek pa spet aerobika, jupi.

clock-img

03.11.2007, 10:46

clock-img

Adelina

pencil-img

962

Ojla!
Jaz tudi še hujšam in se kar držim, saj zdajle mislim da že par dni nič ne grešim-mogoče je bila tista sladoledna kupa včeraj malce preobilnauser posted image . Sem pa v torek uspešno prestala drugi vodni dan, pa tudi v sredo nisem bila tako slabotna kot po prvem. Danes sem na sadju, sicer pa imam še 4 tedne do konca in se tolažim, da sem sedaj že itak na konju. Bo hitro konec, upam. Spet pa kar nekaj štrajkam z orbitrekom, se moram popravit!

clock-img

04.11.2007, 08:04

clock-img

Anonimen

O, mater smo nizko padle.user posted image

clock-img

04.11.2007, 17:39

clock-img

Lucija8

pencil-img

26

Halo!
Minil je pregrešen teden. Jedla sem vse po vrsti user posted image (količinkso sicer nisem pretiravala). Jutri sem spet jovo na novo oz. bolje nadaljujem, kjer sem končala prejšnji teden z B- dnevom. Saj do Miklavža moram zdržat! Čeprav malo me, da bi se lotila Montignaca, ampak mene zajtrki vedno zredijo.

Lep nov teden.

clock-img

04.11.2007, 17:45

clock-img

Anonimen

Hoj
Danes sem po dolgem času jedla "normalno" kosilo- špageti z mesno omako. Moram priznat, da mi je slabo. Sploh mi ne paše tole mešanje OH in B. Zgleda, da bo treba ostat na ločevanju.user posted image  Juhu!!!!user posted image

clock-img

05.11.2007, 13:25

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Dan

Jaz se zadnje čase bolj malo oglašam,je konec porodniške in sem začela delat.Imam 56 kg,še kakšna kila dol pa bom na ciljuuser posted image .Če me ne bodo v službi poredili,mi kuharice neprestano nekaj pod nos rinejo:"Probaj  to,probaj tistouser posted image !"Tako da se kuhinje izogibam v velikem lokuuser posted image .

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

05.11.2007, 19:57

clock-img

Anonimen

No, katera še pride v sredo ob 18-ih?
Dajte no Gorenjke. Izkoristite brezplačno kavo. Jaz častim.user posted image

clock-img

05.11.2007, 19:59

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Hir aj kam. Vit maj big es from holidejs.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

05.11.2007, 20:00

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

No, jaz pridem in dam za sok user posted image . Kje pa se dobimo? Mogoče kje, kjer so tortice user posted image user posted image , če je v sredo slučajno OH dan?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.11.2007, 20:03

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

A se dobimo same al z tamalimi zravn. Če se same potem predlagam Rock'n'roll, sicer pa Planet, tam zraven je lumpijev kotiček.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

05.11.2007, 20:05

clock-img

Anonimen

Lahko gremo v Cukrarno ali v Carniolo ali v Randez Vous ali kar v MC Mercator (itak je samo živilska tgovina zaprta). A katera ve kakšen dan je v sredouser posted image  Mogoče ve Kind Ladyuser posted image
Kind Lady, javi se. Me smo že zmešane (nič več ne ločujemo)user posted image .

clock-img

05.11.2007, 20:06

clock-img

Anonimen

Tjaga, jaz imam varstvo in mi ne bo treba prikolice sabo imet.user posted image

clock-img

05.11.2007, 20:07

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kolk se naenkrat javljamo, ko ni debate o dieti. user posted image user posted image user posted image  No, drugače sploh ni smešno, se bere bolj kot en slab vic. Jaz imam samo še 1,5kg fore, da sem na startni poziciji. user posted image  

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.11.2007, 20:07

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz bom tudi samska. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.11.2007, 20:08

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image

clock-img

05.11.2007, 20:15

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Jaz bom tudi samska. Kam torej gremo? Kind Lady, prideš?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

05.11.2007, 20:18

clock-img

Anonimen

Rock'n'roll je tam blizu Lidla in Merkatorja? Lahko gremo tja.
Torej zmenjeno? V sredo ob 18-ih v Rock'n'rollu.

clock-img

05.11.2007, 20:23

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ja, Kind Lady, pridi. Imam nekaj še zate za na počitnice. user posted image

Rock'n'roll meni ustreza.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.11.2007, 20:31

clock-img

Anonimen

Kaj pa Splišni? Njo bi tudi rada spoznala. Pa, a niso še ene dečve, ki tukaj hujšajo z Gorenjske?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem